Komentari na vest

Šta je bilo, kritičari, ćutimo? Istorija se ponudila na tacni, Ronaldo ščepao svoj deo slave

wizard 1987

pre 10 minuta

pricamo o Uzbekistanu ....ekipu koja je slabija od cele arabijske lige...aloo

Ilija.koja

pre 11 minuta

messi goat 🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐🐐
J

Jocić

pre 18 minuta

Gospodine Jociću… jel moguće da ste napisali ovakav uvod? Tekst nisam čitao jer mi naslov i uvod deluju kao da ih je pisao klinac u pubertetu. Ovo je (nova) sramota za MozzartSport, koji se sve manje razlikuje od da ne navodim kojih medija.

Ivan Kozotic

pre 19 minuta

Jao kako nije jos jedan cusnuo u mrezu za het trik i da bude ludnica u portugalu pre finala.
d

dejan1978fiser

pre 20 minuta

Paunovic jedininkoji vredi od trenera
Z

Zuukiiiicccc

pre 25 minuta

stolecu??? kroatizam
R

Rade Bogdanović 123

pre 27 minuta

Ljudi koji ovde komentarišu su stupidniji čak i od mene
Z

Zxnn

pre 30 minuta

Taj Uzbekistan je za dlaku mogao da uzme bod Kolumbiji koja je resila mec tek u 96 minutu za 3-1,nema potrebe da omalovazavate ni Uzbekistan a ni Ronaldova dva gola u 42oj godini zivota, malo postovanja

pinki019

pre 31 minuta

Ronaldo je Ronaldo nema zamenee
M

Marko206

pre 32 minute

Da dva gola znatno slabijem rivalu i opet ga dizu u nebesa. Bio je dobar igrac, ali to vreme je proslo.
N

Nenica

pre 41 minuta

po meni bolji od mesija
k

klauskinkel

pre 43 minute

bolji covek od M10?ne poznajem ga stvarno,ali ovaj je klasicni luciferov sin!!! ovo je egoista gordi,koji sebe stavlja na prvo mesto,ja ja i samo ja! bezi tamo,manijakcina demonska.par exelance.

Peca0007

pre oko 1 sat

Dzabaaa ljudi kad je ful

Acaredstar1

pre oko 1 sat

jeste lako se istresati na autsajderima aj d ava vidim protiv jacih reprezentqcija
R

Realnoo

pre oko 1 sat

Ljudi, igrao je protiv Uzbekistana, amatera. Nije bila Francuska, Španija, Nemačka, Argentina ili Holandija pa da se čovek kuje u zvezde. Evo Kolumbija je sledeća pa da vidimo na šta će ličiti u toj utakmici.
Z

Zxnn

pre 33 minute

Nema vise amatera, ako je tebi Husanov koji je skoro cele sezone bio standardan u Mancester sitiju u Somurodov u Romi amater onda...
N

NIO

pre oko 1 sat

Šta se ložite sa ovim tekstovima čovek dao 2 gola buđavom Uzbekistanu ljudi videli prvi put loptu pre 2 godine da li ste realni
b

bastoni5551

pre oko 1 sat

Veljko da je pametan napustio bi nas fudbal jer nema ništa od toga,nek se finansijski obezbedi
D

DDSS

pre oko 1 sat

Da imam malo vise kondicije sa jos 10 tih portugalaca mislim da bi me ukenjalo da dam jedan za 90 min reprezentaciji Uzbekistana. Eto toliko
b

bastoni5551

pre oko 1 sat

Ronaldo sjajan,konačno da vidimo pravu ekipu portugala gde se izvukli potencijal koji Ronaldo može da iskoristi
a

armija85

pre oko 1 sat

Dajte bre, igrao protiv Uzbekistana koji ce biti poslednji vrv od svih timova...
C

Crazyy

pre oko 1 sat

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
H

Hahahzh

pre oko 1 sat

Naravno da nismo jer je Mesi zabijao svima dok Ronaldo jedino uzbekistanu
I

I ja gost

pre oko 1 sat

Ceka se Leo protiv Jermena 🤣

marko Lapadatovic

pre oko 1 sat

Najbolji svih vremena definitivno
M

Matija7

pre oko 1 sat

cr7 je najbolji na svetu!!!!
J

Jakov23

pre oko 1 sat

ma legenda covekk, probudio se
C

Crazyy

pre oko 1 sat

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
a

ajdee

pre oko 1 sat

Uzbekistan alo ljudi!!

nikola.p

pre oko 1 sat

Rekoh ja razljutiće Lava. Dobra utakmica Portugala. Dobra konekcija je postojala. Nadam se da će Ronaldo da ućuti do kraja šampionata Mesija. Mnogo je bolji čovek.

