Komentari na vest

Amatersko pozorište Urugvaj! Zelonorćani se ismejali i sapleli još jednog svetskog šampiona

n

neconi1122

pre oko 1 sat

Ma svaka im cast sta rade to pokazuje da. Je fudbal za sve

Aleksandar Pesic

pre oko 11 sati

Z. Ostrva verovatno i najvece iznenađenje ovog sp
P

Popce

pre oko 11 sati

Ovi naši tursiti onda i dorbo prošli čak

ZIVAND

pre oko 13 sati

Pa Srbija je dobro prošla sa Zelenorčanima, ozbiljna reprezentacija, ili neozbiljni protivnici ?

kiboooo

pre oko 13 sati

Urugvaj jako los
P

Predikat

pre oko 13 sati

urugvaj ubedljivo najvece razocarenje do sad

Aleksandar Virijevic

pre oko 13 sati

Proćiće dalje kao treći, ali to je to od njih.
D

DjolePartizan12

pre oko 13 sati

Prokleo ih Boško Simonović.
R

Rezzapereca

pre oko 14 sati

Za sada jako los kvalitet fudbala na ovom prvenstvu, jedino Englezi i Francuzi su pokazali kvalitet
i

iveljaaa

pre oko 14 sati

Svaka cast stvarno
V

Van Basten89

pre oko 14 sati

Pa čim su nas pobedili, mora da su ozbiljna ekipa!
J

Jovovic 11

pre oko 14 sati

Capo verde moze sa neresenim da ide dalje. Tesko Uruguay tuce spaniju. Bice zanimljivo
d

dottore7

pre oko 13 sati

Mogu sa nerešenim da budu drugi u grupi ako Španija pobedi.

ivanasud

pre oko 14 sati

Svaka cast majstori

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 14 sati

Urugvaj ispada jedino spanci ako im daju bod pa nekako prodju sa 3 boda
M

Markocicin

pre oko 14 sati

Pola ovih africi repki ne znaju gde udaraju i gde su dosli 😀😀😀😀😀
N

Nezzz63

pre oko 14 sati

Karma uzvraća udarac posle onoga što su nama uradili u Montevideu.
C

Caribrodski

pre oko 14 sati

Kad su nas pobedili, svakog mogu!

Aleksandar Obradovic

pre oko 14 sati

Urugvaj je slabija ekipa, nema od njih nista

Stefnik

pre oko 15 sati

Ali, Muslera koji je kriv za sve golove koje je Urugvaj primio!!! Šta se napravi od jednog vrhunskog golmana?
K

Kure na specijali

pre oko 12 sati

Možda je mogao bolje kod oba gola, ali ni za jedan nije direktan krivac. Šta bi Čilavert uradio onima koji su se razmakli u živom zidu? Kod drugog gola klasična poprečna lopta koja se ne daje ni u pionirima. Ne zaboravite da Muslera ima četrdeset i jednu godinu. To samo po sebi govori u kakvom je Urugvaj problemu.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 15 sati

kakvi su ovo doktori

urosh

pre oko 15 sati

Битно да за Суареза није било места у овој репрезентацији...

Marina Jovanovic

pre oko 15 sati

Tako je kad je tim složan kad igraju dušom žao mi je ali svaka cast i na jednom bodu

patr0_

pre oko 15 sati

Je*ena ekipa su ovi sa Zelenortskih ostrva
C

Cape Verde

pre oko 15 sati

Lako je Zelenorćanima, kad su nas pobedili shvatili su da mogu sa svakim da igraju

Мирослав

pre oko 15 sati

Sad ce ZO lagano da dobiju Arape i biće drugi u grupi
D

Darkovazena88

pre oko 15 sati

Ali to je borba za svoju zemlju svaka im čast

stefanaa14

pre oko 15 sati

hahaha spanija do pobedee

n p

pre oko 15 sati

Lose su odigrali Urugvajci
G

Grof92

pre oko 15 sati

I urugvaj ko ekvador igraju samo remije

mozzart-gost

pre oko 15 sati

Piksi je sve bio u pravu.

Luka Kovijanic

pre oko 16 sati

treba malo sprdnje i da bude na SP.
О

Оногост

pre oko 16 sati

Не заборавимо да смо ми први шампињони које су Зеленорћани саплели, и да смо тако и ми део ове фудбалске манифестације и приче!
K

Krsto Klipa

pre oko 16 sati

E, to.... izašli da poginu. To Srbija nema i nisam video od one ekipe koju je vodio Muslin. Zato smo tako i prošli, na kraju. Gde god smo se pojavili.
I

Irac66

pre oko 16 sati

Urugvaj bas los obije utakmice. Katastrofa kako igraju.

