Komentari na vest

Montela ostaje selektor: Nije vam ovo klub, pa da tek tako menjate

KrisLass

pre oko 1 sat

Trud, rad, disciplina.
N

Natalii29

pre oko 4 sata

da li bi trebalo tako da bude uopšte

Petar Lukić

pre oko 5 sati

Nije on kriv što igrači igraju loše ili to što ih gol jednostavno neće
G

Gost Zrenjanin

pre oko 7 sati

Tako se radi,i uspeh mora doći,sreća se u sportu vraća. Nije ih hteo gol inače bi bili u igri da prođu grupu. Dobra su reprzentacija,a i sprečili su našu moguću bruku,izbacili Kosovo u baražu.
A

Aleksandar Denic

pre oko 7 sati

Bez dobrog i pravog spica nista napravitu nece

Стефан Васиљевић

pre oko 7 sati

Ako se ovo ispostavi kao tačno napravili su pun pogodak. Bez obzira na razočaravajuć rezultat, selekcija koja ima kvalitet i potencijal i može da naprsvi rezultat već na predstojećem šampionatu Evrope.
D

Drale1998

pre oko 7 sati

U pravu je kaveci ako je ovo uspeh zelim mu puno uspeha.
U

Uncledrew

pre oko 8 sati

Sto bi ga menjali? Nije on kriv..nisu imali srece jednostavno