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 sat

Ni ja iskreno nisam verovao u Ronalda

Pa dodo sam

pre oko 1 sat

Sad će da ubiju u pojam sa tekstovima kako su ga svi otpisali, a on vaskrsnuo. Podsetio bih vas da je u pitanju UZBEKISTAN
S

SIoba

pre oko 1 sat

Isplači se, biće ti lakše....
P

Papu Gomez

pre oko 1 sat

Нокаут фаза се чека за све
n

nerazuri kv

pre oko 2 sata

oduvek je bio fantastican protiv uzbekistana, azerbejdzana, jermenije, litvanije, san marina, andore i luksemburga. To mu je 80% golova za reprezentaciju.
k

kad je to lako

pre oko 1 sat

Pa sto neko drugi ne dade toliko
D

Dejanii

pre oko 2 sata

Napunio ove i hoće da obara rekorde. Njih bi i Vojvodina dobila. Ako ne bi Vojvodina onda bi Zvezda sigurno. Jeste li znali da Ronaldo nikada nije dao gol na svjetskim prvenstvima u Play Off fazi ?

Rops

pre oko 2 sata

Covek je masina kao i mesi ljudi u njihovim godinama se zadisu dok se popnu na prvi sprat zgrade onda ti isti daju sebi zapravo da pljuju takve masine od igrača...

Miloš Orošić

pre oko 2 sata

Jedan je Kristijano, mogu da pričaju šta god hoće
a

armija85

pre oko 1 sat

Jeste jedan, sva sreca da ih nema dvojica, to bi bile cetiri ofarbane obrve... Jedan je i Marko Bojkovic i sva sreca da nema drugog...

Milos Kostic

pre oko 2 sata

Strasan igrac,bice ih jos.
V

Volim fucu

pre oko 2 sata

Uspeo da isiluje svoj deo slave
G

Gost555

pre oko 2 sata

Lako je Uzbekistanu dati golove, njima bi onaj Kostov dao gol.

Vaskon

pre oko 2 sata

650 miliona na Instagramu. Svaki klinjo koji pika loptu želi da bude bas Kristijano... On i Mesi su više promovisali fudbal od bilo koga od kad se igra...
C

Chica

pre oko 2 sata

Ви новинари Моцарта имате карактер ко француска собарица. Не бих би срећан да ми у рату чувате леђа.Јуче сте га пљували, писали текстове како је Родригез шпански тројанац, како форсира Роналда ради уговора са Арапима, како уништава Поругал а данас славите Роналда као да је освојио СП са Португалом. Шта ћете писати сутра ако киксне?Обујте се више у једној памети.
M

Mareee84

pre oko 2 sata

Ma mogao je sad i deset da postigne,oborio me za pare Portugal na nekoliko tiketa protiv Konga,nije znao gde se nalazi. Sad protiv ovih jadnika odigrao i odmah hvalospeve. Sećam se Pešića u Zvezdi,protiv Surdulice dao četri,a kad su evropske utakmice nema ga nigde.

Losmaaa94

pre oko 2 sata

Па ви на моцарту сте били највећи критичари, убијали сте човјека послије једне утакмице, нема шта нисте писали.. Исто га сад тако дижете у небеса и кујете у звијезде, опет послије само једне утакмице, и то против Узбекистана.. Ви портали сте чудо..
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Nisu mi bitni rezultati drugih ali kad pomislim da nas nema u najbitnijem sportu na svetu pogotovo sad kad imas 48 repki bkv blam.Em se ni iedan drugi sport ne mzoe meriti sa fudbalom i to je cinjenica bkv sve binrezultate iz srpskog sporta dao za jednu medalju a kamoli pehar u fudbalu
a

ali naslovi

pre oko 2 sata

Malo lukas malo toma pa rane do koske i ukrug kad ce semsa i juzni vetar
G

Gost10

pre oko 2 sata

Ja mislim da komentatori na ovom portalu izgledaju ovako. Jedni sto mrze Partizan,Zvezdu, Real,Barcu, Messia, Mbapea,Ronalda itd. I onda kad neko od navedenih kiksne, ovi sto ih mrze docekaju minutu slave i puknu po njima. A imamo i suprotne koji ih vole i onda ljudima drago pisu fine komentare ovi iz prve kategorije se usute. Smuci se covjeku citat. Do jucer Ronaldo ne valja, danas u zvijezdama. Sutra neka Messi se ne vidi, pisat ce za njega isto kao i za Ronalda.
T