Aleksandra1994

pre oko 16 sati

Kad su pobedili momke iz naše lige sprdali ste se od koga smo izgubili a ovo u opšte nije loš tim i verujem da će proći dalje.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 16 sati

Bravo za Zelenorćane!

Mozzart Nalog

pre oko 16 sati

Steta,mogli su i treci gol dati

Nemanja Milijanovic

pre oko 16 sati

Ponavlja se Island i skupljaju simpatije

Mozzart Nalog

pre oko 17 sati

Strasni mogli su 5 komada dati

Aleksandar Obradovic

pre oko 17 sati

Svaka cast za borbu, uvek moze bolje
U

Umesto

pre oko 17 sati

Da dovode nase koji sem Zuke nista nidu uradili u Italiji Mitrovic i Rusiji Djakovac Vojvodina je mogla jos pre da divede 3 do 4 Zelenorcana koji su bas na stadionu Vojvodine pre 5g igrali prijateljski mec sa olimpijskom selekcijom Braxila koja se pripremala 10 dana u NS pred oi u Japanu. Tad se videlo kakav potenvijal imaju fudbaleri sa Zelenih Ostrva koji su bili ravnopravni u mecu sa Brazilom 2 2 protiv Malkoma Vinisijusa Antonia koji su tad imali od 30 do 23 g. Vojvodina bi jednog rep iz Cabo Verde platila duplo manje od Djakovca a dobila fudbalera za klasu boljeg

Vladimir Maksimovic

pre oko 17 sati

Zelenortska ostrva nisu uopste ekipa za potcenjivanje,izuzetno tvrda ekipa koja zna sta hoce i prepuna samopouzdanja,svakome ce napraviti problem

bgdbgd

pre oko 17 sati

Kao Kostarika 2014, Urugvaj sraman neverovatno da nemaju boljeg golmana od Muslere
N

Nenad Petrovic

pre oko 17 sati

... Hahah.. Al ih usaravise
g

goci005

pre oko 17 sati

Realno ne zna se ko je smesniji
P

Peroslav

pre oko 17 sati

Da zaista je to bilo ismejavanje protivnika neverovatno kako su igrali ponovo su ponovili igru kao protiv španije
M

Ma da bre to

pre oko 17 sati

Vrate ljudi musleru i covek ih ukopa na maks. Sad ce spanija 3:0 i kuci braco...
M

Mirko12345

pre oko 17 sati

sprdnja od prvenstva

micaredstar72@gmail.com

pre oko 17 sati

a smejalo smo se kada su nas odrali

Spekss

pre oko 18 sati

Brate sa 0-1 na 2-1 i opet prime gol sramota za urugvaj

Aleksandar3006

pre oko 18 sati

E moji Urugvajci... sad ću morati da pređem da navijam za Španiju.
K

Karito

pre oko 16 sati

Mislim da sad nece moci da spavaju mirno
p

plavacc

pre oko 16 sati

japan.svako neutralan treba da navija za japan,objektivno najbolje spremljena reprezentacija.

Aleksandar3006

pre oko 18 sati

Kad su pobedili momke iz naše lige sprdali ste se od koga smo izgubili a ovo u opšte nije loš tim i verujem da će proći dalje.

Bojank1991

pre oko 16 sati

Samo sam čekao ovakav komentar. Druže, mi nismo ništa pokazali

Indija Pakistan

pre oko 18 sati

Svaka cast za bod,bili su odlicni

Meda74

pre oko 19 sati

Tako je to kad tim ima srce i dušu.
G

Gosti123

pre oko 14 sati

Nije lose imati i muda.

Mihajlo Milenkovic

pre oko 19 sati

Urugvaj je u rangu sa prosecnim reprezentacijama, nije vise onaj stari to svako ko prati fudbal zna.

Jo Mo

pre oko 17 sati

A ti kao pratiš baš urugvaj! 😂😂😂😂
V

Visente Del Boske

pre oko 16 sati

Pa normalno da nije,na pretproslom prvenstvu su im u napadu igrali Edinson Kavani i Luis Suarez,dva napadaca svetske klase.

90Jelena

pre oko 19 sati

ocajna igra urugvaja
n

neconi1122

pre oko 19 sati

Ma ovo je neverovatno kako se ljudi bore i sta rade svaka cast za ovo ja ne znam ko se nadao
m

milos987

pre oko 19 sati

Nadam se da Urugvaj nece proci grupu
A

Asa

pre oko 20 sati

Danas svi igraju fudbal, eto cak i Urugvaj.

