Komentari na vest

Hulijanove reči izazvale zemljotres: Najbolje za sve da napustim Atletiko

m

mutavi mile

pre oko 9 sati

ako ode u Barcu bice živi promasaj kao I sa Grizmanom

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 18 sati

Он и Флик би били савршен спој, али исто тако би легао и Ираоли и Ливерпулу.
R

Refen

pre oko 20 sati

Ali zasto, zasto, zasto?
R

Ratibor

pre oko 21 sati

Opasan tim pravi Hansi, nema bolje zamene za Levu od Alvareza. Ako malo skockaju odbranu biće strah i trepet za svaku ekipu i ozbiljan konkurent za sve moguće titule.
D

Dobitak111

pre oko 18 sati

Slažem se, ali tu je Real Madrid da im pomrsi račune jer oni prave još ozbiljniju ekipu. Biće belaja...

M. K.

pre oko 21 sati

Pravi izbor za njega je barsa.

Stefan Damnjanovic

pre oko 23 sata

Dobar igrač mislim da bi se u barsi dobro uklopijo

micaredstar72@gmail.com

pre 1 dan

lautaro je za njega Mesi licno.Barsi je bolje da pojuri Lautara
i

ixyco96

pre oko 11 sati

da si rekao bilo koga drugog razumeo bih.. ali Lautara...cinjenica je da ima 28 god i igra u interu...

Radojkovic Milos

pre 1 dan

Volim Atletiko, ali da je nio Alvarez u drugom klubu, dao bi mozda i duplo vise golova...

Milan Lukic

pre 1 dan

dobar igrac ali da li je dobar za barsu

Stefannnbgd

pre 1 dan

Moze da prica ko sta hoce Mesi je naj bolji igrac svih vremena i definitivno.
N

Najbolji

pre 1 dan

Igrac ovog vremena u kom mi zivimo. Ne postoji to sto vi potencirate, najbolji svih vremena.
F

Fiore

pre oko 20 sati

Ronaldinjo broj jedan svih vremena a ostali neka se poredjaju kako im volja.
G

Gost45

pre 1 dan

Općenito se ne treba vezati nitko s nikim.Brak puca nakon 30 tak godina,prijateljstva nakon vijelog života,ne radiš kod jednog poslodavca cijeli zivot u većini slučajeva jer smo svi ljudi takvi nestabilni,zahtjevni uvijek nam nesto smeta i tražimo nesto drugo jer kaouvjek nas netko negdje potvjenjiva ,ne voli itd.Zato ga treba gledat prodat za što vise i izbaciti iz glave i života Atleticovih navijaca.Fudbaleri ko radnik u firmi uvek misli bolja je komsijina trava,kao Grizman sta je uradio pa se vraća ja gs nekih nikad vise primio

stefan nikolic

pre 1 dan

idi gde mislis da ti je najbolje legendo

Valentina Kolar

pre 1 dan

Ne razumem čemu ove transakcije sa 6 nula
d

dokile

pre 1 dan

Nevredi on te pare,ali treba ga pustiti da ide,i to dobro naplatiti...
K

Koan

pre 1 dan

Može Atletiko da ga ignoriše, ima pravo. Ali ako Barselona nema para da plati otkup i klauzulu od 500 ml odakle Atletiku barem 200 miliona Ovaj će biti na tribinama sa najvećom platom a treba dovesti drugog igrača približnog kvaliteta sa cenom od oko 100 ml + plata koja neće biti mala. Pa ako je fudbal postao biznis onda je budalasto da se inate. Setimo se nedavno Isaka i Vise, isterali su svoje.
M

MIXACU12

pre 1 dan

I treba da ide,nezadovoljan igrac nikom ne treba u klubu...

Psycho Machine

pre 1 dan

Ko nema u glavi džabe milioni. Atletiko mu dao sve on hoće u uefalonu..neka ide,tu prestaje karijera
N

NpBg

pre 1 dan

E bas si psiho,glavom i bradom

TijeriAnri

pre 1 dan

Barselona je pravi klub za njega.