Trovac Brace Jerkovic

pre oko 2 sata

Ronaldo ščepao Uzbekistan ko Željko FMP u ABA ligi. Rutina, bez znojenja, čisto da se podsetite ko vam je tata.
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 sata

Uspeo je da otkljuca silni Uzbekistan
M

Messi fake goat

pre oko 2 sata

Siiiuuuuuuu pepsijevi gde ste ne vidim vas nigde danas
G

Gost...

pre oko 2 sata

Koliko god da me nervira Ronaldo danas je odigrao odlično i bio najbolji na terenu. Jeste to Uzbekistan, ali i saigraci su igrali protiv tog Uzbekistana, pa je opet bio najbolji, objektivno gledano. Naravno, ceka se neki dobar nastup protiv ozbiljnih reprezentacija.
t

twixy

pre oko 2 sata

dubaicr7.prepustio je slobodnjak drugom,jer koliko se secam nije postigao gol iz slobodnjaka mozda i preko pola decenije...znaci vise od pet sest godina.lako proverljivo.svaka mu na tribine ili pod oblake.uzbekistan i nije neko merilo,a sto se toga tice svetsko i grupa koju su im nastelovali je smesna,dali im kongo i uzbekistn.mada ih kongo i sapleo,ispasce da je sudbinski,videces.
P

Pavle13072014

pre oko 2 sata

Bravo Kristijano ,vrijeme je bilo...

PR RI

pre oko 2 sata

On je poznat da naj vise voli protiv Luksemburga, Litvanije i Jermenije da igra...sve vele svetske sile u fudbalu
8

8

pre oko 2 sata

Kad uspe da POSTIGNE GOL U ELIMINACIJONOJ FAZI ILI TI NOKAUT FAZI MOŽE DA SE JAVI ZA REČ pošto na dosadašnjih pet (5) SVETSKIH PRVESTAVA TO NIJE USPE. EE EEE A TU JE RAZLIKA IZMEĐU POBEDNIKA I OSTALIH ...

Истина

pre oko 2 sata

Па ви сте ти критичари, сами себе прозивате, обзиром на то колико текстова сте објавили о томе како је Роналдо достигао крај. Роналдо је вечерас показао своју величину не са своја 2 гола, него у тренутку када је препустио извођење слободњака саиграчу који је и дао гол, нешто што један себични фудбалерчић из Аргентине никада не би урадио.

Firga031

pre oko 2 sata

Velika velesila Uzbekistan..svaka cast

Kostelo13

pre oko 2 sata

Drago mi zbog Ronalda baš. I ako mislim da je Messi Goat, nekako ova mržnja i hejt prema liku koji je dao skoro 1000 golova je bas užasna. Lik je zaslužan za 4 gola sigurno, ljudi zaboravljaju da je Ronaldo najbolji asistent u istoriji LŠ
J

Juve

pre oko 2 sata

u Ls gde je pravo takmicenje gde se pokazuje snaga godinama svecko prvenstvo nije merilo to se igra u 4 god mesec dana jedan je Klose bio najbolji strelac pravi kvalitet se vidu u ligu i ls haj sto je najbolji strelac nego najveca je razlika u nokaut fazu gde je i najteze tu Ronaldo dominira ubedljivo ali po meni su to dva najbolja igraca svih vremena mesi je bolji za oko gledat ronaldo za golove i rezultat ili nesto slicno kad tim igra lepo i dominira i tim koji ne igra tako bas lepo za oko ali je najbolji kad je najteze

Bojank1991

pre oko 2 sata

Dokazao se u svakoj ligi u kojoj je igrao. Za osvajanje svetskog treba i malo sreće, naklonost sudije i tako to...
J

