Komentari na vest

Grupa u kojoj remiji ne odgovaraju nikome

M

Mirko12345

pre oko 15 sati

x lagano, sve pošteno nema šta
t

tiesto

pre oko 22 sata

Bas ce tu da bude nereseno
m

mrca9

pre oko 23 sata

Novi Zeland poslednji sto je po kvalitetu ispravno

subaru

pre oko 24 sata

Belgija podbacila skroz, mnogo vise se ocekivalo. Eto u poslednjem kolu bi mozda konacno mogli da pobede

nemanjaacdc

pre 1 dan

Bilo bi super da Iran prođe više su zaslužili nego Belgija

Denis Miljkovic

pre 1 dan

Konacno grupa za gledanje
k

krejzicoa

pre 1 dan

Bila bi fora da Belgija na kraju ne prodje ovakvu grupu. 😁
m

milos987

pre 1 dan

Belgija je sama kriva za stanje na tabeli

Dejan Jevtic

pre 1 dan

Kakva bi to katastrofa bila kada Belgija ne bi uspela da prodje grupu..

Denis Miljkovic

pre 1 dan

Konacmo jedna "normalna" grupa za gledanje

Meda74

pre 1 dan

Belgija je mnogo loša ako nepobedi Novi Zeland i trba da prođu dalje
U

Uncledrew

pre 1 dan

Konacmo jedna "normalna" grupa za gledanje
T

Tln

pre oko 19 sati

Kad vec mijenjas "imena" , promjeni onda i tekst. Brate jel moguce da to sve radite za tiket? Dajte da vam mi uplatimo lovu da se ne brukate i ne mlatite gluposti.
R

RendiOrton13

pre 1 dan

Potpuno besmisleno pravilo da idu i trećeplasirani jer može da se šteluje do iznemoglosti kao Paragvaj i Australija.

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Biće dobre tekme, ali Iran i Belgija bi trebale da prodju.
d

djuka2025

pre 1 dan

belgija ako ne pobedi bice velika sramota... u najgoroj su grupi i jos nemaju pobedu... za sad su i vise nego podbacili
S

Sale22

pre 1 dan

mora belgija do pobede
S

Smithny

pre 1 dan

igro sam na belgiju
B

Bacoglavac

pre 1 dan

Уопште није провокација да они промовишу лгбт

Danijela62

pre 1 dan

belgija i iran izraziti favoriti videcemo

ineska

pre 1 dan

bice fudbala u ranim jutarnjim satima
M

Mirkoxx22

pre 1 dan

Al ce bude remi na kraju