Komentari na vest

Don Karlo i Endrik – ima li raskola? I ko umesto Rafinje sada u Brazilu?

j

jovafut

pre oko 22 sata

nije ti bio dobar entoni iz betisa nego si pozvao neke levake.. e pa sad cuti
M

MANOL0

pre oko 23 sata

Pomozite ako se ko seca. Tek sto je karlo uzeo brazil, neki intervju. I pitaju ga za endrika sto ga ne koristi. Kaze karlo, nije u nekoj formi a i u klubu ga trener ne stavlja . Oplakao sam.
g

gorio83

pre 1 dan

Ma kakav crni Endrik, strasno. Mislim, okej je decko, ali ovo uzdizanje u nebesa mi je sasvim nelogicno, i bez potpore
p

plavacc

pre 1 dan

a samo zato što je njegov menadžer zavrnuo real i odrao ih

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Ендрик је играчина, мислим да то види и Карло није баш толико ограничен. Фудбалера као Ендрика који има радну етику и посвећеност не можеш а да га не поштујеш.
k

khmm

pre 1 dan

Ne znam ima li Anceloti zensku djecu ali sve mi je to sumnjivo u njihovom odnosu, mislim da je mali malo sarao po njegovoj familiji.
F

Flaki

pre 1 dan

Ovaj Endrik je kao fantom, svi ga hvale a dečko odigrao tri dobre utakmice u Lionu i sad je Romario. 🤦‍♂️

Stefan Damnjanovic

pre 1 dan

Dobar igrač nema šta
D

Dobitak7

pre 1 dan

Ma Endrik, nema ko drugi i ne treba niko drugi. Decko je u ozbiljnoj formi i zeljan igre, mislim da bi najvise doprineo ekipi

Aboubakar Oumarou

pre 1 dan

Kratko i jasno - nema! Mada ga je Anćeloti trebao uvesti protiv Maroka...

Cao cao

pre 1 dan

Sad moždani zaigra. Ali do sada nije mogao da startuje jer i Rafinja, i Vini i Kunja su izmislili fudbal za Endrika
S

Serafim992

pre 1 dan

On je mnogo talentovaniji od njih trojice, sasvim sigurno vec sada sposobniji od Kunje.

Lalala

pre 1 dan

Brazilska javnost bas smara... Zoa Pedro igra u Celsiju (nije to bas danas vise vrhunski klub, al PL ritam...) a Nejmar strimuje CS... I ovaj drugi poveden na SP, jos povredjen...
p

plavacc

pre 1 dan

jer bi bilo mrtvih da ga nije poveo,sad svi hoće da ponove mesijevu bajku

Osimen99

pre 1 dan

Igrac sa puno kvaliteta!
U

Uncledrew

pre 1 dan

Pustiti malog Endrika da igra
J

Janaćko

pre 1 dan

Glupi tviter izmislio raskol između Endrika i Anćelotija sa jako glupim forama. Anćeloti nije sujetan lik, ako treba zaigraće Endrik od starta.