Jbbbjnn

pre oko 1 sat

Pa njemu barem naklonosti sudija nikad nije falilo haha. 2018 poklonjen im penal protiv Spanije nakon glume Ronalda, pa mu protiv Irana oprosten crveni da moze igrati u osminifinala. Svaki drugi igrac bi za ono namjerno udaranje igraca laktom dobio crveni. Na zadnjem mu poklonise penal i protiv gane, pa crveni za Maroko protiv Portugala. Sad mu poniste crveni koji je dobio protiv Irske da moze igrati prvo kolo na Svjetskom. Protiv Portugala nije sviran nijedan penal u zadnjih 25 godina na Svjetskom. Toliko guranja i nikad nista da napravi na Svjetskom
H

Hilmijjji

pre oko 1 sat

Zanemarite samo period od 2013 do 2018 i sta ostaje Ronaldu? Bez tog perioda u ostalih 15 sezona je dobio samo 1 zlatnu loptu, 1 ligu prvaka, samo 1x bio najbolji strijelac lige prvaka. Nikad nije bio najbolji igrac svjetskog ni Europskog prvenstva, a ni Italijanske lige (pokrali su Quagliarellu one sezone). 2016 kada je Portugal osvojio Euro, Nani je dao isti broj golova kao i on. Bez Modrica, Kroosa, sudija, Fife i Uefe njegovi uspjesi su gotov pa nikakvi. Ronaldo je najprecjenjeniji igrac ikada. Dobar jeste, ali ni blizu onoliko koliko ga se predstavlja. Znam da ce me njegovi fanovi napasti ali napisao sam 100% istinu. 15 sezona nije malo... A najveca je razlika u nokaut fazi u reprezentaciji gde je i najteze tu Mesi dominira ubedljivo dok Ronaldo vecinom nestane. Messi ima 26 g/a u nokaut fazama svjetskog i Kopa Amerike, a Ronaldo samo 5 g/a. Dakle,,Messi je uvijek tu kada je najteze, a Ronaldo slabo

Bosque

pre oko 2 sata

I opet,nisam fan ali postovanje.
v

vvvv

pre oko 2 sata

kakva sprdnja od SP za sada. svi zivi oborili sve moguce rekorde. kad igra milion reprezentacija od kojih petina se ne zna ni gde se nalaze na mapi
u

upravo to

pre oko 2 sata

pravi igraci ce se videti u eliminacijama..koji bre Uzbekistan, oni su u rangu sa nama. da mi sacekamo.
B

Bu

pre oko 2 sata

Dao bi Dule Savic tri danas protiv ovih a sa ovima….sta cutimo? Ko da cuti? Egomanijak i talacka kriza u Portugalu, Arabiji…
p

plavacc

pre oko 2 sata

pa što nije?od svih država u kojima smo bili od fudbala nemamo ni kup lilijane ronketi
V

Vaanjaaa

pre oko 2 sata

Kakav pesi, kome se sve gleda kroz prste poput prvog meca. Cristiano je najveci svih vremena i tu je kraj debate.
H

Hahahahaa

pre oko 2 sata

Muk strumfovaaaa
C

Cutimo

pre oko 2 sata

Aahahahahha Majko milan
A

Andjusara

pre oko 2 sata

Moćni Uzbekistan 💪

uca123

pre oko 2 sata

vi ste prvi pisali 3 clanka posle prve utakmice a sad obrcete plocu..
S

Schumi

pre oko 2 sata

Е јесу јаку репрезентацију добили, иди бегај...
c

casio

pre oko 2 sata

druze bre uzbekistan portugal velesila sve sve ali nije opravdao nista treba da vuce i pravi razliku sa dva gola nije igrac utakmice
B

Brundo

pre oko 2 sata

Uzbekistan nije nikakvo merilo.Neka Uzbekistanci budu srecni sto uopste igraju na SP.
.

