Komentari na vest
Keiroš bljuje vatru: Sudija otišao da popije kafu, fudbal nije balska dvorana
Kanidja99100
pre 3 dana
englzi su u ocajnoj formi
M
MMMarko
pre 4 dana
Veoma dobra Gana . Steta .
R
Riki97
pre 4 dana
kako su igrali ovaj rezultat je za njih premija
D
Dedino
pre 4 dana
A kako je odigrao? Lose? Dobro? Ja bih rekao odlicno! Perfektno jer nije primio gol od ekipe koja je u svakom segmentu bolja. Dokazao je da je odbrana najvaznija i da od nje krece napad! Po meni,odlicno!
M
Mladic
pre 4 dana
Trebao si da povučeš ekipu sa terena pa neka pukne bruka.Penal je bio i nema diskusije.Nemoj sad da kukaš …kasno.
m
mrga84
pre 4 dana
cist penal kao suza,var ne vazi za svakoga
Д
Доколенко
pre 4 dana
ФИФА mafia.Шта друго рећи...
M. K.
pre 4 dana
Cist penal, da je bilo na suprotnoj strani naravno da bi se javio VAR.
m
mozzart50
pre 4 dana
Gana je bila dobra, steta...

Urke 777
pre 4 dana
Legenda , stari lisac!
dusann55555
pre 4 dana
Ovo je cist penal neverovatno kad vec glavni sudija nije video da ga barem sudije u var sobi nisu pozvali da pogleda i nakon toga bi verovatno dosudio penal
Z
Ze
pre 4 dana
Nije smeo da vidi.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre 4 dana
Гана је дебело оштећена. Енглеска је морала да остане са играчем мање. Није ни мало у реду да се на сваком првенству гураљју велики. До сада је било добро суђење, а оно синоћ је срамота.
D
Drobilica kicme
pre 4 dana
penal i crveni karton cisti kao suza,da je bila obrnuta sitiacija verovatno bi svirali za engleze.
M
Mladic
pre 4 dana
Penal čist ali ne može i crveni ,dobije žuti karton jer su sklonili duplu kaznu ( penal i crveni) …da je bilo van 16 onda ide crveni
M
Maya888
pre 4 dana
Keiroš se sa pravom ljuti, ali sudije imaju svoje favorite očigledno.
bembem dada
pre 4 dana
Kao protiv Poljaka na proslom svetskom
bembem dada
pre 4 dana
prodaće Sona i dovesti njega 100%
Nikola Stojanović
pre 4 dana
Sramota za sudije, uvek se navlaci protiv slabijih ekipa
J
Janaćko
pre 4 dana
Školski primer penala i crvenog kartona. Po meni bi trebalo da ide žuti, ali penal je neupitan.
G
Gostgost
pre 4 dana
Da ste Argentina a ne Gana, ovo bi bio penal
J
Janaćko
pre 4 dana
Da su Argentina, crveni bi dobili i štoper i golman. Penal bi se izvodio dok Mesi ne pogodi.
G
Gostgost
pre 4 dana
Kao protiv Poljaka na proslom svetskom
MisoK
pre 4 dana
CANNE
Da je bilo obrnuto var sudija bi se oglasio. Da li stvarno mislite da se sudi po pravdi i realno. Englezi moraju svugde da budu povlasteni.
Z
Zzzz
pre 4 dana
Realno dobro sudjenje na svetskom, ne sviraju se smešni penali, ali ovo je trebalo da se svirne.
Sasa Maksimovic
pre 4 dana
sramota yvek su ovi veliki favorizovani ono je bio cist penal za Ganu
djole.
pre 4 dana
Kakvi se smešni penali sviraju da mu ovaj start dodje kao pokušaj ubistva.
B
Bilosta1
pre 4 dana
Nije bio penal. Ali da je bilo za englesku, svirali bi.
Salleee
pre 4 dana
Realno jeste bio penal. Majstor mu se bukvalno baca ispred njega, kaci ga po kolenima, ni blizu lopte. Dovoljan je mali kontakt a bio je popriličan. Bas čudna odluka
Dramaturg89
pre 4 dana
Iako je mnogo iritantan u pravu je za penal. Ko je gledao tekmu i sve ostale na prvenstvu, za ono se svira penal.
K
Komri
pre 4 dana
malo je smešno da se žali jer su ubili ritam ali sve je to legitimno. Mislim da je možda u pravu za penal, ali ni ja im ne bi sudio jer bi bila kosmička nepravda da mi padne dvoznak na Engleze hahahaha
S
Sever Srbije
pre 4 dana
Sudije treba da brinu o pravilima igre, a ne o kosmičkoj pravdi. Ovo je bila oružana pljačka. Sramota
Aleksandar Virijevic
pre 4 dana
Zakonom treba zabraniti da se odigra utakmica ako je timovima cilj da ne daju gol...
m
mare fkv
pre 4 dana
Evo FIFA ceka da se ti pametan javis i reformises fudbal.
Radojkovic Milos
pre 4 dana
Naravno da ce gurati favorite
Ilija
pre 4 dana
Realno Engleska je baš očajna, njih je usralo ono protiv Hrvata



















_(1)_(1).jpg.webp)



