Komentari na vest

Mesiju dovoljno i pola sata: Slobodnjak za podebljanje rekorda, na vidiku i Zlatna kopačka

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Одлична Аргентина иако противник није никакво мерило. Скалони је можда и најподцењенији тренер на свету. Направио је један јак компатибилан тим где сви морају да доприносе игри ако желе прву поставу. Биће занимљиво гледати Аргентину, па можда и ове године оду до самог краја.
J

Jaffa keks

pre oko 3 sata

Ljudi, Mesi je dao samo tipa 6 golova dok nije dosao Skoloni. Covek napravio tim u pravom smislu te reci. Argentinci na papiru mozda i nemaju najbolje pojedince, ali njima i kad neki, za mene anonimusi, udju na teren odigraju vrhunski. Covek prosto napravio tim gde svako zna sta radi. Koriste se prednosti svakog igraca na pravi nacin, a Mesi ih ima i previse. Nazalost, da nije ovog trenera, bojim se da Mesi ne bi bio ovoliko dominantan. Po meni, za ovakve rezultate Argentine i to sto gledamo Mesija u najbolje izdanju, najzasluzniji je trener. Mislim da ne ume bas svako ovakve igrace da iskoristi kako valja.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Скалони од када је дошао на клупу Аргентине урадио је више од свих тренера у задњих 30 година. Од фудбалера који имају мање квалитета је направио солидне фудбалере тактиком и радом.
Q

Qnde

pre oko 3 sata

Какав гол Ло Селса из слободњака, перфекција 👌
m

misa mitrovic

pre oko 4 sata

ne vidim kako se ovako nesto moze namestiti , ali mnogi ce reci da jeste
m

majster

pre oko 4 sata

Kako igra Mesi, kao da je 10 godina mladji

Miki Milikic

pre oko 5 sati

igra matorac, nema price
H

Hahahahahhahah

pre oko 5 sati

Sa kakvim timovima igra do polufinala bi dao 16 gola haahhahaha cirkus od SP
p

poty

pre oko 3 sata

Alzir i Austrija su ekipe koje nisu za potcenjivanje, Jordan manje vise je slaba repka.

Sijanda Ksulu

pre oko 5 sati

Najbolji svih vremena i tacka

Milijana Ilic

pre oko 5 sati

Majstor a Ronaldo kadar nevera

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 5 sati

Kakva je to igracina ,jos im se otvara put do polufinala

Losmaaa94

pre oko 5 sati

Аргентина гази све пред собом, имају пар чаробњака и имају брдо гладних џукела који гризу и који изгледају као да имају нож у зубима. Врхунска репрезентација која има и главу и реп + огромно искуство и зна како се осваја мундијал.

rajko vidic

pre oko 5 sati

Bravo za Mesija dosta mu je i pola sata da se upiše u listu strelaca

Nadja17

pre oko 5 sati

Dovoljno mu je nekoliko poteza da resi utakmicu i dodatno pomeri granice svojih rekorda.

Bojan76

pre oko 5 sati

Mesi je jos jednom pokazao da mu nije potrebno mnogo vremena da napravi razliku.
N

Nenad Petrovic

pre oko 5 sati

Nista bez Olisea
Z

Zivko57

pre oko 5 sati

Jesan je leo mesi majsto

Ivan Andrejic

pre oko 5 sati

Tata svog zanata

ljiljana63636363

pre oko 6 sati

Majstor ostaje majstor

ivanasud

pre oko 6 sati

Argentina bez Mesija prosecna ekipa
p

plavacc

pre oko 5 sati

dosta dobro je to izgledalo i bez njega,većinom se rastereti sredina,a sa njim imaju taj ludački fokus,u svakom trenu scako zna perfektno šta radi.skaloni je genije.
M

Mmmatkee

pre oko 6 sati

Ovaj mesii kakav igrac
Х

Х Х

pre oko 6 sati

Дакле да фаворити нису киксирали у групама са једне стране жреба је требало да буду Аргентина, Енглеска, Бразил, Немачка, Португал, Белгија, Уругвај, Мексико.
T

Tomiradi

pre oko 4 sata

Nije bas tako, Nemacka nije kiksala. Prvi su na tabeli

Zoran Jeremic

pre oko 6 sati

Lagan kostur do kraja,bice Mesi prvi strelac
O

Otoci

pre oko 6 sati

A sta ces kad su golmani na ovom prvenstvu kriminalni....Dva od tri gola na ovoj utakmici idu na dusu golmana Jordana....jer uvek je bilo da branis svoj ugao, a preko zida ako stignes, stignes...ovaj golman dva gola primio u svoj ugao...
K

Keyboard Warrior

pre oko 6 sati

Ne znam za vas, ali ja ovog Mesija ne mogu da smislim.Ajde što njegovi igrači ne smeju da šutnu na gol kada je on u igri, nego ga i FIFA toliko providno protežira.
K

Kxnxb

pre oko 4 sata

Deluje da si malo frustriran lik. Voleo ga ili ne, covek je najveci ikada u svom zanatu. Nema ni potrebe da ga ti volis, dovoljno je da bides realan.
L

Lazni goat

pre oko 6 sati

Zamisli koliko je malom Pesiju stalo da budzi statistiku protiv ovih amatera iz Jordana da je morao uci u 2 pol iako skroz bez potrebe... Ronaldo niti bi usao, niti bi uzimao sve slobodne udarce kao Pesi sa pola terena, a onda i gol nakon reakcije golmana i zivog zida kao da su trenirali balet...