.,.,.,.,.,.

pre oko 2 sata

Jel realno da je lik nakon 5-0 pobede svog tima na kraju u kameru dreknuo I`m back, I`m back! Kakav kloc hahaha
P

Petrinjo885

pre oko 2 sata

Sve vise licite na Pink i informer sa ovim naslovima i citatima, da se covek duboko razočara.. da se citira neka kultna ličnost pa da razumem, ovo je skroz neukusno, uozbiljite se, krajnje je vreme.
D

DZJEMSGIST

pre oko 2 sata

sve u redu messi goat ali sram vas bilo za nepostovanje ronalda

Истина

pre oko 2 sata

тежак дан за песијеве фанове
D

Dubai CR7

pre oko 2 sata

Dokazao je CR7 da je i sa 2 god vise od Mesija spremniji od njega pretrcao je danas najmanje 15km svaka i to sprinteve... Uz to pokazao da nije sebican kao Mesi koji izvodi svaki slobodan udarac cak i sa pola terena pokusava suteve, sutira penale, samo da bi oborio rekord... Ronaldo je slobodne udarce prepustio drugima iako je klasa za sve... Veliki covek...
J

Jgghhj

pre oko 2 sata

Hahaha pa sve je obrnuto. Druze ne lazi sam sebe. Svi znamo da ga ni suigraci ne vole jer je sebican. Ronaldo je sramota

Jude Bellingham

pre oko 2 sata

Tišinčina 🤫 videćemo Mesija u 41. godini.

Dorcolac

pre oko 2 sata

videli smo penalda u 37oj na klupi u Kataru 😂😂😂
T

Tln

pre oko 2 sata

Ja misl8m da nije tolika budala da igra u 41-prvoj godini. Nije bi cudo sta se u svijetu radi i desava, kad ljudi ne mogu da vide razliku izmedju ova dva igraca. Razlika he kao nebo i zemlja ali ljudi su toliko zatucani i zaludjeni da je to za nepovjerovati.
H

Hagdfhnn

pre oko 2 sata

Tako ste isto govorili i prije 2 godine kada je Ronaldo dao 0 golova na Euru pa eto vidimo sad Messija sa 39 kakav je hahaha

RealNo1

pre oko 2 sata

Шта је било редакцијо Моцарт спорта? Како сте поднјели ово?
n

najbolji bekovi

pre oko 2 sata

a Hakimi i Mazraui?
O

Orao1

pre oko 3 sata

Sama cinjenica da sa 40 godina trci vise nego neki za 25 je za ogromno postovanje. Ne ulazim u druge detalje. Iskreno kao roditelj, voleo bi da moj sin ima idola kao sto je Ronaldo sto se tice predanosti i radne etike.
H

Hidzuama

pre oko 3 sata

Ma aj sad idu komentari da zabija protiv slabih reprezentacija. Sta sve necemo procitati o najboljem strijelcu ovoga sporta, a citamo to od ljudi koji su zavrsavali karijere u 30ima ili likova sa stomacinama...

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Veoma dobar danas Cristiano, nadam se da će i u sledećim mečevima nastaviti u istom maniru.

Dorcolac

pre oko 3 sata

Kriticari ne cute lik je dao Uzbekistanu 2 gola sa trecim najbokjim timom na svetu iza sebe, smiri hormone admine previse si se napalio
S

Slb bez p

pre oko 3 sata

Portugalci odigrali prvih 15-20 minuta ozbiljno, posle odradjivali. Ronaldo je najbolji fudbaler ikada, i tu nema zbora. Nisu uopste vazni golovi koje je dao, a dao ih je konacno kad su saigraci poceli da mu stvaraju sanse, a ne kao u prosloj utakmici da samo vracaju loptu nazad, vec pristup, igranje odbrane, trcanje, posvecenost, presing, kreiranje napada. Dok Mesi vec nekoliko godina statira u napadu na 20ak metara od gola i ceka povratnu jer je odatle navezbao, i naravno ceka penal. O ironije li, Ronalda zovu Penaldo. Ovaj Portugal moze mnogo bolje od ovoga, ali mora odbrana mnogo bolje da im zaigra ako zele da napadnu titulu.
O

Ollmkmlmm

pre oko 2 sata

Ronaldo vec nekoliko godina statira u napadu na 16 metara od gola i ceka povratnu jer je odatle navezbao, i naravno ceka penal. Messi zadnjih 5 godina ima samo 13 penala, a Ronaldo 68 lol
p

plavacc

pre oko 2 sata

nije ni u najboljih pet.najveći radnik ikad u fudbalu,da,i zato mu treba skinuti kapu,ali realno nije ni u najboljih pet
S

