Komentari na vest

Igra Zmajeva postala predvidiva, Barbarez mora da odustane od tvrdoglavih ideja u veznom redu

r

raaraa

pre 2 dana

Žao mi je zbog ljudi jer mi je bilo puno srce da ih gledam kako se raduju plasmanu i kakvu atmosferu prave svuda, ali stvarno ništa nisu pokazali. Možda im se i vraća što su prestali da zovu Krunića kad je došao u Zvezdu, umesto da šalju zlatne kočije po njega pred svako okupljanje.
@

@Pipilinzi ili kako vec

pre 2 dana

Covek je potpuno u pravi, Bosna je tamo ker se kvalifikovala. Bili drugi u grupi, korz baraz prosli dalje, dakle veze nema prosirenje. A samim tim i tvoj elaborat o timovima i kvalitetu, koji pada u vodu jer osnova tvog komentara je prosirenje takmiceja, sto nema veze sa Bosnom i njihovim nacinom ucesca....
o

odg.

pre 2 dana

Kako nema veze, ako se broj reprezentacija koje daje Evropa povećao sa 13 na 16. Da je ostalo 13, upitno kako bi se odvijao baraž i ko bi igrao u njemu.
1

1981

pre 2 dana

Nije mi jasno pljute bosnu koja igra sp, a za nas ni reci, jel ne smete da pisete o menadzerskim igracima i semama, nego pljujete ljude koji su izbacili italiju
p

pitanje

pre 2 dana

Otkad je zdravorazumska kritika jednako pljuvanje?
B

Brundo

pre 2 dana

Spora i zatvorena igra bez pravog golgetera.

vozi Miško

pre 2 dana

Bosna je po kvalitetu bliža Kataru nego Švajcarskoj i tu će pokušati da izbori prolaz. Mada je vrlo moguće da bude nerešeno i da ispadnu obe ekipe.
G

Goran Pana

pre 2 dana

Odakle sada toliko novca,zar nisu bili u minusuJedina država gde narod daje novc za dva kluba ,ogromne pare a rezultat nula.Drugi klubovi samo paravan zavelike mahinacije!!!
X

X

pre 2 dana

Nema šanse da dobiju ni mrtvi Katar
M

MidoCZ

pre 2 dana

Nema brige, oni su i ovako zalutali tamo. Nikakva steta......

Vukelic David

pre 2 dana

bosna treba da pobedi ovu zadnju da bi imali sanse za prolazak
D

Depay

pre 2 dana

Napadacki izuzetno limitirana reprezentacija..Ocekujem da nekako pobede muceni Katar, ali posle sledi sigurno eliminacija u 1/16-finala...To ce svakako biti veliki uspeh za njih
P

Pillipipinizzzzz

pre 2 dana

Najveci uspeh ovih reprezentacija kao bosna, curasao, haiti, jordan je to sto se prosirilo ucesce na 48 ekipa. Bosna je ok ekipa koja je prosla na nevidjenu glupost italijana i crvenog kartona. E sad oni su tu, i to treba respektovat ali to ne znaci ako im se igra bez igre kritikuje da ih kao fol nesto mrzimo, nije istina. Jedina istina je da oni nemaju igru, veoma limitirana ekipa sa jednim dobrim igracem koji je iskljucen protiv svicaraca. Sve ostalo su nebitni igraci, par mladih sa nekom perspektivom mozda, starim dzekom i nepostojecim srednjim redom. A trener? Taj je tek posebna prica, taraba koji nema veze s vezom. E sad tu dolazi ono 48 ekipa, kvaliteta od dosta takvih ekipa je veoma upitna, i takva bosna kakva je, verovatno ce dobiti katar i to ce se onda slaviti pogotovo ako nekako se provuku u drugi krug kao istorijski uspeh. A realnost je nesto drugo, igra bez igre, strasno dosadna ekipa, ziheraska igra, oni i cesi su negledivi. Navijaci 10, ekipa 4-orka na silu.
G

Gost10

pre 2 dana

Evo hajde neka stoji to sto si napisao. Druze, Evropa ima najmanje koristi od ovoga sto se prosirilo na 48 ekipa, da je BiH bila treca u grupi pa prosla kroz baraz razumio bih sta pises, ali ovako si kao objektivan,a ustvari nisi objektivan. Bili su drugi u grupi, prosli su kroz baraz i to je uspjeh. Pa Srbija se jedva plasirala u nikad losijoj grupi u historiji svih historija sa Bugarima i Litvancima, kakve to ima veze, takva ih grupa zapala pa sta sad. Pri tome i mi znamo da smo limitirana ekipa, ali vrlo mlada ekipa izuzimajuci Dzeku.
P

