Komentari na vest
Hrvatska "visi": Loša je, muči se, ali zlatno pravilo – kad je biti ili ne biti, tada je najbolja
B
Brundo
pre oko 1 sat
Gana se pokazala kao bas gadan rival.Brza, dobro skace i jaki kao zemlja u duel igri.Cak ni Engleska nije uspela da ih pobedi a ima mnogo brze i bolje igrace od Hrvatske.
Sasa Maksimovic
pre oko 3 sata
bilo bi dobro da odu dalje jel ih ameri stalno maltretiraju nedaju da borave u americi nego odmah posle utakmice idu u meksko bas su djubrad
N
Nenad Petrovic
pre oko 3 sata
Biće tesno... Bice...
D
DidierDrogba11
pre oko 4 sata
Evo jedno suprotno mišljenje. Gana dobija Rvate sa 2 razlike.
m
mrga84
pre oko 4 sata
navijamo za komsije vatrene

Meda74
pre oko 5 sati
prolaze Hrvati sigurno biće to x
vozi Miško
pre oko 5 sati
Hrvatska rutinski 1:0 ili 1:1 i prolazi dalje na iskustvo i rutinu igranja ovakvih utakmica
tosic.doo@gmail.com
pre oko 6 sati
i meni miriše na prolaz jer imaju iskustva na turnirima ...
Noki71
pre oko 6 sati
Prolaze Hrvati na iskustvo,biće tvrda utakmica,gol odluke pada u zadnjih dvadeset minuta meca.
Aleksandar Virijevic
pre oko 6 sati
Mislim da ispadaju, ali da sačekamo utakmicu.

markinjos4
pre oko 6 sati
vreme je da ispadnu
n
neconi1122
pre oko 7 sati
Ma gde losi jednom naisla losa serija pa sta
ЗоранАГТ+
pre oko 7 sati
Хрватска икс
Енглеска 1 и 3+
Аустријанци добијају, Португал исто.
Ivan L
pre oko 7 sati
Bice im jako tesko, ne igraju svi odlucujuce utakmice protiv Katara. Gana je ipak neki drugi nivo.
djole.
pre oko 7 sati
Oni su se tokom celog SP u Kataru mucili i na kraju treci.
d
deder
pre oko 7 sati
mi hrvati nesmijemo komentirati košarku vi srbi nogomet drži mo se onog što znamo i bit će mir na balkanu
M
Markokmet
pre oko 8 sati
Jeste Hrvatska izgleda lose, ali bice oni sve bolji i bolji
M
Mirko_11
pre oko 8 sati
Bice 0:0, Gani odgovara jer ce biti druga bez primljenog gola a Hrvatima jer ce sigurno ici sa 4 boda.
Benny Ben
pre oko 8 sati
Mozda ljepa naša nece ni proći grupu!!!
dejanjovanovic782@gmail.com
pre oko 8 sati
biće nerešeno i obe prolaze dalje 0:0 ili 1:1
Vaskon
pre oko 9 sati
Baš su do sada neubedljivi!
V
Vlada9111
pre oko 9 sati
Izvuci ce se oni na kraju 100%
M
Medaa93
pre oko 9 sati
Svim srcem uz Ganu!!!
G
Gost01
pre oko 8 sati
Gana voli Milovanaaaa.

ledesma247
pre oko 9 sati
Iskusna turnirska ekipa... Nema tu drame, prolaze braca hrvati peške!
B
Basa
pre oko 9 sati
Aj kroasanu ne pravi se Srbin kad stvarno jesi.
R
RendiOrton13
pre oko 9 sati
Nema teorije da će da izgube ovu utakmicu, čak naprotiv mislim da će rutinski do boda ili tri
S
Saturn
pre oko 9 sati
Hrvatka ako ode na Portugal izbacuje ih , ljudi kad se igra eliminacija uvek prodju nekako , produzetke , penale , a ovima pritisak da mora ! Pazite sta sam rekao
C
Cro wc26
pre oko 9 sati
Ne sekirajte se vi za nas,pametnije vam je da mislite o svojoj reprezentaciji,koja je medju najlosijima u Europi ;)
K
Komri
pre oko 9 sati
Drugi ide na Kolumbiju a treci na Portugaliju, meni svakako smrdi na dogovoreni remi, kao i Alzir - Austrija
p
plavacc
pre oko 6 sati
i prime ga u 80tom i ćao zdravo...nema šanse da će se dalić kockati,igraće mu i kanturina i budimir























