Komentari na vest

Hrvatska "visi": Loša je, muči se, ali zlatno pravilo – kad je biti ili ne biti, tada je najbolja

B

Brundo

pre oko 1 sat

Gana se pokazala kao bas gadan rival.Brza, dobro skace i jaki kao zemlja u duel igri.Cak ni Engleska nije uspela da ih pobedi a ima mnogo brze i bolje igrace od Hrvatske.

Sasa Maksimovic

pre oko 3 sata

bilo bi dobro da odu dalje jel ih ameri stalno maltretiraju nedaju da borave u americi nego odmah posle utakmice idu u meksko bas su djubrad
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Biće tesno... Bice...
D

DidierDrogba11

pre oko 4 sata

Evo jedno suprotno mišljenje. Gana dobija Rvate sa 2 razlike.
m

mrga84

pre oko 4 sata

navijamo za komsije vatrene

Meda74

pre oko 5 sati

prolaze Hrvati sigurno biće to x

vozi Miško

pre oko 5 sati

Hrvatska rutinski 1:0 ili 1:1 i prolazi dalje na iskustvo i rutinu igranja ovakvih utakmica

tosic.doo@gmail.com

pre oko 6 sati

i meni miriše na prolaz jer imaju iskustva na turnirima ...

Noki71

pre oko 6 sati

Prolaze Hrvati na iskustvo,biće tvrda utakmica,gol odluke pada u zadnjih dvadeset minuta meca.

Aleksandar Virijevic

pre oko 6 sati

Mislim da ispadaju, ali da sačekamo utakmicu.

markinjos4

pre oko 6 sati

vreme je da ispadnu
n

neconi1122

pre oko 7 sati

Ma gde losi jednom naisla losa serija pa sta

ЗоранАГТ+

pre oko 7 sati

Хрватска икс Енглеска 1 и 3+ Аустријанци добијају, Португал исто.

Ivan L

pre oko 7 sati

Bice im jako tesko, ne igraju svi odlucujuce utakmice protiv Katara. Gana je ipak neki drugi nivo.

djole.

pre oko 7 sati

Oni su se tokom celog SP u Kataru mucili i na kraju treci.
d

deder

pre oko 7 sati

mi hrvati nesmijemo komentirati košarku vi srbi nogomet drži mo se onog što znamo i bit će mir na balkanu
M

Markokmet

pre oko 8 sati

Jeste Hrvatska izgleda lose, ali bice oni sve bolji i bolji
M

Mirko_11

pre oko 8 sati

Bice 0:0, Gani odgovara jer ce biti druga bez primljenog gola a Hrvatima jer ce sigurno ici sa 4 boda.

Benny Ben

pre oko 8 sati

Mozda ljepa naša nece ni proći grupu!!!

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 8 sati

biće nerešeno i obe prolaze dalje 0:0 ili 1:1

Vaskon

pre oko 9 sati

Baš su do sada neubedljivi!
V

Vlada9111

pre oko 9 sati

Izvuci ce se oni na kraju 100%
M

Medaa93

pre oko 9 sati

Svim srcem uz Ganu!!!
G

Gost01

pre oko 8 sati

Gana voli Milovanaaaa.

ledesma247

pre oko 9 sati

Iskusna turnirska ekipa... Nema tu drame, prolaze braca hrvati peške!
B

Basa

pre oko 9 sati

Aj kroasanu ne pravi se Srbin kad stvarno jesi.
R

RendiOrton13

pre oko 9 sati

Nema teorije da će da izgube ovu utakmicu, čak naprotiv mislim da će rutinski do boda ili tri
S

Saturn

pre oko 9 sati

Hrvatka ako ode na Portugal izbacuje ih , ljudi kad se igra eliminacija uvek prodju nekako , produzetke , penale , a ovima pritisak da mora ! Pazite sta sam rekao
C

Cro wc26

pre oko 9 sati

Ne sekirajte se vi za nas,pametnije vam je da mislite o svojoj reprezentaciji,koja je medju najlosijima u Europi ;)
K

Komri

pre oko 9 sati

Drugi ide na Kolumbiju a treci na Portugaliju, meni svakako smrdi na dogovoreni remi, kao i Alzir - Austrija
p

plavacc

pre oko 6 sati

i prime ga u 80tom i ćao zdravo...nema šanse da će se dalić kockati,igraće mu i kanturina i budimir