Pillipipinizzzzz

pre 2 dana

@Gost10 brate mozemo mi da vidimo razlicito a da jedno drugo ne napadamo. Lepo si rekao svoje misljenje i svaka cast i ja u svojoj objavi nisam video nista lose. Kazes evropa ne profitira od toga? Ja vidim da i te kako profitira, evo imate Katar koji ce te dobiti i velike sanse da se plasirate kao treci. Prvenstva pre? Ispali bi vec sada, tu evropa i te kako profitira pa i reprezentacije kao bosna i cesi koje itakve su objektivno jace od svega ovog sto se nadrobilo ovde. Onako iskreno ajde reci mi sta nije bilo objektivno? Igra bez igre, nema sredine, odbrana osim Muharemovica i onog iz benfike nikakva, sredina ne postoji, golman? Napad? Jest ima taj naboj mladih igraca, ali osim alajbegovica za koji mislim da moze jos uvek nesto, ko drugi? Barjaktarevic? Ne moze, mal nizak, ko onaj nas Kostov. I da Srbija u ovoj konverzaciji nije uopste bitna oni su svoje pokazali, tu nemoc i neorganizovanost. Ovde je prica o Bosni i nastupu na svetskom prvenstvu. Jos uvek stojim pri 4 (na natezanje) od 10. Trener 2 od 10, navijaci 10od 10.
B

Bar Kohba

pre 2 dana

Ako bude bilo iole ozbiljnog pristupa bez pretjerane euforije BiH ce dobiti Katar i uz malo i srece bice u grupi onih 8 reprezentacija koje idu dalje kao 3. Sto se tice njihove ekipe, ona je limitirana i nisu za neka velika dela, ali su srcani i borbeni, svi se bore kao Pavlovic za Srbiju i tu je velika razlika, oni su Vels i Italiju iskljucivo na borbenost prosli, dok je Srbija pukla od Albanije na opustenost i nonsalantnost koja se godinama proteze bez ozbiljnog pristupa, ili zezancija i omalovazavanje ili preterana ocekivanja kad smo u formi, a ova ekipa Srbije je jaca tehnicki i igracki od BiH i nije slabija ni od Hrvatske, ali je pristup katastrofa. Bosni srecno dalje!
L

LuloLulo

pre 2 dana

Spahic i ekipa predstavljaju kako su uradili strasan posao sto su doveli sve ove klince da igraju za BiH. Uz duzno postovanje ne vidim ja u njima neku vrhunsku klasu , i ne vidim nijednog da bi igrao u Njemackoj, kao npr Aleksandar Pavlović. Bili bi epizodisti u reprezentacijama poput Švedske, Austrije, Švajcarske...

tosic.doo@gmail.com

pre 2 dana

ali, oni su na SP, a mi u hladu ...
B

Baggio

pre 2 dana

Svako ko se razume u fudbal znao je da ova reprezentacija nema nikakav potencijal. To se sve mulja na centru i onda ide lopta na bok i odmah bunar. To možda uz dozu sreće može da prođe na onoj poljani Grbavici ali to se desi nekad samo. Protok lopte, intenzitet, akcije, sve nula bodova. Nikakva reprezentacija. Kao i Turska. Samo sam vas slušao kako se pravite svi pametni. Veze nemaju i jedni i drugi. Vezare teške.

Aboubakar Oumarou

pre 2 dana

Reprezentacija BiH nikada ne igra na Grbavici. Igraju najčešće na Bilinom polju u Zenici i Koševu u Sarajevu...
B

Baggio

pre 2 dana

U redu. Pogrešio sam, na Bilinom polju. Svakako je poljana. Ali nije tema stadion već igra Bosne.
B

Bacoglavac

pre 2 dana

Свака њему част шта извлачи из ове ограничене репрезентације! Ово је турнирски систем, требају им 4 бода за пролаз и тако је поставио игру. У последњем колу се јури победа за даље, ту су где су желели да буду и мислим да ће успети
L

Luja

pre 2 dana

Najgora selekcija na SP. Najgora.
R

Realno posmatrano

pre 2 dana

Iskreno Bosanci treba da budu ponosni na momke. Bore se, dostigli su svoj maksimum, realno su i Kanada i Švajcarska kvalitetnije ekipe, ali se eto Bosna nosila sa njima koliko je mogla. Na kraju krajeva koliko god da je Švajcarska bolja bila, a jeste, da nije bilo one greske (čini mi se Memića) gde je lose izbacena lopta pitanje dal bi Švajcarska dobila. Pritom Bosna još uvek ima sve u svojim rukama, ako dobije Katar (realno je da dobiju) oni idu dalje.

