Komentari na vest

Iranci stigli u Meksiko, Amerikanci im uskratili 15 viza

V

Vladica1983

pre 14 dana

smeskw zive .......

Predrag Blagojevic

pre 14 dana

Nije politici mesto u sport sila boga ne moli
R

Realantip

pre 14 dana

Kakav promasaj od svjetskog, od organizacije do svega. Jedino je Meksiko zasluzio domacinstvo!

Meda74

pre 14 dana

Sramota za fudbal.

Radojkovic Milos

pre 14 dana

Navijam da osvoje!
j

jokicCCvv.

pre 14 dana

u al bih voleo da sad pokidaju sve

Marko Markovic

pre 14 dana

Kako ce da ih pokodaju jaooo
I

Iranci

pre 14 dana

Koliko bih voleo da se "inate" tj da ne napuste zemlju, nego da budu u njoj sve vreme dok ucestvuju, i da prodju sto dalje, sto dalje od USA... Smrdljiva FIFA cuti i gleda, ovamo sere kako sport mora biti odvojen od politike, ovamo puni dzepove od politicara koji diktiraju ko moze da ucestvuje na Svestkom a ko ne...

Marko Markovic

pre 14 dana

Mogu oni sve mi se nista ne pitano
b

bajazitbajazit12

pre 14 dana

u al bih voleo da sad pokidaju sve
M

Mrek Nemanjic 3

pre 14 dana

Sramota kakav teror bruka mesaju sport i politiku,sport sportistima bruka americkih vlasti jos ne mogu da se oporsve od fijaska u ratu

pika557

pre 14 dana

Iranci nece nista da uradw, avion-mec-avion za meksiko nazad, nema sanse da mogu da se prilagode
b

boka12

pre 14 dana

sramotni ameri kao i uvek
g

goksi63

pre 14 dana

Super bravo svaka cast odlicna vest
J

Janaćko

pre 14 dana

Nemoj da propuštaš terapiju.
D

Dejan23

pre 14 dana

au kako to mogu da rade

nenad japundzic

pre 14 dana

Trebalo bi da zbiju redove i odigraju iznad mogucnosti i pokazu inat i snagu.