Komentari na vest

Grmi u džunglama Konga, ispunjen zavet Patrisa Lumumbe: Leopardi za ponos 120.000.000 ljudi

t

telepresenta

pre 31 minuta

kongo ide a mi smo tu gde jesmo i bicemo jos jednom ponizeni
r

riochapke

pre oko 3 sata

Sad svom snagom protiv Engleza, baš bi mi bilo drago da ih izbacite!

Milica03

pre oko 4 sata

Svaka im cast,zasluzili su
R

Ryan

pre oko 4 sata

Vidiš kako se momci iz Conga bore za svoju zemlju.... pa onda vidiš Vlahovića, Gudelja, Jovića i ostale starlete reprezentacije Srbije kako se vuču kao babe po terenu.

Valentina Kolar

pre oko 5 sati

Svaka im čast ,mnogo mi je drago
N

Nemanja Lazić

pre oko 5 sati

Svaka im čast, zaslužili su prolaz
d

deks76

pre oko 5 sati

prelaz,bravo kongo ,lavovi

Nadja17

pre oko 5 sati

Kada se pominje zavet Patrisa Lumumbe, jasno je da fudbal postaje simbol ponosa, jedinstva i istorije jedne zemlje

Bojan76

pre oko 5 sati

Prica o reprezentaciji Konga prevazilazi granice sporta i nosi veliko nacionalno znacenje

Zoran Jeremic

pre oko 6 sati

Bas mi je drago zbog njih,zasluzeno

Nemanja Milijanovic

pre oko 6 sati

Samo da ova (do sada) loša Engleska ne odluči da uništi mučeni Dr Kongo, greota bi bila
P

Predikat

pre oko 6 sati

zanimljiva ekipica koja ako povede u eliminacionoj fazi nece dobiti gol nikad

Nebojsa Antic

pre oko 7 sati

za takvu zemlju stvarno istorijski uspeh
K

Koventri1986

pre oko 7 sati

Slonovi i majmuni u džunglama Konga su ponosni.
К

Куре на специјали

pre oko 5 sati

...док ће се један магарац из Србије спрдати на рачун репрезентације која је прошла у други круг Светског првенства.

Uskekruske

pre oko 8 sati

Tesko njima protiv Engleza
S

SUNĐER BOB

pre oko 9 sati

Bravo za tekst! Bravo za yKongo!
M

MaxPi

pre oko 9 sati

Po dobro , pobedili su Uzbekustan ....
p

plavacc

pre oko 4 sata

koga smo mi dobili i protiv koga igramo u eliminacionoj fazi?

Aleksandar3006

pre oko 9 sati

Bravo za reprezentaciju protiv koje je naša reprezentacija ostvarila jednu od najvećih pobeda na SP