Komentari na vest

Živi san zlatne generacije Anda: Ekvador srušio Nemačku i izbegao propast u grupi

Marko

pre 31 minuta

Svaka čast. Bravo ljudi.

Nemanja Simic

pre oko 1 sat

Svaka cast Napred Ekvador!!

Zoran Jeremic

pre oko 1 sat

Tako se igra fudbal,nadam se da Nemci ispadaju vec u sledecoj rundi
C

Cccc

pre oko 1 sat

Niko ne pominje da su Nemci dali neregularan gol, sudija i WAR nisu svirali faul nad igračem Ekvadora. Sami Nemci priznaju da je bio faul.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Nemci gube a poslednjih 10 min se dodaju na svojoj polovini. Ne znam jel ikada na nekom SP palo ovoliko golova u prvih 10 min. Ovo SP je žetva za kladionice.

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Nojer pokopa Nemce čist njegov gol.

Milica03

pre oko 2 sata

Svaka cast zasluzili su

Dakara

pre oko 2 sata

Protiv Ekvadora se niko neće naigrati fudbala

ljubisa rajkovic

pre oko 2 sata

Svi mogu, samo naši ne. Baš me zanima kako se gledaju u ogledalo. Da li ih je bar malo sramota.
A

A da li se ti pogledas u ogledalo?

pre oko 1 sat

Kakvi navijaci takva i reprezentacija, jos su oni i dobri koliko nikakvu bas podrsku nemaju!

Veljara4

pre oko 2 sata

Ovo me tako podseća na našu generaciju 2010, sano što ovi imaju drugu šansu

ShoMi_1994

pre oko 2 sata

Idemo Ekvadooor!

Saša Stanivuk

pre oko 2 sata

Panceri se za sada nisu posebno pokazali,možda se tempiraju lagano za nokaut fazu ili je nešto drugo u pitanju..
B

Brale

pre oko 2 sata

Ekvadorci dokazali da kada daš sve od sebe i više od svog maksimuma, imaš velike šanse da postigneš ono što si naumio.. Koja borba, koja pogibija na terenu, svaki duel 101% a pritom fluidni, lepršavi u napadu, rastrčani, željni fudbala.. Ovo je nešto što moraš da imaš u sebi da bi uspeo,nikakav trening da ne može da ti usadi, ta neka emocija protiv koje svaka taktika pada u vodu.. A juznoamerikanci generalno jedini još čuvaju tu esenciju u fudbalu za razliku od evropljana koji se sada više uzdaju u kompjutere, analize, 10 trenera za sve i svašta..

Nebojsa Antic

pre oko 2 sata

brukaju se od samog starta primaju jeftine golove pasce im se bolja ekipa ima da ih vrate na fabricko

Vukasin Nikolic

pre oko 2 sata

bravo za ekvador ali tu im je kraj

Zivot je igra

pre oko 2 sata

užas Nemci lažini sjaj

Zivot je igra

pre oko 2 sata

Nemci šta napraviše

Leukemija

pre oko 2 sata

Moze ekvador dosta visoko da dogura. Protiv slonova i srpskog zeta lopta jednostavno nije htela u gol. Danas i vise nego odlicni.
P

PeraV

pre oko 2 sata

Citaj njegove tekstove i uci Darjane.

Nrconicar8

pre oko 2 sata

Svaka cast ekvadorcima takticki maestralno odigrana utakmica i zasluzena pobeda!
J

Japp

pre oko 2 sata

Do sada su me najvise kupili sa igrom Ekvador,Mexico i Norvezani.Bas bi bilo steta da je Ekvador ispao a jednostavno se vidi da imaju kvalitet
D

Drobilica kicme

pre oko 2 sata

kakav gol priznase nemcima neverovatno.Sta se desava sa varom,nema cistog penala za ganu protiv engleza,sad priznaju nemcima gol gde nemac prethodno udara mavasi geri u glavu ekvadorca i ne javlja se var.Var izgleda radi samo po potrebi.Svaka cast ekvadoru,bice ozbiljan protivnik svima u nastavku.
n

nadrealnoo

pre oko 2 sata

Ko god voli fuudbal navijao je za Ekvador! Neshvatljivo je da je ovako dobra ekipa dovela sebe u situaciju da moraju da pobede Nemce u zadnjem kolu i da tako prodju dalje. U nekim drugim grupama bi rutinski prosli posle dva prva kola. Zasluzen prolazak dalje..
D

Djape45||

pre oko 2 sata

E a sećam se da ste posle nerešenog protiv Kurasaa napisali da nema osnova da očekuju pobedu protiv Nemaca.
M

