Komentari na vest

Prokletsvo grupne faze ostaje, a odlazi čovek koji je vratio Škotsku na mapu svetskog fudbala

Batina1

pre 18 minuta

Realno, igrali su očajan fudbal na sp.

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre 38 minuta

Za njih je i odlazak na svetsko sasvim solidan uspeh

Meda74

pre oko 1 sat

Mnogo su kvalitetniji Brazil i Maroko za mene nije neočekivan rezultat Škota
w

wifi

pre oko 1 sat

Ma kakva Škotska nije ni zaslužilla ni ta 3 boda, ko je gledao utakmicu protiv Haitija zna šta pričam
b

biniccki

pre oko 1 sat

Nema govora, dobar trener!