Komentari na vest
Imao 38 temperaturu, zamenio Sona i postao heroj Južne Koreje
Predrag Blagojevic
pre 10 dana
Svaka cast tako se igra fudbal a ne Mexico antifudbal
Petar Lukić
pre 10 dana
Kakav meč je odigrao Hvan svaka mu čast naročito za reakciju kod prvog gola
Ranijeri
pre 10 dana
Veliku disciplinu imaju Azijske ekipe,dobri i Japanci trce punom parom 90 minuta
m
miconis1
pre 10 dana
Vrlo lepa igra Koreanaca. Istočna Azija pokazuje da lepo ulazu u fudbal, dobre partije treba ocekivati i od Japana, ko zna možda neka od ove dve ekipe ode i do 1/4 finala
K
KRKI 888
pre 10 dana
Za nijansu po šansama bili su bolji Korejanci! Manje šansi su imali Česi ali ozbiljne prilike. Korejanac na golu je briljirao, ona odbrana nakon vođstva istih od 2:1 u 81-om minutu je za priču, kakva reakcija u možda i odlučujućem momentu. Češka je imala šansu i da stigne ovo, ali nisu uspeli. Dopada mi se igra Južne Koreje, ofanzivniji stil igre sa ogromnom disciplinom ukupno gledano. Međutim, mislim da im je najslabija tačka odbrana, ako koriguju pozadi neke stvari mogu da dođu do četvrtfinala minimum.
Sportski pozdrav svima!
B
Bacoglavac
pre 10 dana
Пролазе даље 99%, Чеси морају да се ваде против Мексика и мислим да ће их победити јер су сигурно квалитетнији од њих
g
goksi63
pre 10 dana
Juzna Koreja i Japan na ovom svetskom ce daleko sigurno dogurati
blaza84
pre 11 dana
Terzic mogao bi da ga dovedeš 😁
g
gjokaj piramidas
pre 11 dana
Kada ovo javljate javite i kakav gol je dao umar sadik. Mora se namiriti i blizanac.
Asani Avni
pre 11 dana
Zasluzena pobeda ,bili su mnogo bolji
jmilan2202@gmail.com
pre 11 dana
Svaka čast za Koreju
Valentina Kolar
pre 11 dana
Nije kome je rečeno ,nego kome je suđeno
P
Pikseta
pre 11 dana
pa to je realno kume
D
DjolePartizan12
pre 11 dana
Ljudi pod temperaturom postižu golove za pobedu na svetskom prvenstvu, ja pod temperaturom ne mogu da ustanem uz kreveta. Svaka čast. 😁


















.jpg.webp)




