Komentari na vest
Neviđeno: FS Urugvaja otkazao čarter, igrači nek se sami snalaze za povratak

urosh
pre oko 2 sata
Претеривање баш... Што је много, много је...

Aleksandar3006
pre oko 2 sata
Bijelsa je ro kontam i preožio a naš yrener ne može jpš uvak da se pomiri sa tim što posle poraza klub nije platio čarter bitangama koje su ga minirale. Već biznis klasom
S
Salvatore2606
pre oko 2 sata
Vraća im se za kradju u Montevideu
V
Vuk Pavlovic
pre oko 2 sata
neka i treba malo
Ivan Kozotic
pre oko 2 sata
Znao sam da ce se to desiti a ljudi su bas kidali se na terenu nije fer ispalo prema njima.
Q
Qqw
pre oko 2 sata
Ovo je ipak previše. Ima tu igrača koji su dali sve od sebe i koji nisu krivi što je golman od 4 komada sam sebi dao 3.
S
Staniša Žugić
pre oko 2 sata
li je ovo upozorenje za pokolenja šta ih čeka kada nemaju uspeha i kada ne ide
Slobodan Milojkovic
pre oko 2 sata
Kako su igrali, mogu i da preplivaju...kakav carter let.....
Aleksandar Osmanovic
pre oko 2 sata
Zalosno kako igrate ocajno!!
Z
Zeka Manijak
pre oko 2 sata
Tačno im se više nikad ne bih odazvao na poziv.
F
Fvbh
pre oko 2 sata
I nemoj............
Crazy Man
pre oko 2 sata
ovi sto su Dali negativnu ocenu spaliti odma
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Onda kada ne ide treba se pokazati koliko si jak . Ili je ovo upozorenje za pokolenja šta ih čeka kada nemaju uspeha i kada ne ide .
gorandavinic1974@gmail.com
pre oko 2 sata
tako i treba .i naše su trebali ostaviti u Kataru
T
Tennis goat
pre oko 2 sata
Pazi sad ideju. Sta ako verujemo jedni u druge i ipak guramo dalje cak i kada ne ide? Zar cemo podrzavati samo kad ide? Nije to u pravoslavnom duhu.
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Ipak smatram da je ovo previše i da su trebali da ih vrate kući, prosto neki od ovih igrača će igrati i za 4 godine.
mlade016@gmail.com
pre oko 2 sata
Meni je ovo bez veze zaista. I savez je kriv.






.jpg.webp)

