Komentari na vest
Zašto Edvard Norton priča sam sa sobom na utakmici SAD - Turska?
branislavhalas1@gmail.com
pre 40 minuta
To samo on zna verovatno :)
M
Mirkoxx22
pre oko 1 sat
Zato sto je lud verovatno.
stevica jovanovic
pre oko 2 sata
kao nekad u borilackom klubu
Z
Ze
pre oko 2 sata
????????????????????
m
miconis1
pre oko 2 sata
Pogledaj film "Fight club" neces se pokajati
Stefanbiki95
pre oko 2 sata
Zato sto je lud
a
aaaa
pre oko 2 sata
Nisam ocekivao da cu doziveti da vidim ovu referencu na Mozzartu. Svaka cast!
K
Komri
pre oko 2 sata
Cela utakmica je bila cirkus, baš onako kako niko nije želeo osim braće sa Polimarketa oni gađaju dok ne ubodu
e
eibar
pre oko 2 sata
Kakva je ovo faca, ne pamtim da je iko imao prvi film u karijeri i da je tako odglumio kao Norton u Primal fear. Ozbiljna glumčina, baš mi je drago što dolazi da gleda fudbal
Спира
pre oko 2 sata
Култни Fight Club , марстралан филм!
Petar Kocevic
pre oko 2 sata
ko je ovaj do bred pita
Goran Gavrančić
pre oko 2 sata
Probaj da se napregnes da procitas prvi pasus u tekstu pa ces da vidis ko je.
Спира
pre 43 minute
Војин Ћетковић
N
Nessaj
pre oko 2 sata
Sportsko novinarstvo = krađa mimova sa interneta
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.






.jpg.webp.webp)

