Komentari na vest

Keiroš bljuje vatru: Sudija otišao da popije kafu, fudbal nije balska dvorana

Kanidja99100

pre 3 dana

englzi su u ocajnoj formi
M

MMMarko

pre 4 dana

Veoma dobra Gana . Steta .
R

Riki97

pre 4 dana

kako su igrali ovaj rezultat je za njih premija
D

Dedino

pre 4 dana

A kako je odigrao? Lose? Dobro? Ja bih rekao odlicno! Perfektno jer nije primio gol od ekipe koja je u svakom segmentu bolja. Dokazao je da je odbrana najvaznija i da od nje krece napad! Po meni,odlicno!
M

Mladic

pre 4 dana

Trebao si da povučeš ekipu sa terena pa neka pukne bruka.Penal je bio i nema diskusije.Nemoj sad da kukaš …kasno.
m

mrga84

pre 4 dana

cist penal kao suza,var ne vazi za svakoga
Д

Доколенко

pre 4 dana

ФИФА mafia.Шта друго рећи...

M. K.

pre 4 dana

Cist penal, da je bilo na suprotnoj strani naravno da bi se javio VAR.
m

mozzart50

pre 4 dana

Gana je bila dobra, steta...

Urke 777

pre 4 dana

Legenda , stari lisac!

dusann55555

pre 4 dana

Ovo je cist penal neverovatno kad vec glavni sudija nije video da ga barem sudije u var sobi nisu pozvali da pogleda i nakon toga bi verovatno dosudio penal
Z

Ze

pre 4 dana

Nije smeo da vidi.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 4 dana

Гана је дебело оштећена. Енглеска је морала да остане са играчем мање. Није ни мало у реду да се на сваком првенству гураљју велики. До сада је било добро суђење, а оно синоћ је срамота.
D

Drobilica kicme

pre 4 dana

penal i crveni karton cisti kao suza,da je bila obrnuta sitiacija verovatno bi svirali za engleze.
M

Mladic

pre 4 dana

Penal čist ali ne može i crveni ,dobije žuti karton jer su sklonili duplu kaznu ( penal i crveni) …da je bilo van 16 onda ide crveni
M

Maya888

pre 4 dana

Keiroš se sa pravom ljuti, ali sudije imaju svoje favorite očigledno.

bembem dada

pre 4 dana

Kao protiv Poljaka na proslom svetskom

bembem dada

pre 4 dana

prodaće Sona i dovesti njega 100%

Nikola Stojanović

pre 4 dana

Sramota za sudije, uvek se navlaci protiv slabijih ekipa
J

Janaćko

pre 4 dana

Školski primer penala i crvenog kartona. Po meni bi trebalo da ide žuti, ali penal je neupitan.
G

Gostgost

pre 4 dana

Da ste Argentina a ne Gana, ovo bi bio penal
J

Janaćko

pre 4 dana

Da su Argentina, crveni bi dobili i štoper i golman. Penal bi se izvodio dok Mesi ne pogodi.
G

Gostgost

pre 4 dana

Kao protiv Poljaka na proslom svetskom

MisoK

pre 4 dana

CANNE Da je bilo obrnuto var sudija bi se oglasio. Da li stvarno mislite da se sudi po pravdi i realno. Englezi moraju svugde da budu povlasteni.
Z

Zzzz

pre 4 dana

Realno dobro sudjenje na svetskom, ne sviraju se smešni penali, ali ovo je trebalo da se svirne.

Sasa Maksimovic

pre 4 dana

sramota yvek su ovi veliki favorizovani ono je bio cist penal za Ganu

djole.

pre 4 dana

Kakvi se smešni penali sviraju da mu ovaj start dodje kao pokušaj ubistva.
B

Bilosta1

pre 4 dana

Nije bio penal. Ali da je bilo za englesku, svirali bi.

Salleee

pre 4 dana

Realno jeste bio penal. Majstor mu se bukvalno baca ispred njega, kaci ga po kolenima, ni blizu lopte. Dovoljan je mali kontakt a bio je popriličan. Bas čudna odluka

Dramaturg89

pre 4 dana

Iako je mnogo iritantan u pravu je za penal. Ko je gledao tekmu i sve ostale na prvenstvu, za ono se svira penal.
K

Komri

pre 4 dana

malo je smešno da se žali jer su ubili ritam ali sve je to legitimno. Mislim da je možda u pravu za penal, ali ni ja im ne bi sudio jer bi bila kosmička nepravda da mi padne dvoznak na Engleze hahahaha
S

Sever Srbije

pre 4 dana

Sudije treba da brinu o pravilima igre, a ne o kosmičkoj pravdi. Ovo je bila oružana pljačka. Sramota

Aleksandar Virijevic

pre 4 dana

Zakonom treba zabraniti da se odigra utakmica ako je timovima cilj da ne daju gol...
m

mare fkv

pre 4 dana

Evo FIFA ceka da se ti pametan javis i reformises fudbal.

Radojkovic Milos

pre 4 dana

Naravno da ce gurati favorite

Ilija

pre 4 dana

Realno Engleska je baš očajna, njih je usralo ono protiv Hrvata