Komentari na vest

Deniz napast: Od energetskih pića, kebaba i čokolade, do spasioca Nemačke na SP

M

Mihajlo3

pre oko 11 sati

covek iskoristio svaki minut na terenu, i u prvom kolu protiv kurasaa i sinoc, zasluzuje mesto u startnih 11

Petar Lukić

pre oko 13 sati

Kako igra cele sezone i sada na prvenstvu može da bude najbolji strelac
b

bojandzepic7

pre oko 13 sati

Od blata do zlata..
T

Tvrdjava

pre oko 16 sati

Da ga ljube kladionicari u pedu,spasao je sinoc milione tiketa,svi da ga caste sa po kebab i red bul
N

Nikola2

pre oko 18 sati

Dobar igrac, treba mu dati vise sanse
m

micko777

pre oko 18 sati

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
С

Саас

pre oko 18 sati

он је пре свега Курд

Golub86

pre oko 18 sati

bolje mu je da ostane džoker sa klupe.. zo je takav tip igrača i karaktera. ako ga pusti od početka raspašće se

Greskac

pre oko 18 sati

Zmaj, meni doneo kesh uzivo..
N

Nemanja Lazić

pre oko 18 sati

Šteta za Obalu Slonovače, ako ništa pokazali su da mogu i sa najboljima

Meda74

pre oko 19 sati

Nemci se nikad ne predaju

Valentina Kolar

pre oko 19 sati

Pobedili Nemci ali jedva obala slonovače ih je sinoć nadigrala 100%
G

GostLazar

pre oko 19 sati

Velika greška: Deniz nije turskog, već kurdskog porekla što je ujedno i razlog zašto nikada nije razmišljao o igranju ta reprezentaciju Turske!

Max Dowman

pre oko 19 sati

ako hoće da stigne daleko, Nagelsmanu startna devetka mora da bude Undav pre Haverca, na svakoj utakmici, kad vidim Haverca da se sa svojih 2 metra nešto izvlači na desno krilo dobro mi ne bude
i

iveljaaa

pre oko 19 sati

Odlican igrac ...
d

dadagaga

pre oko 19 sati

Razbijac i mnogo dobar spic
A

Aleksandar Denic

pre oko 20 sati

Skroz atipican spic, ali uvek ume da se nadje gde treba, osecaj je urodjen

Urke97

pre oko 20 sati

Unda je Turčin ne može nikako nemac da bude

djole.

pre oko 19 sati

Pa što ne igra za Tursku ?
D

Deutscher

pre oko 18 sati

Undav je KURD, roditelji su mu politicke izbeglice iz Turske. Zato nikad nije ni dolazilo u obzir da igra za Tursku.

Goran Jovic

pre oko 20 sati

Тачно сам очекивао преокрет кад је ушао у игру, одличне измене у другом полувремену

Ivan Andrejic

pre oko 20 sati

Nemci kada ovako prolaze na srecu obicno dodju do polufinala

mladen misic

pre oko 20 sati

Ima i on dušu da pocepa kebab

ivanasud

pre oko 20 sati

Nemaka koliko vidim nece dugo ovo prvenstvo

ЗоранАГТ+

pre oko 20 sati

Не мора да значи да би од почетка кидао. Има играча који су џокери.

ЗоранАГТ+

pre oko 20 sati

Ма наши нису лоши само треба да играју најспремнији ане они које гурају менаџери. Нисмо ми заборавили да играмо фудбал. Репрезентација је за национ.
F

Flaki

pre oko 21 sati

Bravo "Nemci"! Kurd egzekutor, a asistent za pobedu polu Nigerijac iz naroda Igbo. 🤮 Pitanje ko treba da predstavlja državu, da li kroz državljanstvo ili narod kroz etničku grupu? Ovo je besmisleno i ne liči ni na šta, jedan etnički Nemac je završio utakmicu na terenu.
S

Scharaff

pre oko 21 sati

Željana, Željko i Nikola - redakcijo, zašrafite ove botove.