Meda74

pre 1 dan

Pare su čudo i neverovatno koje se vrte cifre u sportu

Ikebana

pre 1 dan

Znaci ipak hoce u Barsu,ovom izjavio je spustio zaradu Atletiku bar 20 miliona
m

mrga84

pre 1 dan

para vrti gde burgija nece
G

Ghostrider

pre 1 dan

Klub ti valjao kad si trazio masnu lovu i ugovor na 5 godina, sad odjednom bi kod drugih... Treba da te zakucaju za tribine a poznavajuci Cola, bice tako i treba.
K

Kecman101

pre 1 dan

Da, ali ako ga prodaju taj ugovor se anulira. Nece on dobiti te pare ako ode. To je druga stvar sto ce on Barsu oguliti 😂

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Realno najbolje ...
D

Dajbrepare!

pre 1 dan

Realno je ovaj Atletiko stabilan i Jak klub postao. Ne bi mu dozvolio bez obzira sto smatram da je top klasa da mi tu glumata i zahteva odlazak. Kad si potpisivao ugovor dobio si masnu lovu a kad te bolja Riba zove ti bi odma njoj? Pa cekaj sta je Atletiko? Skretnicar? Uvek bi pre jurio da budem legenda nekog kluba a ne tek neko u nizu Barsi, Realu, City... Ti klubovi ne postuju svoje legende i ti bi tamo da ostvaris san? San o parama ili?
z

zorz74

pre 1 dan

Dobar igrač, i ništa gore nego nezadovoljan koji želi u drugi klub

Zvezdas1989

pre 1 dan

Atletiko da je pametan da ga proda barsi i da izvuce 150miliona i za te pare da dovede Diomandea za 100 i Reijndersa iz Sitija

bgdbgd

pre 1 dan

Bio bi veliko pojacanje, visca Barca!
D

Djordje135

pre 1 dan

Idi u barsu bolje je tamk

nenanena2

pre 1 dan

Momče, ne radi se to tako

Saša Stanivuk

pre 1 dan

Al će sinak biti prebačen u B tim lagano ili sa tribina da gleda kako drugari piakju lopte😀
C

Chica

pre oko 22 sata

И Атлетико ће остати без кинте или га продати за мимималац. Баш имаш пословну логику. Сви у пропаст.
b

biniccki

pre 1 dan

Dobar igrač, pouzdan igrač.
D

Deki maky

pre 1 dan

On IDE u Real...kod Murinja
A

Andjusara

pre 1 dan

Ovako će isto da priča kad mu budu arapi nudili 50m po sezoni... Kad su ovako pričali Bati, Anri I ostali... Nije ovo nostalgija ovo je samo dokaz da je danas fudbal čist biznis bez emocija...

Lalala

pre 1 dan

Odakle Barseloni pare za transfere...
B

Bog kocke

pre 1 dan

Po mom misljenju posljednja sezona za Ćola Real će se prosetati ostavice Atletika sa preko 30-40 bodova zaostatka ....zadnjih godina Atletiko vec poslije 5 kola postane nekonkurentan za titulu...IMAO JE LANI ISKUSNIJU EKIPU OD OBA GIGANTA a zavrsi TORPEDOVAN od žutog nautilusa....VRIME JE ZA NOVOG KAPETANA NEMA ZA KORMILOM VANDE mozda i OLIVER SPOK GLAZNER
M

Maler

pre 1 dan

Gmizavac mali..Sto je dolazio u Atletiko, ako mu je Barca "san" navodno...Da sam na njhovom mestu - otkupna klauzula je pola milijarde, pa izvolite...njega sa omladincima kad se vrati da trenira, deriste nezahvalno..10-tine miliona uzimaju jos se prave "zrtve" neke..

