Komentari na vest

Bezidejni, nesnađeni, nedostojni Mundijala! Od Čeha bole oči, perfektni Meksiko ih poslao kući

П

Предраг

pre oko 6 sati

Ма успех је доћи уопште на сп, а поготово из Европе. Јесу Чеси играли средином 90 и финале еп колико се сећам а 76 као Чехословачка били прваци Европе али то је било некада. Модеран фудбал је јако строг, ако екипа није 100%нема помоћи.
A

Aki2244

pre oko 15 sati

Za meksiko navijam da osvoji zbog glumice livije brito obozavam je i meksickih telenovela❤️❤️
N

Nessaj

pre oko 15 sati

Ovo bi bili mi da smo se plasirali na svetsko
u

u jeee

pre oko 16 sati

Najveci proizvod Ceske je Silvija Saint, kakav crni fudbal.
d

dadandadan

pre oko 17 sati

Zbog ovih dunstera smo ostali bez Danske na Mundijalu, kako su došli u Meksiko, tako su i otišli, slučajno i dosadno. Nije da im ne fali talenta samo kad imaš dinosaura na klupi, obično tako i igraš.

Miki Milikic

pre oko 17 sati

najlosija ekipa na prvenstvu

kivekive

pre oko 17 sati

Cesi, ko je gledao njihove kvalifikacije mogao je da vidi ovo propadanje u najavi, jednog krstenog igraca nemaju, oni su nas nivo trenutno
e

effds

pre oko 18 sati

Do sada deluje da su evropske reprezentacije najviše zalutele. Kakva bruke su Češka, Turska, Škotska i Uzbekistan. Ovakav nekvalitet kakav je Češka prikazala je baš sramotan.
D

Dragan 82

pre oko 15 sati

Katar, S Arabija,irak...
N

Nessaj

pre oko 15 sati

Ne ide ti geografija baš nešto
N

Nenad Petrovic

pre oko 18 sati

Čuda se dešavaju....
L

Luba

pre oko 18 sati

Česi me podsećaju totalno na nas. isti nefudbal igraju.Da smo mi otišli isto bi se proveli kao oni zato je bolje što smo ostali kod kuće.

Asani Avni

pre oko 18 sati

domacin domacinski

Meda74

pre oko 18 sati

Češka je bila najgora reprezentacija na prvenstvu.

Uskekruske

pre oko 19 sati

Laka pobeda gostiju
N

Nenad Petrovic

pre oko 19 sati

Mnogi nisu dostojni...
m

misa mitrovic

pre oko 19 sati

Mora neko i da ispadne ovoga puta česi

Nemanja Simic

pre oko 19 sati

Mnogo tanko od Češke.
B

Brko

pre oko 20 sati

I onda neko kaže nešto za Bosnu, a gledaj Turske, Češke i sličnih... Očaj

Aboubakar Oumarou

pre oko 20 sati

Češka kao da našu reprezentaciju gledam... 😕
s

spiritus movens

pre oko 21 sati

Kazem drugarici Meksikanki danas bice 2-0. 'Omasio sam za jedan gol. Ali sto bi rek'o dr. Arslanagic: "Ja i kad promasim u stvari sam pogodio."
g

gostjs

pre oko 21 sati

pa i to mora neko kad nema nas