Komentari na vest
Don Karlo i Endrik – ima li raskola? I ko umesto Rafinje sada u Brazilu?
j
jovafut
pre oko 22 sata
nije ti bio dobar entoni iz betisa nego si pozvao neke levake.. e pa sad cuti
M
MANOL0
pre oko 23 sata
Pomozite ako se ko seca. Tek sto je karlo uzeo brazil, neki intervju. I pitaju ga za endrika sto ga ne koristi.
Kaze karlo, nije u nekoj formi a i u klubu ga trener ne stavlja . Oplakao sam.
g
gorio83
pre 1 dan
Ma kakav crni Endrik, strasno. Mislim, okej je decko, ali ovo uzdizanje u nebesa mi je sasvim nelogicno, i bez potpore
p
plavacc
pre 1 dan
a samo zato što je njegov menadžer zavrnuo real i odrao ih
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre 1 dan
Ендрик је играчина, мислим да то види и Карло није баш толико ограничен. Фудбалера као Ендрика који има радну етику и посвећеност не можеш а да га не поштујеш.
k
khmm
pre 1 dan
Ne znam ima li Anceloti zensku djecu ali sve mi je to sumnjivo u njihovom odnosu, mislim da je mali malo sarao po njegovoj familiji.
F
Flaki
pre 1 dan
Ovaj Endrik je kao fantom, svi ga hvale a dečko odigrao tri dobre utakmice u Lionu i sad je Romario. 🤦♂️
Stefan Damnjanovic
pre 1 dan
Dobar igrač nema šta
D
Dobitak7
pre 1 dan
Ma Endrik, nema ko drugi i ne treba niko drugi. Decko je u ozbiljnoj formi i zeljan igre, mislim da bi najvise doprineo ekipi
Aboubakar Oumarou
pre 1 dan
Kratko i jasno - nema! Mada ga je Anćeloti trebao uvesti protiv Maroka...
Cao cao
pre 1 dan
Sad moždani zaigra. Ali do sada nije mogao da startuje jer i Rafinja, i Vini i Kunja su izmislili fudbal za Endrika
S
Serafim992
pre 1 dan
On je mnogo talentovaniji od njih trojice, sasvim sigurno vec sada sposobniji od Kunje.
Lalala
pre 1 dan
Brazilska javnost bas smara... Zoa Pedro igra u Celsiju (nije to bas danas vise vrhunski klub, al PL ritam...) a Nejmar strimuje CS... I ovaj drugi poveden na SP, jos povredjen...
p
plavacc
pre 1 dan
jer bi bilo mrtvih da ga nije poveo,sad svi hoće da ponove mesijevu bajku
Osimen99
pre 1 dan
Igrac sa puno kvaliteta!
U
Uncledrew
pre 1 dan
Pustiti malog Endrika da igra
J
Janaćko
pre 1 dan
Glupi tviter izmislio raskol između Endrika i Anćelotija sa jako glupim forama. Anćeloti nije sujetan lik, ako treba zaigraće Endrik od starta.