Zika Zika

pre 1 dan

iskreno ocekivano
u

uefamafia

pre 1 dan

Vrhunski igrač, zaslužuje najveće klubove na svetu.
D

Dex12

pre 1 dan

Ja bih ga i zakucao na klupu pa pricaj price

kolekole57

pre 1 dan

Lamine, Rafinja, Alvarez, ubistven trio
m

mixica

pre 1 dan

Nazalost ovaj talentovani igrac ce proci kao Grizman,koji kad je presao u barsu je propao i brze bolje se vratio u atleti

Scaloneta

pre 1 dan

Neuporedive situacije. Alvarez dolazi kod trenera koji tacno zna sta zeli da radi sa njim, Grizman i Kutinjo su dolazili samo da bi nekog dovela najgora uprava Barse koja ih je zamalo zavila u crno. Alvarez je pravo pojacanje za Barsu, 1/1 uklopice se 100%

milutin15

pre 1 dan

zakucao ga selektor za klupu, pa je laki malo nervozan, i ova izjava u ovom trenutku kad joj nije mesto ni vreme je posledica frustracije

Scaloneta

pre 1 dan

Ko prati argentinske medije znao je da ce se ovo desiti jos pre par dana, ocekivalo se ako dobiju Austriju da izadje javno i pritisne Atleti, jer im je sledeca utakmica nebitna protiv Jordana pa racuna da ce sve biti zavrseno kroz narednih 10tak dana i da ce transfer saga biti iza njega dok krene nokaut faza SP-a. Videcemo da li se preracunao, jer ako ne resi svoj status i ne bude glavom 100% na SP, Skaloni ce nastaviti da forsira Lautara.
И

И

pre 1 dan

Vidno je frustriran jer je na klupi, ali razumem zamisao. Dok je Mesi ranijih godina bio na krilu, sa Alvarezom je super funkcionisalo, sad je razlog njegovog stavljanja na klupu to što je Mesi premešten u sredinu, a onda bi se realno sudarali na terenu jer i Alvarez manje više dolazi na isto mesto da primi loptu. Sad pošto je Mesi centralno više mu odgovara neko ko Lautaro, ko ima kretanje bliže klasičnoj devetci, nego desetci.

ws10

pre 1 dan

prati malo i vidi od kad je povredjen, nemoj samo na portalima gledati fudbal, moze po neka utakmica da se pogleda za promenu
R

Redjineli

pre 1 dan

Da se svi kolektivno "new age fudbalerčići" napasu jajca Totiju,Maldiniju,Pujolu...
N

Natalii29

pre 1 dan

pa trebao je da se ptorudi visee

Veljara4

pre 1 dan

Nemajju šanse ni Real ni Barsa.. Možda neko iz Engleske
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Ma radis kako hoces nema tu zezanja samo napred i ne osvrci se
P

Petrinjo8928

pre 1 dan

Ne može u Barcelonu pa plaći do ujutru ako hoćeš.. doviđenja prijatno.
B

Bacoglavac

pre 1 dan

И како сад клуб да реагује и заштити своје интересе? Кад је долазио из Ситија, далеко од тога да је био сигурна опклада, а плаћен је 75 милиона. Сада би да иде,а потписао је вишегодишњи уговор, шта да се теже повредио прошле године? Јел би одбио плату можда јер не игра? Ако је сањао други дрес, што је потписивао за Атлетико?
d

daas

pre 1 dan

ja sam izgoreo na ovu izjavu. opasna sramota i bezobrazluk

Scaloneta

pre 1 dan

Pa Atletiko je vec sacuvao svoj interes, kupili ga za 75M, prodace ga za 100-120M, igrao je za njih 2 sezone. Mislim imaju i opciju da ga drze nezadovoljnog do kraja ugovora i da ode za dž, ali definitivno ne mozes nekog da nateras da te zavoli na silu.
A

Aleksandar Denic

pre 1 dan

Bezi iz te defanzive

Matija Milutinovic

pre 1 dan

Nwk ide u barsu da propadne
n

neconi1122

pre 1 dan

Pa i bolje sta ce u atletiku
n

nuki63

pre 1 dan

Fantastičan napadač, odlično bi se uklopio u tim

Elvis Fejzic

pre 1 dan

Bio bi ovo pun pogodak za Barselonu.
S

Seoul

pre 1 dan

Pa i jeste najbolje ako je već rešio da ide, samo da Barselona spremi lovu. Morace i Barsa da se ozbiljno potrudi za potpis Alvareza i da spremi ozbiljniju ponudu. Sa onih 120 im se Atletiko samo nasmejao
M

