Komentari na vest

Brazil zna startnu devetku za ostatak Mundijala: Kunja betonirao mesto u 11, Rafinja sve zabrinuo

Bojan Pavković

pre 2 dana

ništa od njih...slabo je to kakvi su bili nekada
D

Dobitak7

pre 2 dana

Ma samo da se Rafinja nije ozbiljnije povredio, neka propusti sledecu ali za osminufinala mora biti spreman... mnogo znaci

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 2 dana

Анћелоти је направио сасвим добру репрезентацију од Бразила. Нису ми јасни ови што пишу како немају појма. Искрено не могу се носити са Француском и Њемачком, али са осталима могу да играју веома добро.
m

miki.mocart

pre 2 dana

Brazil nema veze sa vezom... Oni se protiv Haitija muce.. voleo bi da nalete na Nemce opet.. ili na Francuze

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 2 dana

Tesko da ce Brazil nesto da uradi sa ovim timom
m

majster

pre 2 dana

Ogroman peh ce biti za Brazilce ako je teze povredjen Rafinja
T

TuzniBauk

pre 3 dana

Lako je protiv Haitija, čekaj da dodje ozbiljniji protivnik :))
Z

Zokili

pre 3 dana

Kunja i Vini igraju strašno, fali tu Neymar i idu do finala
D

Dobitak111

pre 2 dana

I ja kazem da Neymar stvarno fali... iskustvo + njegov stil igre. Samo me nervira to sto ne igra jos uvek a tolki hajp bio, daj neka se zaleci vise
M

Markokmet

pre 3 dana

Reprezentacija Brazila i dalje bez svog kapitena Nejmara ali i dalje su glavni favoriti za osvajanje svetakog prvenstva u fudbalu
g

goci005

pre 3 dana

Hoćemo stari dobri brazil!!
D

Dukicar

pre 3 dana

Igraju dosta tanko

gorandavinic1974@gmail.com

pre 3 dana

nema brazil tim za vise od polu finala i to ce biti tesko
P

Predikat

pre 3 dana

kako ljudi igraju koliko im treba drgo pol 0 suteva
i

iveljaaa

pre 3 dana

Kunja strasan igrac, skapirao valjda to Anceloti

Miki Milikic

pre 3 dana

kada njima niste mogli da date 5-6 komada, ispadate sigurno ubrzo, raspali brazil

Valentina Kolar

pre 3 dana

Brazil- jedno od najvećih razočaranja na ovom svetskom prvenstvu

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 3 dana

Одиграли само колико им треба. Не могу да проценим да л више волим то или швабски систем где нема стајања. Само трпај, трпај, трпај...

Jovca123

pre 3 dana

uvek nezgodni haiti

Nemanja Milijanovic

pre 3 dana

Ličio je Brazil na Brazil u prvom poluvremenu

Nikola Milicevic

pre 3 dana

Ne znam kako ih nije sramota onih legendi u lozi. Dosli ih gledati a HAITI jaci u drugom poluvremenu, nece ovi daleko. Uzas

milovankg1

pre 3 dana

Ajde hoćemo stari brazil joga bonito01

patr0_

pre 3 dana

Razigrao se Brazil pod Ancelotijem
F

Flaki

pre 3 dana

Možda u sambi, u fufbalu su truba i više će dogurati SAD od ove ogavne generacije Brazilaca.

Savo Vukovic

pre 3 dana

Ја ставио 5+ индијанци
b

bracakostic

pre 3 dana

Brazil dobar protiv Haitija, ali to nije protivnik po njihovoj meri, tako da cemo tek videti koliko oni mogu. Realno su trebali Haitiju barem 5 da daju.
m

milutin 15

pre 3 dana

nisam gledao,ali ja kad vidm trio na sredini,Paketa, Kazemiro,Gimaraeš, meni nije dobro,to slavni Brazil, sem Vinija nemaju superstara,ali ko zna ipak je to Brazil,možda naprave čudo,Rafinja odličan igrac, ali u reprez.očajan
K

Komri

pre 3 dana

zna li neko kakva su pravila za nokaut fazu, zreb se zna ili ce tek biti? da li Brazil zeli biti prvi?

marcinkovicd@gmail.com

pre 3 dana

Dogurace do polufinala.