Urke97

pre oko 20 sati

Svaka čast na trudu i uspehu
m

miconis1

pre oko 20 sati

Kape Verde možda i najveće iznenađenje turnira do sada

Sijanda Ksulu

pre oko 20 sati

Jako los Urugvaj
G

Gost1990

pre oko 20 sati

Stvar je u tome sto je fudbal izgubio dribling i mastovitost. Sad se sve svodi na fiziku, koliko mozes da pretrcis, odigras presing i neke sablone zato se svi muce sa bunkerima. Eventualno francuzi i spanci jos imaju maste i mogu da to resavaju, donekle argentinci zbog Mesija, ostalo sve tanko i mucenje.
N

Nenad I

pre oko 21 sati

Najzad pravda za pokvarenjake iz Urugvaja, još kad bi ispali kao jedna od 4 najslabiji trećeplasirane ekipe. Izjednačujući go su dali maltene sa igračem više, a tu je i policajac i neviđena sreća protiv Gane.
P

PD

pre oko 21 sati

Po meni do sada je Urugvaj najveće razočarenje. U situaciji kad u najboljem momentu daš dva gola i okreneš utakmicu na samom kraju poluvremena, umesto da drugo poluvreme počneš rasterećeno pa da individualni kvalitet dodje do izražaja,Urugvaj kao u grču, igra u nazad, uvek prvi izbor je pas u nazad, izmedju ostalog tako su i primili gol, aut izveden u nazad na svoju polovinu, pa odmah pas napamet unazad i eto greške i gola. Kao da su protiv Španije igrali, ranije je bila odlika da uslovno rečeno "manji" timovi prave takve greške protiv velikih, a sad se sve okrenulo. Inače u pojedinim momentima je delovalo da Urugvajci ne mogu da pariraju Afrikancima ni po fizičkoj snazi a ni po volji što me je baš neprijatno iznenadilo od strane Bijelse koji je baš zbog ponekad i radikalnog pristupa a pogotovo borbenošću njegovih ekipa i dobio nadimak ludak. Sve u svemu najverovatnije im sledi zaslužen povratak kući i to u situaciji kada se to pre početka prvenstva činilo nemoguće, što zbog grupe koju su dobili a još više zbog samog sistema takmičenja gde i treći verovatno nastavlja dalje.
Q

Quit

pre oko 21 sati

Mi smo smenili Muslina delom jer nije zvao Sergeja, delom je pljuvan što mu igra Rukavina i slični, a evo ovi u startnom timu imaju jedno 8-9 igrača sa slabijom klupskom karijerom na primer od tog Rukavine, pa uzeše bod Španiji i Urugvaju. Dokaz da su balans i zalaganje danas broj 1. Muslin je imao tu viziju, shvatao važnost požrtvovanosti kompletne ekipe i stavljao je iznad kvaliteta na samom papiru. Medjutim mi smo pametni....
M

Ma da

pre oko 13 sati

Muslin je smenjen iskljucivo zbog toga sto nije hteo da zove Sergeja, pa su se ljudi iz saveza plasili da ce i on otici da igra za Crnu goru.
U

Ugarte

pre oko 21 sati

Videćete ne dobija ni Egipat ovo svetsko je štela opasna.
B

Bg09

pre oko 17 sati

Videli smo. Predji na hokej, nije ovo za tebe.
R

R1S

pre oko 16 sati

E'o videli smo...
Š

Štela

pre oko 14 sati

Videli smo da Egipat nije dobio.

milovankg1

pre oko 21 sati

Iskreno ne zna se ko je smešniji ..
m

mik

pre oko 21 sati

sramotna i nonsalatna igra urugvaja.Mars kuci
W

Walldorf

pre oko 21 sati

Odavno nisam video ekipu sa toliko brzine u nogama. Momci su imali 4-5. vrhunskih kontranapada. Urugvaj je noćas mogao biti pregažen. Razlog zašto nije je brzanje pri završnom pasu a uz to i sebičluk. Ne znam gde igra Helio.. vrhunska brzina, snalažljivost, solidna tehnika. Na kraju, vrlo je važno da se momci sa Zelenortskih ostrva ne uobraze kako bi pobedili Arabiju i ušli u nokaut fazu. Ponavljam, samo malo koncentracije u izglednim situacijama i manje sebičluka i eto njih u završnici. Urugvaj je bušan u sve tri linije tima i očekujem da ih Španije dobije u trećem kolu grupe. Oni već odavno nisu vrhunska ekipa..
N