MileSenjakBG

pre 1 dan

zbog ove izjave Atletiko a svi klubovi kasnjje treba da kazu 150mil za sve zainteresovane, za farsu jel buši cena je od danas 180mil pa ti sanjaj smrade mali. Opet tako da zucnu na 210 ide cena odmah da im se kaže
b

bravonaravno

pre 1 dan

ili ga drzati u b timu 4 godine, otvoriti racun navijaci da uplate 100m i u redu je

Enzo bg

pre 1 dan

lol miki saberi se
C

Chica

pre oko 22 sata

Шта је теби овај момак скривио, што си толико очајан и исфрустриран? Јел ти он рођак? С којим правом га називаш “смраде”?

Zivot je igra

pre 1 dan

biće vrelo leto

Zivot je igra

pre 1 dan

svaka čast realni

Batina1

pre 1 dan

Šta uradi crni Hulijane?

aura 222

pre 1 dan

pa ovaj vredi ko haland, a da li daje toliko golova

filipdjuk11

pre 1 dan

ponizenje za klub koji ga je platio skoro 80 miliona evra kada drugi nisu hteli. Znao je on vrlo dobro gde dolazi i sigurno bio neiskren prema njima.
I

Ispravka

pre 1 dan

Nije osvojio ni kup kralja, izgubili su u finalu
m

mirna solucija

pre 1 dan

posto se smeker setio sada kada je uzeo 50 miliona svojih snova, a, ima ugovor do 2030. Atletiko ga prebaci u B tim, otvori racun za navijace da uplate 100M svi oni koji su za to da se stane na put ovim prevarantima i lopovima, kao sto je Hulijan. Obara cenu javno ovim izjavama, tezak bezobrazluk i izdaja, mora se zastiti vec jednom klupski interes u svemu ovome. Ovo je jedino resenje. Ugasiti mu karijeru pa videti koji ce se sledeci setiti da javno sanja pred milijarderskim auditorijumom da ucenjuje svoj klub. Sramota
M

Mile led

pre 1 dan

Pa logicno. Uporedjivati istoriju i velicinu klubova atletika i barse je kao da uporedis u kosarci tkz. zvezdu osnovanu 2011 bez ikakve evropske istorije i instituciju, evropskog sampiona i 4 puta final four ucesnika kakav je Partizan.

RealNo1

pre 1 dan

Барселона није добила ништа јер немају да му исплате плате, а не да плате обештећење.
a

a ako ga

pre 1 dan

plate? onda reko lazh i zhiv bio

Petrući

pre 1 dan

pa realno samo te guši

Aki Grk

pre 1 dan

Na kraju ode u Barsu i prodje kao grizman
N

Ne znam...

pre 1 dan

Zbog cega je uopste i presao u atletiko, jel moguce da nije imao drugih ponuda ako je vec zelio da ode iz sitija. Jedino sto je madrid brutalan grad za zivot naspram mancestera. Po meni isto mu ga dodje igrati za atletiko i arsenal. Klubovi koji su pri vrhu i jednom u 7 8 godina nesto osvoje i to je to.
B

Brat Nevera

pre 1 dan

Opsovao bih sad, i to masno...

milkica12

pre 1 dan

Svaka cast na iskrenosti, uvek treba biti iskren sto je retkost

Scaloneta

pre 1 dan

To se čekalo, sada će transfer u Barsu biti završen veoma brzo jer su i iz Atletika čekali ovo da bi se "oprali" pred navijačima. Rafinja-Jamal-Alvarez, strašan trio u napadu. Jedino je upitan Rafinja zbog stalnih povreda ali zato su i doveli Gordona. Hansi trlja ruke, dobija pojačanja iz snova, svaki idealan za njegov stil igre.
T

Tln

pre 1 dan

Gordon ce biti veci promasaj od svih promasaja.
S

Srdjan1314

pre 1 dan

I treba da ga prodaju. Samo kup kralja?! Doktore ti si glavni igrač, do tebe je.

Lix

pre 1 dan

Nemoj samo u Real Madrid da odes

FC RED STAR

pre 1 dan

Opa kakav udarac za Čola