Komentari na vest

Dosadno i nezanimljivo, dremka ne bi bila loša: Đorkaef zaspao u VIP loži

t

toma1010

pre oko 7 sati

Kakav gospodin 🤣🤣

mladen misic

pre oko 13 sati

Uvek dosadni španski fudbal, ali donosi rezultate
m

mr.mrki90

pre oko 13 sati

spanci masinerija 🤣🤣🤣🤣
S

Srekannn1

pre oko 15 sati

Na njegovom mestu bih i ja dremnuo

stefanaa14

pre oko 15 sati

zaspao, sta bre???

mozzart-gost

pre oko 15 sati

Teško mu je, mora da se pravi da ga interesuje fudbal.
d

dokile

pre oko 15 sati

Nije imao ni sta da gleda,Spanija je bila mnogo bolja...
I

Ivan8888888888

pre oko 16 sati

Sta da gleda covek nasao malo mira pobegao od zene da iskoristi trenutak :)
M

MIXACU12

pre oko 17 sati

Zasluzena pobeda Spanije,kvalitet je ocigledan...

jovan1111

pre oko 18 sati

Dosao covek na Mundijal da odmori

zekadus

pre oko 19 sati

Zamislite da se probudite iz dubokog sna, a prva stvar koju ugledate tik pored sebe je Đani Infantino. Čista trauma. Verovatno se odmah ponovo pretvarao da spava da bi izbegao razgovor.

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre oko 16 sati

Messi dislikes your comment. Njemu je Infantino baš do jaja(metnuo)
M

Markomarko99

pre oko 20 sati

Pustite coveka da odmara, naporan je dan imao!

butler

pre oko 21 sati

sta ocev jos je grupna faza

alexandar1987

pre oko 22 sata

uhvatili ga kad je trepnuo,slikali i eto vesti

CrazyHappy

pre oko 22 sata

ajmoo capeee slava4008 : gdje su reklame ka

CrazyHappy

pre oko 22 sata

Kakvi su boze me sacuvaj. Samo pare da se vrte

stefan nikolic

pre oko 22 sata

grdan igraac da kritikuje
u

uefamafia

pre oko 22 sata

Taman takab fudbal se i igrao poslednjih pola sata.

ledesma247

pre oko 23 sata

Jesu naporni često kad dave loptu... Ta tika taka smaračka Gvardiolina... Fuj

Dacha90

pre oko 23 sata

uhvatio ga šampanjac

filipdjuk11

pre oko 23 sata

spanci su na vreme i iz prve prave sanse dali gol i to je bio kraj meca za saudijce
P

Predrag Petrovic

pre oko 23 sata

hahahah legenda sta bi radio tek da ne gledao Belgiju
n

nenadnbgd

pre 1 dan

Hahahahahahhahahaha kakva legenda
O

Ovako

pre 1 dan

Moj ćale, kad dodju navece neki gosti neplanski a on navikao u 21h da sovi 😅

karabasil1985@gmail.com

pre 1 dan

Kakvo svetsko,covek zaspe na tribinama,i to djorkaef. Dal je moguce,pa nije opersko vece
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Vala.. Lepo kažem.. Saudijci nemaju pojma o fudbalu.. - 0

Gatsby82

pre 1 dan

Ne spavam, samo odmaram oči

Kaki

pre 1 dan

Pa i jeste bila dosadna tekma jer su odmah poveli 3 0 i uopste nije bilo zanimljivo.

MiraGajic91

pre 1 dan

Najzanimljiviji detalj meča bio je dremka u loži. 🤣
N

Nemanjasabac

pre 1 dan

A dobro,mozda covek samo na kratko zazmurio zbog glavobolje,nije imao brufen kod sebe 🤣
B

Boldrick

pre 1 dan

kakva je to igracina bio,u rangu Zizua.
T

Tln

pre 1 dan

Za mene uvijek bolji od zidana.
R

Rt Dobre Nade

pre oko 24 sata

Slabo se vas dvojica razumete u loptu.