Stefannnbgd

pre oko 21 sati

Mogu da pricaju svasta o Denisu Undavu ali demant pada nocas bez premca.

milan98838@gmail.com

pre oko 21 sati

Zalosno ali sve je to sastavni deo fudbala. Jako dobar igrac je ispao iz koloseka ali Nemci su to nacice oni zamenu...

Milos Kostic

pre oko 21 sati

Strasan igrac,masina.

Danilo Pavlovic

pre oko 21 sati

Undav je sjajan igrac

scepo1999@gmail.com

pre oko 21 sati

Врхунски играч!

Asani Avni

pre oko 21 sati

JEDAN OD NAJBOLJIH SPICEVA DANASNJICE
B

Batistuta1

pre oko 21 sati

Odvratna ekipa.

micaredstar72@gmail.com

pre oko 21 sati

undav je strasno dobar igrac i apsolutno je za prvu postavu

Zeljko Markovic

pre oko 21 sati

Kebab cevap i sve
P

Predikat

pre oko 21 sati

kakva klasa od igraca dva dodira dva gola

Cujo Zarko

pre oko 22 sata

Švedska ima stranca u timu viktora djokerles je poreklo madjar .

Cujo Zarko

pre oko 22 sata

Nauka kaze 2 energecka piće za jedan dan . A ovaj tuko 4 .rodjo dobro si ziv .
M

MIXACU12

pre oko 22 sata

Juce je spasio ocajnu Nemacku,cudo je da nije starter u timu...
b

biniccki

pre oko 23 sata

Dobro igrač, pouzdan igrač.

Aleksandra1994

pre oko 23 sata

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu. Sve u svemu idealan

Vladimirmali

pre oko 23 sata

Veoma dobar igrac ali samo da odrzi rakav nivo

Zeljko Markovic

pre oko 24 sata

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu.

Zeljko Markovic

pre oko 24 sata

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu. Sve u svemu idealan bice to okej

Nikola Domosljan

pre 1 dan

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu. Sve u svemu idealan

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu

Željana Bućinac

pre 1 dan

Gol igrač iz nekih zaboravljenih vremena. Nema komplikacija, filozofiranja.. sve jednostavno i ubitačno. Prerastao je on Štutgart i ako nastavi ovako, smeše mu se bogati ugovori. Jako bogati.. asd

Željana Bućinac

pre 1 dan

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu

cicacilka

pre 1 dan

U Bundesligi u Stutgartu imao sezonu sa 19 golova, Nagelsman ga uporno ostavlja na klupi...postoji neki sukob izmedju njih?

bgdbgd

pre 1 dan

Ozbiljan igrac ali pitanje kao i kod svih tako ludjih je kontinuitet

maxmell1881

pre 1 dan

mogao je het trik laganoo

Dacha90

pre 1 dan

nama ni ovaj ne bi valjao
M

Mozzartgost23

pre 1 dan

Svabski Jamie Vardy, vidi se da je covjek na svoj saraf, odskace od tipicnog fudbalera, al trenutno najbolji njemacki napadac i mora da bude prva opcija u napadu.
С

Сава

pre 1 dan

Турски Курд. У немачкој репрезентацији има чак 10 играча страног порекла!! А има их преко 80 милиона. Нас свега 6,5-7 милиона, али немој случајно неко странац одавде да игра за нас. Ма било који странац јер ми Срби (а ја сам Србенда, признајем) нећемо да нама играју тамо неки странци, црнци, за нас то није српска решрезентација. Али за Шпанце, Немце, Холанђане, Италијане и све остале - јесте! И нама кобајаги драго кад наше одбојкашице у 1/4 финалу ОИ озбаци неколико црнкиња и Рускиња у дресу Италије… Чудо смо ми
@

@Сава

pre 1 dan

Брате Саво, не бих се баш сложио с тобом. Свака птица нека лети своме јату. Немам ништа против нормалних људских бића, мање више било које нације, али опет, боље да су тамо где је њихово, него да се мешају са нама. Против сам мултикултура, брачних мешања и слично. То су дегенерисане вредности новог светског поретка. У крајњем случају, то увек доводи до проблема. Екстреман пример је Француска, али такви постају временом чак и Шведска и Норвешка. Нације и културе су нешто најлепше, баш зато што их толико има, и најприродније је да се свако држи својих корена и порекла.
M

