Komentari na vest

Neviđeno: FS Urugvaja otkazao čarter, igrači nek se sami snalaze za povratak

urosh

pre oko 2 sata

Претеривање баш... Што је много, много је...

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

Bijelsa je ro kontam i preožio a naš yrener ne može jpš uvak da se pomiri sa tim što posle poraza klub nije platio čarter bitangama koje su ga minirale. Već biznis klasom
S

Salvatore2606

pre oko 2 sata

Vraća im se za kradju u Montevideu
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 sata

neka i treba malo

Ivan Kozotic

pre oko 2 sata

Znao sam da ce se to desiti a ljudi su bas kidali se na terenu nije fer ispalo prema njima.
Q

Qqw

pre oko 2 sata

Ovo je ipak previše. Ima tu igrača koji su dali sve od sebe i koji nisu krivi što je golman od 4 komada sam sebi dao 3.
S

Staniša Žugić

pre oko 2 sata

li je ovo upozorenje za pokolenja šta ih čeka kada nemaju uspeha i kada ne ide

Slobodan Milojkovic

pre oko 2 sata

Kako su igrali, mogu i da preplivaju...kakav carter let.....

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 sata

Zalosno kako igrate ocajno!!
Z

Zeka Manijak

pre oko 2 sata

Tačno im se više nikad ne bih odazvao na poziv.
F

Fvbh

pre oko 2 sata

I nemoj............

Crazy Man

pre oko 2 sata

ovi sto su Dali negativnu ocenu spaliti odma

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

Onda kada ne ide treba se pokazati koliko si jak . Ili je ovo upozorenje za pokolenja šta ih čeka kada nemaju uspeha i kada ne ide .

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 sata

tako i treba .i naše su trebali ostaviti u Kataru
T

Tennis goat

pre oko 2 sata

Pazi sad ideju. Sta ako verujemo jedni u druge i ipak guramo dalje cak i kada ne ide? Zar cemo podrzavati samo kad ide? Nije to u pravoslavnom duhu.

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Ipak smatram da je ovo previše i da su trebali da ih vrate kući, prosto neki od ovih igrača će igrati i za 4 godine.

mlade016@gmail.com

pre oko 2 sata

Meni je ovo bez veze zaista. I savez je kriv.