Komentari na vest

Bajka veća od Pepeljuge: Anonimni "starac" ne prima golove, zelenortske Ajkule zaplivale u večnost

Nikola Milicevic

pre oko 10 sati

Ma kad su nas dobili sa Argentinom nece imati problema 😁 Bez sale svaka im cast na uspehu
P

Predikat

pre oko 10 sati

svaka cast momcine, anonimusi koji su osvojili svima srca
N

Nenad Petrovic

pre oko 11 sati

.. Svaka im čast vala...

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 11 sati

Svaka cast naklon do zemlje

Ilija

pre oko 11 sati

Svaka im čast, najmanja zemlja u osmini
F

FM

pre oko 11 sati

Svala cast na prolasku grupe, ali oni bangavi Argentici, kako im se zreb otvara opet… Jordan, Alzir, Austrija u grupi pa Zelenortska ostrva. Jace utakmice budu u kvalifikacijama za svetsko u Okeaniji, kad igraju Fidzi i Kiribati.

Nemanja Milijanovic

pre oko 11 sati

Suludo je očekivati pobedu protiv Argentine, ali čuda se ipak dešavaju

Milos Kostic

pre oko 11 sati

Kakva zelja,bravo.

Uskekruske

pre oko 11 sati

Svaka čast momci

Miloš Milovanović

pre oko 12 sati

Sa tri boda odoše kao drugi...a Iran kleca sa tim brojem kao treći...
m

misa mitrovic

pre oko 12 sati

Dobija argentina sa tri gola razlike i osvaja prvenstvo
M

Marko206

pre oko 12 sati

Ma kad su nas dobili sa Argentinom nece imati problema 😁 Bez sale svaka im cast na uspehu.
B

Beli 122222

pre oko 12 sati

TAKO SE IGRA ZA SVOJU ZEMLJU ,.?
g

gost87

pre oko 12 sati

zar nije 150 hiljada stanovnika?
G

Geografija

pre oko 10 sati

To je Kurasao, malo si pobrkao
1

1.9.9.2.

pre oko 10 sati

Pomiješao si ih sa Curacao.

Ivan Andrejic

pre oko 13 sati

Respect za ove ljude koji ce biti upamceni posle ovog prvenstva

tosic.doo@gmail.com

pre oko 13 sati

šta se dešava ...

ivanasud

pre oko 13 sati

Steta sto idu na Argentinu

ljiljana63636363

pre oko 13 sati

Ko se ovome iskreno nadao
b

biniccki

pre oko 13 sati

Disciplinovani su, al imali su sreće.

Cao cao

pre oko 13 sati

I posle zasto smo izgubili od njih i meskikanaca prijateljsku. Ljudi igraju nokaut fazu :)
Č

Čvarkov

pre oko 13 sati

I mi ćemo isto tako kao Cabo Verde samo sutra,a kad se mi zahukćemo pa uhvatimo pravi ritam sa splavova,frizera i manikira ima da razbucamo sve čak i Curosao !!!

Branislav Jovanovic

pre oko 13 sati

ovo je dokaz sa je 48 reprezentcija previse

Tata Goge

pre oko 13 sati

Sve čestitke. Lavovska timska borba. Golman za svaku pohvalu.
B

Bojan19919

pre oko 13 sati

Po meni su zasluzeno prosli, danas ne znam kako nisu uspeli gol da postignu, ispromasivali se posteno, neka im se vrati u sledecoj utakmici😁.Ono sto mi je super kod njih je sto nisu taktizirali i povukli se, nego su prosto igrali otvoreno i zbog toga mi i drago sto idu dalje.
d

dadagaga

pre oko 13 sati

Predivno ,predivno,predivno
b

bojanboskovic

pre oko 14 sati

Jake priče, jake egzibicije

Meda74

pre oko 14 sati

Nećemo mi još dugo biti na SP
S

Smithny

pre oko 14 sati

kape verde zasluzio urugvaj nista
M

Matica srpska

pre oko 11 sati

*Zelenortska Ostrva. Jer nije ni Suiden, Džrmani, Ingland, Kroejša. Imena država se u našem lepom jeziku prevode.
D

Djdhdjdh

pre oko 14 sati

Ideee gaaaaaass vozim crni bmw
n

nemanja1512

pre oko 15 sati

Kad cemo mi ovako da se radujemo zbog srbije sto se tice fudbala?? Prodje nam zivot u cekanju necega ovakog.
S

Strucno misljenje

pre oko 14 sati

Necemo ici vise na SP nemamo tim ni igrace za tako nesto a sledece kvalifikacije ce biti teze iako ucestvuje veci broj timova...
V

Valac

pre oko 12 sati

Samo nek nas Zdravlje sluzi Brate
S

Srbenda 77

pre oko 11 sati

Imamo mi našu miljenicu,nas ponos,našu diku,moj komšija, čovek zrelih godina, kaže nama reprez ni ne treba,i on to ozbiljno misli, zato ćemo malo pričekati sa SP, a ne zbog kvaliteta igrača,jer Srbija ima bar isti kvalitet kao pola učesnika SP. Kada se setimo samo one odlučujuće sa Albanijom i šta je sve prethodilo
U

Ugarte

pre oko 15 sati

Sve ok ali da ti sa tri boda budeš drugi i ideš dalje je tuga,znači bez pobede idu dalje i to ni manje ni više nego kao drugi.
E

Espanyol

pre oko 14 sati

Portugal je tako osvojio EP 2016. Cak su i na ispadanje posle sve igrali nereseno i prolazili na produzetke/penale. Jedina pobeda na 7 utakmica u 90 min im je bila u polufinalu protiv Velsa. Ali niko to vise ne pominje nego se gleda samo trofej tako da nije ni bitno kako je maleni Cape Verde prosao.

butler

pre oko 15 sati

i posle mi losi kad nas dobiju 3:0

Maid

pre oko 14 sati

Ma, mi smo najbolji...