Komentari na vest
Bezidejni, nesnađeni, nedostojni Mundijala! Od Čeha bole oči, perfektni Meksiko ih poslao kući
П
Предраг
pre oko 6 sati
Ма успех је доћи уопште на сп, а поготово из Европе. Јесу Чеси играли средином 90 и финале еп колико се сећам а 76 као Чехословачка били прваци Европе али то је било некада. Модеран фудбал је јако строг, ако екипа није 100%нема помоћи.
A
Aki2244
pre oko 15 sati
Za meksiko navijam da osvoji zbog glumice livije brito obozavam je i meksickih telenovela❤️❤️
N
Nessaj
pre oko 15 sati
Ovo bi bili mi da smo se plasirali na svetsko
u
u jeee
pre oko 16 sati
Najveci proizvod Ceske je Silvija Saint, kakav crni fudbal.
d
dadandadan
pre oko 17 sati
Zbog ovih dunstera smo ostali bez Danske na Mundijalu, kako su došli u Meksiko, tako su i otišli, slučajno i dosadno. Nije da im ne fali talenta samo kad imaš dinosaura na klupi, obično tako i igraš.
Miki Milikic
pre oko 17 sati
najlosija ekipa na prvenstvu
kivekive
pre oko 17 sati
Cesi, ko je gledao njihove kvalifikacije mogao je da vidi ovo propadanje u najavi, jednog krstenog igraca nemaju, oni su nas nivo trenutno
e
effds
pre oko 18 sati
Do sada deluje da su evropske reprezentacije najviše zalutele. Kakva bruke su Češka, Turska, Škotska i Uzbekistan. Ovakav nekvalitet kakav je Češka prikazala je baš sramotan.
D
Dragan 82
pre oko 15 sati
Katar, S Arabija,irak...
N
Nessaj
pre oko 15 sati
Ne ide ti geografija baš nešto
N
Nenad Petrovic
pre oko 18 sati
Čuda se dešavaju....
L
Luba
pre oko 18 sati
Česi me podsećaju totalno na nas. isti nefudbal igraju.Da smo mi otišli isto bi se proveli kao oni zato je bolje što smo ostali kod kuće.
Asani Avni
pre oko 18 sati
domacin domacinski

Meda74
pre oko 18 sati
Češka je bila najgora reprezentacija na prvenstvu.
Uskekruske
pre oko 19 sati
Laka pobeda gostiju
N
Nenad Petrovic
pre oko 19 sati
Mnogi nisu dostojni...
m
misa mitrovic
pre oko 19 sati
Mora neko i da ispadne ovoga puta česi
Nemanja Simic
pre oko 19 sati
Mnogo tanko od Češke.
B
Brko
pre oko 20 sati
I onda neko kaže nešto za Bosnu, a gledaj Turske, Češke i sličnih... Očaj
Aboubakar Oumarou
pre oko 20 sati
Češka kao da našu reprezentaciju gledam... 😕
s
spiritus movens
pre oko 21 sati
Kazem drugarici Meksikanki danas bice 2-0. 'Omasio sam za jedan gol. Ali sto bi rek'o dr. Arslanagic: "Ja i kad promasim u stvari sam pogodio."
g
gostjs
pre oko 21 sati
pa i to mora neko kad nema nas
















.jpg.webp)