Nicker

pre oko 21 sati

Muslera je ozbiljno precenjen golman,mogao ih je kostati jos 2010. protiv Gane kada mu je Muntari dao gol sa 40 metara,Van Bronkhorst takodje,mada je to bio daleko precizniji sut
G

Gost555

pre oko 21 sati

Nikad gore Svetsko prvenstvo, vidi se da ima puno cudnih rezultata. Svi muckaju.
M

Miki234

pre oko 21 sati

Do koje mjere se fudbal globalizovao,svako ga igra.Dobar bunker, jaka motivacija i drzava za koju vecina nije ni znala da postoji izbori dva remija protiv dvije vele sile Spanije i Urugvaja.Al zato je fudbal to sto jeste,jer je cesto nepredvidiv, narocito na mundijalu.Doduse i ove jake reprezentacije nisu jos tolko uigrane da lako razbiju bunker,a i u grupnoj fazi se igra malo opreznije.

50 miliona razloga

pre oko 21 sati

Gledao upravo, jedna od boljih utakmica do sada na SP
J

Jaskelaainen

pre oko 21 sati

Nisi ti gledao prikane moj Engleska-Hrvstska, Holandija-Svedska.
G

Gostiii

pre oko 16 sati

Covek je naglasio, jedna od boljih. Prikane.
G

Gostiii

pre oko 14 sati

Covek je naglasio, jedna od boljih. Prikane.

Veljko Pavlović

pre oko 21 sati

Bravoooooo bre jako samo
n

nemanja1512

pre oko 21 sati

dobar fudbal se igra, pogotovo ove "manje" reprezentacije,
Б

Б.

pre oko 21 sati

Каква рокачина.
d

dadandadan

pre oko 21 sati

Hahahah Urugvaj da ima obraza još u dresovima na avion i pravac Montevideo, a Bielsa ostavku prije nego što se ovi otuširaju. Muslera skrivi gol prvi meč i Bielsa ga nagradi s ponovnim startanjem, potom izlijeće kao bik. Srce kao avion i kapa do poda Zelenortskima, sad Arabiju dobiti i onda šta Bog da.

Zvezdas1989

pre oko 21 sati

Urugvaj slabiji dosta u odnosu na prethodne godine
И

И

pre oko 21 sati

Jedna od retkih utakmica zbog koje je vredelo ostati budan. Ko je spremao fizički i psihološki ovu ekipu Cape Verdea za prvenstvo zaslužuje da mu se napravi statua. Ljudi trče od prvog do poslednjeg minuta kao Bajern Minhen pod Hejkensom. To mi je glavna fascinacija. Taj nivo energije, motivacije, pa i organizacije, čist dokaz da može danas nadomestiti skoro sve. Mogli su i da pobede da je ovaj u pretposlednjem minutu video ovog levo umesto dodao u sredinu, ali šta reći ljudima, nisu stali 90 minuta. A što se Urugvaja tiče, istorijski ponor, ajde što reprezentacija nije jaka kao nekad, ali odbijam poverovati da takva fudbalska zemlja ne može da nadje boljeg golmana od Pantelije Muslere i boljeg trenera od Pantelije Bijelse 😃
K

Kure na specijali

pre oko 12 sati

Pa njima je drugi golman tek rupa. Sećam ga se kad je branio za AZ protiv Partizana, tad kao mlad nije pokazivao ništa, a sad kad ima trideset i kusur još je gori. Serhio Rošet se zove tip. Urugvaj je stvarno u problemu, a golmani su vrh tog problema.
k

kako ko

pre oko 8 sati

pa mi smo ih spremali! hehe...

Marko Bankovic

pre oko 21 sati

Pa kad su prvo bili kod nas na zagrevanje 😄
k

kliop

pre oko 21 sati

Nikad vise iznenadjenja na ovom svetskom
U

Ugarte

pre oko 21 sati

Nikad više ni kladionica bato moraju pare da se zarade.
h

hgft

pre oko 21 sati

Odlican mec pravi mundijalski
A

Alexis9

pre oko 21 sati

Urugvaj je mala zemlja i ocekivan je pad njihovog kvaliteta.Godinama su ih nosili Suarez i Kavani,nesto ranije Forlan a sada nema ni blizu takvog kvaliteta u napadu,otud i mucenje u zavrsnici.

Ikebana

pre oko 21 sati

Na ovom svetskom kladionice uzimaju lovu samo
U

Ugarte

pre oko 21 sati

Normalno sad će i Egipat da kiksne protiv Novog Zelanda i to je to.

Batina1

pre oko 21 sati

Još jedan srušen tiket.