Komentari na vest

Englezi strahuju, Ris Džejms ponovo povređen

N

Nemanja Lazić

pre oko 10 sati

Quansah je igrač Leverkusena

Александар Симић

pre oko 10 sati

Pa to je isto kao i ja
g

gnrslash

pre oko 10 sati

Covek ne moze da poveze mesec dana bez neke povrede. Nesporno odlican igrac ali … . Smislice nesto Tuhel a svakako je morao TAA da uvrsti u 26 igraca koje vodi na svetsko
B

Burduach

pre oko 16 sati

Dzerel Kvansa je vec godinu dana u Leverkuzenu, kakav crni Liverpul. Azurirajte malo podatke.

kolekole57

pre oko 17 sati

Nerealno je da nije pozvao TAA s obzirom na okolnosti

Sele Fejzic

pre oko 17 sati

Brz oporavak zelim !

Марјан Симоновић

pre oko 18 sati

Pa on je uvek povredjen, nista cudno
d

djuka2025

pre oko 18 sati

bilo je cudno sto nije povredjen ako cemo iskreno

Sloba

pre oko 18 sati

englezi ispadaju

Aki Grk

pre oko 19 sati

Nece Engleska daleko sa ovim Tuhelom
F

Fanste933

pre oko 19 sati

mozda bi i trebao zbog okolnosti

jbozic11@gmail.com

pre oko 19 sati

sujeta je to sta reci
N

Natalii29

pre oko 19 sati

pa nije za zezanje, pogotovo takve stvari
S

Ser Aleks

pre oko 19 sati

Najgori igrač u Engleskoj.
P

Peki30

pre oko 20 sati

Zeznuo i Nejmara! I povede ga Tuhel na SP, pored tolikih drugih koje je imao... e moj Tuhel
D

Depay

pre oko 20 sati

Svako ko iole prati Premijer ligu, zna da Ris Dzejms nema teorije da u kratkom vremenskom roku odigra 8 utakmica u nizu..

Jovan Mitrović

pre oko 20 sati

ovaj momak nije spojio 2 meseca fudbala poslednjih 5 godina... igraće skoro sigurno Kvansa desnog beka... to je u Liverpulu vrlo koreknto obavljao pod prinudom, a igra u Leveru desnog stopera u formaciji sa tri pozadi...
.

.,.,.,.,.,.

pre oko 20 sati

Reci da je ovaj od stakla bila bi uvreda za staklo
S

SilvioB

pre oko 19 sati

Šećerno staklo.