Mhmmm

pre oko 2 sata

Eto, pa neka se posle bune što nema "dovoljno reprezentacija iz Evrope", neka hvala, koliko je ovo lepše, živopisni je, evo vama vaša sterilna Liga šampiona kolonijalne Evrope pa uživajte u takmičenju u kome svako igra slično, u kome se izgubio vic, dribling, pa jednog Ronaldinja bi danas laptop teneri zakucali na klupi jer nije dovoljno "taktički disciplinovan". Neka hvala. Živelo svetsko prvenstvo u fudbalu!
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Nisu mi bitni rezultati drugih ali kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
B

Brale

pre oko 2 sata

Neće nas ni biti druze, kad smo mi ikada odigrali sa ovakvim žarom i borbom kao ekvadorci, ja se za 25 godina gledanja fudbala ne sećam nijedne naše takve utakmice
S

Space Fun

pre oko 2 sata

Ajde ne mlati molim te! Ako tebi nisu bitni drugi sportovi drugima jesu, kosarka,tenis,odbojka muska i zenska,vaterpolo,atletika svuda imamo vrhunske rezultate i medalje koje ne bih dao ni za boginju...pa cak i u tom fudbalu imamo klub koji je osvojio LS i mladi zlato,a to sto trenutno ne igramo i nije neko razocarenje,navikli smo da smo losi u reprezentativnom fudbalu. Sta da kaze Italija koja je svetska sila u fudbalu koja propusta trece svetsko zaredom?
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Za meksiko navijam da osvoji zbog glumice livije brito obozavam je i meksickih telenovela❤️❤️
V

Vagabondo

pre oko 2 sata

Lepotica je Kubanka druže 😊
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Muško si a gledaš telenovele??? Teška priča.
A

Aki2244

pre oko 1 sat

Pa zivi u meksiku i glumi tamo pa sta fali telenovelama ko je vama kriv sto vi ne gledate serije 😎😎
q

qr

pre oko 2 sata

Južnoameričke selekcije imaju domaći teren u SAD, i to ni malo nije beznačajan faktor, i Kolumbijaci bi isto trebali da preplave stadion u Majamiju sem ako se ovi CR7 fanatici ne budu dokopali karata
D

Dap

pre oko 2 sata

Ekvador može da grune i Engleze. Grizu ko osice, samo da ne bude kradje.
n

navijač czv

pre oko 2 sata

JEDNO PITANJE ZA SVE DA LI ĆE SRBIJA IKADA BITI KAO NPR EKVADOR JAPAN MAROKO....NIKO NE TRAŽI DA BUDEŠ ŠPANIJA ARG NEMAČKA ENG....ALI OVAKO KAO EKVADOR BI MOGAO.
.

....

pre oko 2 sata

2010. je bila najbliza tome 😂 isto su dobili Njemačku, ali falio je još jedan bod
G

Gost13

pre oko 2 sata

Najbliže tome smo bili 2010. ali Tole Karadžić morao da umeša prste. Mora uvek da ima taj jedan (ili par njih) idiota koji nisu svezt sporta videli ni na slici, da sve upropaste. A twk fudbaleri, splav do splava i čista menadžerija. Zato i nismo blizu
Б

Брат

pre oko 2 sata

Не може. Ми немамо ниједног врхунског играча, као на пример Еквадор што има Каиседа, Паћа, Инкапијеа.
N

Nik66

pre oko 1 sat

@Брат Imali smo Vidica, Ivanovica, Stankovica, Kolarova, itd, ali nesto (je) fali(lo)... Rekao bih osnove, organizacija i stav/mentalitet(igranja za reprezentaciju)
n

navijač czv

pre oko 2 sata

Veliko bravo za Ekvadorce sjajna utakmica pokazali su ogromno srce poginuli su na terenu i nagrađeni su velikom pobedom protiv repke kakva je Nemačka neka ovi naši iz Srbije gledaju kako se bori za svoju zemlju - selektor Ekvadora kao H Sampaoli kada je vodio Arg konstantno aktivan uz liniju nenormalna energija....

ofsajd

pre oko 2 sata

Kakva radost Ekvadoraca, zasluženo, izginuli su za ovu pobedu.Sad Engleska ili Švajcarska, sve jedno, biće žestoko ako ponove ovako našto.

ledesma247

pre oko 2 sata

Svaka čast. Na stranu dal su Nemci odigrali pod rucnom, ali bas bi bila steta da Ekvador nije prosao grupu. Bez poraza 18 utakmica, sad na SP poraz od Cote d Ivor u '90, onaj srpski zet 15 odbrana... Sjajna igra a imali samo 1 bod posle dva kola... BRAVO za ovo večeras!!!
P