FiumenBG

pre 3 dana

ali neverovatno , igram 1 i 1-3&1-3 i oni stanu... pa majku vam...

n p

pre 3 dana

Ocekivao sam vise od Brazila
N

Nemanja Lazić

pre 3 dana

Nadam se da je Raphinha dobro
I

Irac66

pre 3 dana

Prolaze grupu ali za dalje tesko
8

8

pre 3 dana

Brazil osvaja zato što imaju najboljeg trenera
P

Pavlovicmp

pre 3 dana

Novi prvaci sveta
S

Spasovski92

pre 3 dana

Grupu da prodju nek budu zadovoljni
z

zulu

pre 3 dana

strašna Panama,ajde da vidimo prvog jačeg protivnika
l

loknica11

pre 3 dana

ajde brazilci budjenjeeeee

Zoran Jeremic

pre 3 dana

Glupo pravilo definitivno

Biba978

pre 3 dana

Od njih se ocekivalo 7 +.

Asani Avni

pre 3 dana

Sjajni Kunja,ali steta za povredu Rafinje
N

Nikola1992a

pre 3 dana

Nije Brazil sto je nekad bio.

Milan Lukic

pre 3 dana

kunja je baš dobar igrac

ivanasud

pre 3 dana

Ljudi to je samo Panama
I

Ivan8888888888

pre 3 dana

Procice grupu i to j to ispasce odma posle

ЗоранАГТ+

pre 3 dana

Мало 3. Мора боље.

micaredstar72@gmail.com

pre 3 dana

nista od ovog i ovakvog brazila
N

Nikola1992a

pre 3 dana

Nije brazil sto je nekad bio

stevica jovanovic

pre 3 dana

ocekivana pobeda brazila

Brutal92

pre 3 dana

А шта се десило са Рафињом шта му би?

Asani Avni

pre 3 dana

dali 3 gola i onda stali, nije to to,

Uskekruske

pre 3 dana

Videcemo sta ce biti
9

929229

pre 3 dana

Ne znam kako ih nije sramota onih legendi u lozi. Dosli ih gledati a HAITI jaci u drugom poluvremenu, nece ovi daleko. Uzas

nenaddragojlovic99@gmail.com

pre 3 dana

plesu u ritmu sambe...
A

Amorim aut

pre 3 dana

Kunja kunja kunja,,Au kako ce kerik I ekipa da gaze sve pred sobom...
V

Vladica1983

pre 3 dana

Ma kakvi...i to protiv Haita

Meda74

pre 3 dana

Za sada Brazil ispod svojih mogućnosti.
M

Maja-Bec

pre 3 dana

Ova reprezenracija Brazila je sramota za sve Brazilce. Ovo je njihova najslabija reprezenracija u njihovoj istoriji. Pogledas na svečanu lozu ,a u njoj Ronaldo,Ronaldinjo i Kaka.Da sada igraju,samo njih trojica bi vredela više nego ova cela prva postava.Ovo je sramota kako i šta igraju. Nikakav kvalitet,osim Vinisijusa,Rafinje i Markinjosa ,nemaju jednog kršteno fudbalera. Možda tu spada i Endrik a sve ostalo prosek ili ispod proseka.Normalno,tu neracunam najveceg među njima i nažalost povredjenog,Nejmara
s

spiritus movens

pre 3 dana

Cile iz 1998. sa Zamoranom i Salasom bi danas dobio ovaj Brazil, isto kao i Paragvaj sa Cilavertom. O Kolumbiji sa Valderamom, Aspriljom, i Valensijom da ne pisemo. Argentina sa Batistutom, Ortegom, Veronom, Simeoneom, Krespom, ili taj Brazil koji spominjes su nivo iznad ovog Brazila.
D

Duuuuk

pre 3 dana

Gluplji komentar nisam odavno pročitao. Pa oni da trenutno imaju bolje igrace sigurno ne bi igrali sa ovim sastavom. Brazil vec dugo nije sila u fudbalu a kako stvari stoje nece dugo ni biti..
L

Lukebakio

pre 3 dana

Veze ti nemas, i zato se mani fudbala i pocni da pratis pikado, brzo hodanje, ili stoni tenis. Ima mnogo lepih sportova.

Aleksandar3006

pre 3 dana

imali su oni timove sa zvučnim imenima pa kako su prolazili? Kod kuće 1-7 protiv Nemačke. Sada možda nemaju tako jake individualce ali možda Karlo pronađe 11 momaka koji najbolje igraju jedni sa drugima
E

Eho

pre 3 dana

Pa nema vise takvih Brazilaca. Prije je sirotinja tamo igrala na ulicama i živela za fudbal. Odatle su i nikle te legende koje su donosile titule Brazilu. Danas klinci rade za klanove prodaju drogu i zarađuju. Fudbal im vise nije toliko bitan.
s

spiritus movens

pre 3 dana

Konacno malo pravog fudbala ali publika je ponovo prevarena jer je platila ulaznice za 90 minuta, a Brazil je igrao svega 45 minuta. Drugo poluvreme je bilo otaljavanje posla.