Miloschiiish

pre 1 dan

Apsolutno treba sacuvati gen i ne mesati ga tek tako i na silu sa koje kakvima. Videces sta buducnost nosi
s

spiritus movens

pre 1 dan

Vidi se da nisi procitao nista dalje od sportskih casopisa. Od drveta ne vidis sumu i tendenciju brisanja nacionalnih kultura i stvaranja od ljudi radno-potrosackih idiota. To jedno. A drugo sto su u Nemackoj gastarbajteri najsiromasniji sloj drustva predodredjen da obavlja najteze poslove, a od dece iz siromasnih sredina se regrutuju fudbaleri.

Zivot je igra

pre 1 dan

Francuska ih čeka...
J

Janaćko

pre 1 dan

A jel ih Francuska čeka? Ostavi još neki komentar tardinjo.

Zivot je igra

pre 1 dan

neće daleko sa ovom igrama Nemci. Idu na Francuze otrebice ih.

Zivot je igra

pre 1 dan

kapa dole za ovo večeras

Zivot je igra

pre 1 dan

takvi su panceri
O

Objektivacc

pre 1 dan

Ispravka krivog navoda, on je Sirijsko-Kurdskog porijekla, a i on sam je izjavio da nema nikakve veze sa Turskom, niti gaji neke emocije prema njima.
W

Walldorf

pre 1 dan

Gol igrač iz nekih zaboravljenih vremena. Nema komplikacija, filozofiranja.. sve jednostavno i ubitačno. Prerastao je on Štutgart i ako nastavi ovako, smeše mu se bogati ugovori. Jako bogati..
З

Звезда - Vfb

pre 1 dan

Браво Денис... Као у Штутгарту..

ljubomir vidovic

pre 1 dan

Masina od igraca
S

Space Fun

pre 1 dan

Ali ljudi moji ko sve igra za Nemacku danas Turci,Afrikanci... -Undav,Amiri,Sane,Musijala,Nmeka,Braun,Ta,Ridiger,Tiav,Leveling,Pavlovic...

PR RI

pre oko 20 sati

@ Space Fun Kao prvo, u trenutnoj reprezentaciji Nemačke ne igra nijedan Turčin. Deniz Undav nije Turčin, već je kurdskog porekla. Reći da je on Turčin bilo bi isto kao kada bi neko za nas rekao da smo Hrvati. Majka Leroya Sanéa je Nemica, Regina Weber. Majka Jamala Musiale je Nemica, Carolin Musiala. Majka Nathaniel Brownov takođe Nemica, kao i majka Jonathana Taha, Anja. Antonio Rüdiger ima nemačkog oca i čak nosi nemačko prezime. Jamie Leweling takođe ima majku Nemicu, kao i Aleksandar Pavlović. Uz to Čisto informativno, Waldemar Anton je etnički Rus i rođen je u Uzbekistanu, Ouédraogo poreklom iz Burkine Faso. Majka Angela Stillera je Hrvatica. Malik Thiaw je izuzetak, jer mu je majka Finkinja, a otac Senegalac, iako je rođen u Nemačkoj. Amiriju su oba roditelja poreklom iz Avganistana, a Undav je Kurda, Kurdistanac. Kada se sve sabere, jedini igrači koji nemaju nemačkog roditelja su :Undav,Amiri,Anton,Ouédraogo i Thiaw ali su svi rođeni u Nemačku. Ostali reprezentativci imaju najmanje jednog nemačkog roditelja. Boja kože ili prezime ili ne određuju da li je neko Nemac.
G

Gost1978

pre 1 dan

Jedi care i trpaj

Стефан Васиљевић

pre 1 dan

Mislim da je ovime pokazao da treba da bude u startnih 11. Igra sa Havercom protiv ovakvih ekipa ne daje rezultate.

Saša Stanivuk

pre 1 dan

A njegovi Turci se raspali na prvenstvu,osetio je kao pravi Švaba da treba da igra za Nemce😁

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Мора да буде стартер. То је вероватно јасно и Нагелсману после ове утакмице.