Komentari na vest

Gorštaci iz tuđine idu donjim putem, Lomond je rezervisan za škotske duše

P

PeraV

pre oko 23 sata

Da li onaj Darjan cita tekstove Velimirovica, Tanasica, Ognjenke?
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

pravili greske protiv Brazila kao u decijoj ligi

Kaki

pre 1 dan

Bas mi zao skotske imaju jako lep fudbal mogli su bar do osmine finala dogurati.

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Bili su veoma dobri, ali grupna faza deluje kao limit za njih.

tosic.doo@gmail.com

pre 1 dan

nemaju šta, ali ok, bili su bar...

Djuka0903

pre 1 dan

Točak sreće se okrece😪😪

Gatsby82

pre 1 dan

Nemaju šanse, jer su ekipe iz zadnjih grupa privilegovane, mogu da šteluju kako im odgovara. Škoti u jakog grupi bili, nisu mogli više. Nemaju iskreno ni neki sastav, plus što imaju dosta starih igrača. Svakako jedni od najsipmatičnijh navijača na svetu
o

ozzy

pre 1 dan

pesma koju su odlično obradili Ortodox Celts sa Anom Sofrenović
M

Maya888

pre 1 dan

Fudbaleri nisu pokazali nista, za razliku od navijaca koji su dali sve.
T

Tartan Army

pre 1 dan

Šteta što su tako slabi, ali super im je priča, lepo je videti ih na velikom takmičenju
.

..

pre 1 dan

Koliko oni samo vole fudbal, i Škoti i Irci i Velšani...A sa druge strane toliko ga loše igraju, samo centar šutevi, lopta u bunar pa ako se nekad nešto desi, super...Pas igra ništa, neke akcije, ništa, znaju da primaju kiks golove. Takvi su im i fudbalski klubovi, obično neko tabanje, tuča i opet čekanje tog centar šuta ili nekog karambola u šesnaestercu.
b

bbgarko

pre 1 dan

Ma gde oni slabi su dosta ,sad cemo da vidimo rasplet svega
s

svejedno

pre 1 dan

nece proci namestice se neki x i cao