Zlatkodelija

pre 2 dana

ovakvom igrom sramota da idu dalje
B

Blok

pre 2 dana

Od Austrije,pa Velsa preko igrača više protiv Italije i sada Mundijala BIH nikoga nije nadigrala. Tanak kadar, očajna sredina. Jedina pozitiva je sreća ljudi u Bih ali ne treba da se sramote.
J

Japp

pre 2 dana

Ova ekipa jednostavno nema kvalitet.Ni oni sami neznaju kako su se plasirali na svjetsko.Ona reprezentacija iz 2014 je tri klase bolja od ove danasnje.Dobili su i najlaksu grupu a oni nemogu da naprave 2-3 sanse po utakmici je bas lose.
J

Janaćko

pre 2 dana

Ne znaš ni ti jer si nepismen.
M

Maraja_62

pre 2 dana

Je l skroz to da
M

Mujagic

pre 2 dana

Ajde ne mlatite, odigrali su poprilicno dobro sa onim sto imaju..u pitanju je poprilicno ogranicen tim i sa takvim timom odlicno su se drzali do gola i crvenog kartona protiv svice…cak na 0:0 i dve izmene koje je napravio barnarez krenuli su da preuzimaju inocijativu..steta, ali imaju sansu i dalje..tako da ne lupajte vise

Zlatkodelija

pre 2 dana

Koju utakmicu ti gledaš
B

Buca95

pre 3 dana

Jedini igraci iz lige petice su im Kolasinac,Demirovic i Tabakovic koji nije ni igrao.Ostalo uglavnom prosek ili ispod proseka,ne racunajuci Dzeka.
g

gost2

pre 2 dana

Nista nije bolja ni Srbija,kedina generacija koja vam je valjala je bila ona sa Milosevicem,Kezmanom....A,sada samo Pavlovic,Nedeljkovic,Maksimovic

Aleksandar3006

pre 3 dana

Tanka reprezentacija. U baražu su prošli na igrača više realno nikad slabiju Italiju i malo na atmosferu malo na šok Italijana na kakvoj livadi igraju i nikad gori selektor Gatuzo. Na prvenstvu nisu ništa pokazali, iz prekida jedino mogu da priprete a Katar ako se zatvori ovi neće dati gol sem možda iz nekog prekida. I ako kojim slučajem prođu dalje odmah će ispasti.
n

nije nam krivo

pre 3 dana

zanimljivo nam je, paljevine
Z

Znate kako kazu

pre 3 dana

Moze Srpska i bez tebe federacijo federacijo!
g

gost3

pre 2 dana

Bajke su na drugom spratu
d

dzonson1992

pre 3 dana

Prosto, nema sa cime. Jako ogranicena reprezentacija, 3-4 dobra igraca, ostali ispod proseka za ovaj nivo. Imali su srece da upadnu u verovatno najslabiju grupu, iz prvog sesira dobili domacina i to ubedljivo najslabijeg, plus Katar, koji je uz Kurasao i Jordan najslabiji tim na ovom prvenstvu. Naravno, srecu su i zasluzili, izbacili su Italiju u kvalifikacijama, u grupi izgubili direktan plasman u poslednjih 15 minuta, ali treba biti iskren i reci da bi u vecini drugih grupa imali 0 bodova i 1-2 postignuta gola. Ne bi me cudilo da ne odu na sledece Evropsko.
I

Igraj ka golu

pre 3 dana

Došao si na SP, igraj, pa makar ispao. I oni su stvarno loše igrali, za dvije utakmice nisu napravili 3-4 šanse ukupno.
S

Sabahudin62S

pre 3 dana

Turci imali 62 šuta ... šanse, posed, i na kraju odose kuci.
R

Ryan

pre 3 dana

Na ovaj portal ako se napiše nešto protiv bosne ili ako se ne navija za njih...počne odmah lajanje iz entiteta od 23%. Oni nikako da shvate da 99.9% Srba i Hrvata ne navija za njih... Više prate reakcije iz Srbije nego hleb da jedu. Navijati za bosnu je isto kao navijati za Afghanistan....nikakvu emociju prema njima nemam....kad se to napiše...odmah skaču kao opareni.... Mogao bih još i politički da začinim ali bolje da ćutim.
g

gnrslash

pre 3 dana

Realno najslabija grupa, BiH je dala gol u prvom kolu, da kazem na srecu, i odmah se videlo da je to to od njih. Realno slaba ekipa, ne kazem najslabija na turniru ali slaba. Mozda i dobiju Katar ali to je to
M

Markokmet

pre 3 dana

Reprezentacija Bosne i Hercegovine igra bas lose na svetskom prvenstvu ako u zadnje kola nesto ne ucine kako treba mozev da pakuju kofere
H

Hhahha

pre 3 dana

0-0 tim pa prozlaz na penale ali protiv Katara nema penala
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 3 dana

Ahahahahahahahahahahahahahahah
d

dokile

pre 3 dana

Protiv Svajcarske je bio veliki pad u zadnjih 15 minuta utakmice...

Valentina Kolar

pre 3 dana

Od ❤ sam navijala za Bosnu ali nisu igrali ni blizu onoga kako su igrali protiv Kanade, a i tada su mogli bolje, čak su imali šansu i za 3 boda

MisoK

pre 3 dana

CANNE Lako je reci da napravi ofanzivniju verziju, ali se postavlja pitanje ima li od cega. KAKO SU IGRALI OVE DVE UTAKMICE, MOZE SE RECI OCAJ.
G

Goitom

pre 3 dana

Al' su se ovi primili
G

Gost12345@

pre 3 dana

Sto , jel to tebi nesto krivo ?