Proveri pre nego sto napises

pre oko 2 sata

Sta lupas? Ekvador je imao 2 poraza u kvalifikacijama, od Argentine i Brazila. Imali su 16 mečeva bez poraza, 8 pobeda i 8 remija i 2. mesto, iza Argentine.
S

SIoba

pre oko 2 sata

Kao prvo, nemcima zbog ove utakmice želim sve najgore i daće Bog da što pre ispadnu ali ne zato što su izgubili već zbog ovog prepotenka Nagelsman-a....sinak, prolaziš grupu kao prvi, pusti bre drugu postavu ,zašto si ih dovodio!? On jok, skoro pa identičan sastav kao protiv Obale Slonovače izvodi....
S

SIoba

pre oko 2 sata

I naravno, čestitke Ekvadoru, dobra su reprezentacija i nepravedno bi bilo da su ispali!
V

Vyvyvycy

pre oko 2 sata

Jedna stvar je sto si pao tiket a druva je poštenje Nemaca.Kakva druga postava ovo je mundijal ljudi došli da rade a ne da odrade!? Izgubili danas od boljeg.Idi gledaj Ljubičevske konjičke igre!
N

Nanas

pre oko 2 sata

Slinavi,prepotentni trener, covek uzdignut zbog rezultata,pazi u HOFENHAJMU, najprecenjeniji trener trenutno, Bajern na vreme sve video i nogirao ga...
S

SIoba

pre oko 1 sat

@Vyvyvycy Voleo bih da može nekako da ti se pomogne,pokrenuo bih i humanitarnu akciju ali ne vredi,izgubljen slučaj.... Pazi ti ovo, kaže lik "došli da rade a ne da odrade"...pa da malo upotrebiš logiku znao bi da ako su došli da rade, baš zato je trebala druga postava da igra, da isljučiš svaku mogućnost da nastane neka povreda za najbitnije igrače, da bi mogli to tvoje, "da rade" ono zbog čega su došli a to je, dogurati što dalje.... I kako to što sam za varijantu da je trebala druga postava da igra je povezano sa tiketom? Da sam igrao dvojku, valjda mi je u interesu najjača postava da bude ili tvoja "logika" kaže drugačije? 😂 Da li ljudi razmisle pre nego što nešto napišu i zašto ne!?

Sladjana Mitrović

pre oko 2 sata

Svaka čast Ekvadoru
L

Laneeea

pre oko 2 sata

Moze ekvador dosta visoko da dogura. Protiv slonova i srpskog zeta lopta jednostavno nije htela u gol. Danas i vise nego odlicni.
С

Сале2323

pre oko 2 sata

Рођаци... Јел' сам само ја мислио да су неки играчи Еквадора Колумбијци или има нас још доста таквих?! 😂 Паћо, Енкапије, Каиседо... Ајде Валенсија стари играч, некад звезда Фенера и европског фудбала, али рођаци, па Еквадор има светску репрезентацију, чудо! Како играју људи и свако ко мисли да је ово изненађење, тај је луд. А сећам се, некад су били чист просек, тим да попуни број јужноамериканаца на Мондијалу... Али шта учини играње свих играча у европским лигама, то је невероватно! Нема више слабих тимова, сем неких изузетака!
т

такође Сале

pre oko 2 sata

Били други у квалификацијама за ово светско првенство, иза Аргентине која је првак. Изузетна одбрамбена екипа, позади јаки ко земља. Примили 5 голова на 18 утакмица у јужноамеричким квалификацијама.
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Brutalna nameštaljka! Da je neke pravde, obe reprezentacije bi bile izbačene sa takmičenja! Ko nije nikada u životu igrao fudbal, možda i može da pomisli da je sve ovde pošteno! Kod drugog gola Ekvadora, igrač Nemačke ne ide na skok, posle toga jalovo kruženje oko šesnesterca, sa bednim pokušajima šuteva i centaršuteva koje pogađaju direktno igrača ispred. Jad i beda! Voleo bih i da jedni i drugi ispadnu u narednoj rundi!
B