Sta ti pricas

pre oko 2 sata

Kakav li ti fudbal gledas kada si ovo napisao
B

Bu

pre oko 1 sat

Au druze… Ronaldo nikad nije ucestvovao u kreiranju napada… najbolji realizator ikad ali …
P

Polako bre

pre oko 3 sata

ipak je on i dalje sposoban da daje golove,ali treba mu ekipa da ga “hrani”. sto se ove utakmice tice ekiia koja prima gol iz kornera centarsutem koji ide po zemlji nije bas meridavna….sacekajmo recimo utakmicu protiv Kolumbije koja ipak mao tvrdja i malo bilja ekipa,da bi se donosili ikakve kritike i zakljucic….svakako Ronaldo jedna od najboljih golgetera ika.

Bojank1991

pre oko 3 sata

Šteta za one zicere, baš šteta
H

Hala madrid 22

pre oko 3 sata

Mesijevci cutimooo aaaa hahahaha CR7 GOAT
n

nemanja1512

pre oko 3 sata

au braco, pa vi ste prvi pljuvali ronalda hahahahhahahaha

Истина

pre oko 3 sata

Па ви сте први били овде критичари, посветили сте колико чланака о Роналду и о томе како је достигао крај. Роналдо је вечерас показао своју величину не головима него када је препустио саиграчу да изведе слободњак, што један себични фудбалер из Аргентине никада не би урадио.
M

Markoooo84

pre oko 2 sata

Ma nije valjda,posle toliko godina uradio jednom to i sad treba da mu svi popu.imo. Dobro se sećam u Realu kad je svaki mogući slobodnjak šutirao,a da li je jedan uspeo da postigne gol. Ili u zid,ili daleko od gola. Nikad slobodnjake nije znao da šutira
U

Ugvvhjj

pre oko 1 sat

Hahaha pa sve je obrnuto. Druze ne lazi sam sebe. Svi znamo da ga ni suigraci ne vole jer je sebican. Ronaldo je sramota. Dok Mesi daje suigracima cak i penale jer je velicina. To Ronaldo nikad ne bi uradio

Rosavi

pre oko 3 sata

Pozdrav za redakciju i hejtere , od najboljeg svih vremena.
m

matakojegoatsigurno

pre oko 3 sata

bravo, protiv svemocnog uzbekistana.

kiboooo

pre oko 3 sata

Tata igre u 41 godini i dalje daje golove.
P

Pola

pre oko 3 sata

Prva ozbiljna ekipa i oni idu doma.
B

Bvghhhj

pre oko 2 sata

Ronaldu sada poniste crveni protiv Irske da moze igrati na Svjetskom, a nisu htjeli ponistiti Mandzukicu 2014 da moze igrati protiv Brazila. Ronaldo, Fifa i Uefa su vec davno napravili cirkus od nogometa. Sve mu je dozvoljeno. Ronaldo je projekat FIFE i UEFE, sve mu je kupljeno i namješteno jer je Barcelona imala Messija koji je ipak bio u svemu bolji od projekta. Koliko je Ronaldu poklonjeno liga prvaka i zlatnih lopti, koliko su puta mijenjali kriterije samo da je on dobije.. dno dna
C

Cole Palmer iz Nis

pre oko 3 sata

Kakva partija 41godisnjaka, bravo majstore, zapusio si im usta, idemo dalje jos jace do kraja. Henry i Ibra da vas cujemo sad, ljubomorni licemeri.
J

Jggvvb

pre oko 2 sata

Zanemarite samo period od 2013 do 2018 i sta ostaje Ronaldu? Bez tog perioda u ostalih 15 sezona je dobio samo 1 zlatnu loptu, 1 ligu prvaka, samo 1x bio najbolji strijelac lige prvaka. Nikad nije bio najbolji igrac svjetskog ni Europskog prvenstva, a ni Italijanske lige (pokrali su Quagliarellu one sezone). 2016 kada je Portugal osvojio Euro, Nani je dao isti broj golova kao i on. Bez Modrica, Kroosa, sudija, Fife i Uefe njegovi uspjesi su gotov pa nikakvi. Ronaldo je najprecjenjeniji igrac ikada. Dobar jeste, ali ni blizu onoliko koliko ga se predstavlja. Znam da ce me njegovi fanovi napasti ali napisao sam 100% istinu. 15 sezona nije malo..