Komentari na vest
Šest od šest u Meksiku: Kolumbija leti u SAD da pokori jezu prošlosti i Eskobarove sudbine
Uskekruske
pre 20 minuta
Svaka čast momci
Luka Kovijanic
pre 41 minuta
kad se setim tog dogadjaja, najezim se.
p
poručnik
pre oko 1 sat
čuš raspucani golman afriče selekcije,još ne čuh da se golman raspucava!
I
Irac66
pre oko 1 sat
Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
I
Irac66
pre oko 1 sat
Kolumbija bas dobro igrala. Trebali su minimum tri da daju.
milkica12
pre oko 1 sat
Bila je odlicna utakmica ,i svaka im cast na igri
Milos Kostic
pre oko 2 sata
Solidna ekipa,pomucili se za gol
r
rotheram
pre oko 2 sata
Konačno jedna utakmica da se oseti strast SP, nakon gola borba, tenzija, prigovori sudiji, na terenu na ivici sukoba a ne ono do sad kao da gledam prijateljske utakmice
b
bbgarko
pre oko 2 sata
Jako dobra utakmica bila svaka im cast na igri
50 miliona razloga
pre oko 2 sata
Kakav brtutalan tempo utakmice
v
vox
pre oko 3 sata
Trebala je Kolumbija puno ranije da reši pitanje pobednika s obzirom na dominaciju u prvom poluvremenu, nisu uspeli da materijalizuju bolju igru i veliki broj prilika, verovatno južnoamerička selekcija koja je prikazala najviše u dosadašnjem toku turnira i definitivno zaslužuju da uzmu grupu
Nemanja Milijanovic
pre oko 3 sata
Kolumbija igra odlično
Mirko
pre oko 3 sata
Alo bre jel ste lud
v
vvs
pre oko 3 sata
Milina je gledati ovu Kolumbiju, visok presing, intenzitet, ulaze u svaki duel sa žarom, znaju kad treba da naprave faul, Luis Diaz nestvarnu sezonu u Bayernu preneo na reprezentaciju, šta tek reći za Munoza bek koji drugu utakmicu za redom postiže gol uz sve to stiže i da se vrati u odbranu, imali su sjajnu podršku publike u Meksiku a tek će je imati u SAD




_Cropped.jpg.webp)