BJ

pre oko 2 sata

Neko baš kivan što je pao na tiketu....
B

Brale

pre oko 2 sata

Šta je mićane, jel si igrao 2 a? Možeš da plačeš samo
t

tzlpo

pre oko 2 sata

Pravi mundijalski mec atmosfera igra strast ekvadoraca bravo
P

Panlo skdj

pre oko 2 sata

Vamosssssss Ecuadorrrrr

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 2 sata

Било би потпуно незаслужено да Еквадор није вечерас победио. Био је бољи, а гол који је постигла Немачка је нерегуларан. Еквадор игра можда и најбољи фудбал на целом СП а нису успели да победе у прва два меча где су убедљиво били бољи и од Обале Слоноваче и од Курасаоа. Немачкој овај пораз дошао у право време и да мало скрене пажњи Нагелсману који у прву поставу мора да убаци Ундава и Штилера.
m

mile dren

pre oko 2 sata

kakva braca, voleo bih da osvoje! mogao bi terza ovog Yeboaha da proba, nije skup a dobar bas
G

GostRR77

pre oko 2 sata

Da li si realan? Momak sada vredi oko 6 miliona, a to je cena pre SP-a. Nakon prvenstva ima da mu skoči bar duplo. Čemu ovakva maštanja. Realno je da gledaju i traže igrače ovih reprezentacija koje su ispale a da su ti igrači nešto pokazali i da im je cena max do 5 miliona. To je realna priča i da onda takvog igrača nazoveš pojačanjem. A ta maštanja ostavi za puste želje. Zar misliš da mnogo jače platežniji klubovi neće baciti oko na veliki broj igrača? Pišete ovde kao da je jedino Zvezda ovog leta u prelaznom roku a ne 250 klubova Evrope.
E

Ekvador do titule

pre oko 2 sata

Sjajan mec i minut cutanja za sve koji su ga propustili.

Mirko Boc

pre oko 2 sata

Svaka čast, zasluzili su

Milan Milutinovic

pre oko 2 sata

Zbog one kradje u prvom poluvremenu su zasluzili pobedu
A

Alexis9

pre oko 2 sata

Bravo!!!Nisu zasluzili da izgube ni prvi mec,u drugom zaista nisu imali srece,a ne bi bilo fer da su ispali jer ce dalje proci neki mnogo slabiji od njih.Imace sta da pokazu i u nokaut fazi...
d

dadandadan

pre oko 2 sata

I šta je Nagelsmann dobio s ovim? Potrošio je igrače i izgubio, i pritom jasno dao do znanja da ne vjeruje svojim igračima na klupi. Ne znam samo čime je Musiala zaslužio toliko minuta na ovom prvenstvu, a Undav trune na klupi. Ispada kao da je dobio nalog od Bayerna da ga uigra. Sad bi tek Ekvador mogao biti opasan, bit će teška ekipa za probiti u knockout fazi.
v

vox

pre oko 2 sata

Ekvador neosnovano potcenjen pre početka, ko ih je pratio u prethodne dve utakmice jasno mu je da taj 1 bod nije realna slika i prilika ekipe, protiv Obale Slonovače 3 puta pogađali stativu, protiv Kurasaa začaran gol i onaj golman ušao u istoriju po broju odbrana
B

Brale

pre oko 2 sata

Mogao je da ih potceni samo neko ko ne prati fudbal.. Meni su toliko gotivna i dobra ekipa da sam samo sa njima do sada odigrao turnir na Pesu 😁
@

@Brale

pre oko 2 sata

pa prvi su ih bukmejkeri potcenili sa 1.55 kvotom na Nemce
T

Tennis goat

pre oko 2 sata

Milo mi je kao da su naši prošli. Super gotivna, haotična ekipa i nisu bez šansi za velike stvari!
G

Gosty

pre oko 2 sata

Veca namještaljka nego Brazil - Norveška 1:2 1998.
B

Bratee

pre oko 2 sata

Po čemu je nameštaljka? Obe ekipe su imale mnogo šansi na 1:1, a to je bilo 80 minuta maltene. Šta bi bilo da je neka od tih šansi za Nemačku ušla? Onda bi morali da nameštaju dva gola Ekvadoru? Da li stvarno misliš da bi prvotimci najvećih klubova na svetu namestili utakmicu na Svetskom prvenstvu i to sa preokretom? Mnogo ste se zarazili kladionicom i teorijama zavere da vam mozak radi na toj toksičnoj frekvenciji, da sve sem vaših prognoza smatrate nameštaljkom
n

nemanja1512

pre oko 2 sata

samo gledaj tu radost trenera ekvadora, navijaca, igraca , ovo je fudbal!!
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Bednici se raduju nameštenoj utakmici, nisu mogli gol da daju Kurosau. Ispadaju u 1/16 finala!
N

Nik66 t

pre oko 1 sat

@Tata Martino Ne mlati...