Komentari na vest

Što je drugima loše, Infantinu se sviđa: Pauze za hidrataciju dobre, pomažu trenerima

G

Gostima

pre 13 minuta

A onda opet i bez pauze se valjaju svakih par minuta... Tako da koliko ritam može više da se uguši je pitanje.
P

Papu Gomez

pre 39 minuta

све је постало у парама битно

Pa dodo sam

pre 42 minute

Pa normalno da mu se sviđaju pare, šta je tu sporno..

Milos Kostic

pre oko 1 sat

Ovo je smesno,nema potrebe.
h

hhjkđ

pre oko 1 sat

kakva je ovo prevarant,Sep Blater krao a ovaj kao nije znao poštenjačina
P

Petrinjo8272

pre oko 2 sata

Najveća glupost ikada, uvedena samo da se zgrne još veća lova na reklame!

panic1971

pre oko 2 sata

Ko je on da uvodi nova pravila u fudbal,obican celavac
6

666999

pre oko 2 sata

Овог ћелуфатоа треба момачки изударати
S

Samo istina

pre oko 2 sata

Ovo ubija intezitet u fudbalu.... Narucito ekipu koja je u naletu...

kivekive

pre oko 2 sata

ja se samo nadam da ovo nece uvesti i za klubove

$$$

pre oko 2 sata

Naravno da mu se svidja, pare od reklama samo stizu. A sto se Infantinovog ukusa tice, on je Mesijev najveci lobista, tako da znamo da ima los ukus
c

cvv

pre oko 2 sata

Iskreno se nadam da je ovo poslednji šampionat gde ćemo fudbal na četri dela
Џ

Џаипур

pre oko 2 sata

Па добро, ћелафуто мора да стоји иза својих идеја, ипак је добио масне паре за то. На следећем СП би и требало да буде паузе, ипак ће се играти по пакленој врућини, што сад у 80% утакмица није случај. На његове изјаве се не треба пецати, ипак ради и прича човек оно што је у његовом интересу