Mita

pre oko 1 sat

Rekao je da hoce da igra zbog ritma jer da nije igrao 11 dana bi proslo izmedju dve utakmice, inace da sam ja on igrao bi svaki sekund samo da nabijam komplekse penaldu
P

Predikat

pre oko 6 sati

tata je tata svi ostali se sklonite i poklonite najvecem ikad tackA!
G

Gost1234

pre oko 6 sati

Jordan bi mozda manje golova primio da uopste nije imao golmana)))
B

Bostandzija

pre oko 7 sati

Argentina medju prvim favoritima za trofej, naravno uz francuze.
I

Ilijajakim02

pre oko 7 sati

Kako se njima otvara put do 1/4

Nebojsa Antic

pre oko 7 sati

bice vrlo neizveno ako se sretnu sa francuzima

Amir Tuzlic

pre oko 7 sati

Svaka čast za Argentinu zaslužila je da odbrani titulu prvaka sveta i Mesi igra bolje nego neki od 20 godina respekt.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 7 sati

Mesi je velikan.
m

metalika moj dobar

pre oko 7 sati

"sam udarac nije bio bogzna precizan " !! ovo je bre mozak

Nemanja Milijanovic

pre oko 7 sati

Jedan od lošije izvedenih penala, i dade gol
M

Milvol

pre oko 7 sati

Ako Francuzi ispadnu pre finala,Argentina ovo ponovo osvaja.Jaki su u svim linijama tima.
O

Otoci

pre oko 6 sati

Za sad bas dobro igraju, tacno su shvatili sta je cija uloga na terenu, znaju kako Mesija da koriste i lepo ih je gledati...vise bih voleo da osvoji Argentina nego npr. Francuska (gde su igraci crni, a svi navijaci beli), ili Nemacka ili Engleska...
c

casio

pre oko 7 sati

ja ne verujem da ima glupana pa mu zamera nesto
A

Agruja84

pre oko 8 sati

Kakav zreb za Argentince. Imaju livadu do polufinala. Pa Nek neko Kaze da fifa mafija nije namestila za mesija I kompaniju. Koji cirkus od takmicenja

wizard 1987

pre oko 7 sati

livadu do polufinal?? a Portugal u cervrtfinala nosta a
R

RangoNS

pre oko 7 sati

Vama kockarima je sve nameštaljka.
Х

Х Х

pre oko 6 sati

Да Уругвај није испао у групи, ишао би у првом колу на Аргентину. Онда је у осминифинала да је све било као што је било очекивано, требало да играју против Белгије, а у четвртфиналу против Португала (ко је могао да очекује да ће да буду други у онако јадној групи). Тако да ништа ФИФА никоме није наместила, већ су фаворити у другим групама киксали. На крају крајева срећа прати храбре, а Аргентина је деловала најхрабрије на турниру.
Ž

Žarulja

pre oko 5 sati

Jeste vi svi toliko glupi pa niko nije kriv sto su favoriti kiksali pa Argentina ima lakši put…

Uskekruske

pre oko 8 sati

Lagana pobeda gostiju
s

spiritus movens

pre oko 8 sati

Sve vecom komercijalizacijom sporta, rekordi postaju trzisna vrednost sportskih rezultata. Otuda ovolika opsednutost i trka za istima od FIFA-e do NBA-ja.
D

Djape45||

pre oko 4 sata

Tehnički, rekordi se obaraju jer je sad mnogo veći akcenat na brizi o telu i fizičkoj spremi. Sad imaš izmedju ostalih Mesija i Ronalda koji imaju preko 20 sezona u profesionalnom fudbalu a pre su se najbolji igrači prenzionisali mahom do 35 godine.
r

rocknrollaDEVITO

pre oko 8 sati

NAJVECI SI!!!!!!
K

Koventri1986

pre oko 8 sati

Opet finale Argentina-Francuska
R

Rock n roll za kućni savet

pre oko 8 sati

Mesi realno profitirao od užasnih golmana u grupi. Zidanih sin pa onda ovaj što mu lopta prolazio pola metra od njega a on gleda.
O

Otoci

pre oko 6 sati

Apsolutno se slazem...Onaj Zidanov, nosio onu masku i tacno se vidi da mu je kod dva od tri gola zasmetala...ovaj Jordanac, dva gola iz slobodnjaka prima u svoj ugao, sta dalje da pricamo o takvom golmanu, uvek je bilo-cuvaj svoj ugao, a preko zida ako stignes, stignes
z

zlatkoninkovic

pre oko 3 sata

Realno su golmani loši. Ne na prvenstvu nego generalno. Primaju se golovi kroz uši, ne kreće se na loptu i lopta se prati pogledom a ulazi u gol metar od njega... Promenjena je metodologija treninga, uvedeni su pokreti sa futsala ili rukometa, teraju ih da igraju nogom, a samo treba da se vrate standardnoj ulozi na terenu.