Komentari na vest

Ančeloti: Smirite se, ostanite mirni! E, sada smo tim… Nej ima strast kao dečak, Vini je klasa

MisoK

pre oko 9 sati

CANNE Neimar je za Brazil isto sto i Mesi za Argentinu i Ronaldo za Portugal. Nikad ne otpisujte takvog igraca.
n

neconi1122

pre oko 11 sati

Vini mora da ima becu minutazu od nejamara brzi je mladji spremniji ali nejžar je klasa i ostace
s

samo

pre oko 11 sati

Ponisten gol Vinisijusa je sudijska sramota.

Sale Milosavljevic

pre oko 13 sati

Brazil stiže do finala.

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 15 sati

Za Brazil velika stvar sto je Neimar usao u igru...

Gatsby82

pre oko 15 sati

Barem 5 ekipa je mnogo boljih od Brazila. E sad njima niko ne daje prevelike šanse, a to je možda i dobro. Rasterećeni su, imaju Anćelotija na klupi, i sastav koji je popunjen na svim mestima. Za nešto više, moraće neko od napadača ili vezista da eksplodira

milos djordjevic

pre oko 15 sati

Odlicno odigrao brazil mogu daleko mozda i do titule ali daleki je put do finala
d

dokile

pre oko 16 sati

Odbrana Skotske je sinoc bila katastrofa,uzas....

Scaloneta

pre oko 16 sati

Brazil i sinoć loš, samo što su štoperi Škotske prolupali skroz poklonili im pobedu.

horjakmilos91@gmail.com

pre oko 16 sati

Brazil do pobede

Kurcslus

pre oko 17 sati

Nece ih jos dugo drzati euforija, brzo ce Brazilci shvatiti da ne zasluzuju titulu SP.
K

Keyboard Warrior

pre oko 17 sati

Vi po žrebu idete na Francuze već u četvrtfinalu. Nadam se da će Neijmar dotle da dostigne radnu temperaturu, jer u suprotnom možete vrlo brzo da pakujete kofere...
.

..

pre oko 15 sati

Po žrebu u četvrtfinalu idu na 2. iz grupe gde su Francuska i Norveška, znači verovatno na Norvešku. Francuzi ako osvoje grupu idu na Nemce u osmini finala. E sad jedino ako Francuzi nameste tako da budu 2. pa da idu na Brazil, Argentinu, Englesku taj deo kostura umesto na Nemačku, Holandiju, Španiju...Takođe je misterija u koji deo kostura će Portugal i Kolumbija.
J

Jakuza iz dzungle

pre oko 11 sati

Karlito dobrodosao u Tokio vice...
K

Komri

pre oko 17 sati

koliko god velik trener bio pokazao je da može da kontroliše ego, nije lud da se ne dodvorava navijačima. namazani lisac može da napravi poduhvat baš sada kada ih niko ne vidi kao ozbiljne favorite

kivekive

pre oko 17 sati

Brazil pojacava obrtaje...
A

Ambrozini

pre oko 18 sati

Brazil raspad ekipa,ako Anceloti i sa njima uradi nešto svaka mu čast.
e

e ovo je

pre oko 18 sati

pravi psiholog, ako nesto ima savreseno kod Karla je to da napravi hemiju i da ga zvezde postuju! pametan potez Brazila.

Asani Avni

pre oko 18 sati

videcemo kad krene faza eliminacije

mladen misic

pre oko 19 sati

Anćeloti bi i od nas napravio reprezentaciju
M

MIXACU12

pre oko 20 sati

Brazil je odlicno odigrao celu utakmicu,Skoti su bili katastrofa...
S

Slaviša Trifunović

pre oko 20 sati

Ajmo Brazil do titule šampiona sveta.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 20 sati

Anćeloti veliki trener.
S

Strucno SP

pre oko 20 sati

Brazil uzima prvenstvo