Komentari na vest
Nepotrebni eksperimenti: Španija sa osmoricom debitanata rastužila Rijasor
Asani Avni
pre 14 dana
Veoma losa igra spanije
Marko Pavlovic
pre 18 dana
Loša igra Iračana. Mislio sam da će igrati za ponos svoje zemlje i pobediti.
S
SilvioB
pre 18 dana
Jednostavno. Odmorili su prvotimce, promovisali nekoliko mladih igrača koji će gotovo sigurno dobiti priliku u narednim kvalifikacijama ili Ligi nacija, a selektor je isprobao i neke taktičke zamisli. I to je to.
Marko Pavlovic
pre 18 dana
Ponoviće se 66ta. Pratiće ih duh markatata. Već na startu će remizirati. Proći će možda i grupu, ali na sledećem stepeniku padaju
P
PDK
pre 18 dana
A zasto bi se uozbiljili? Pa lepo promesali karte, promovisali buduce snage i niko od nosilaca se nije povredio.
Oni jace treninge imaju nego sto je bila ova prijateljska.
Batina1
pre 18 dana
Srušili mi tiket od 18 krvavih.
d
dadagaga
pre 18 dana
Danas svi igraju fudbal sto bi nasi rekli
K
Komri
pre 18 dana
Odkud sam igreac Reala kada su svi pisali da nema nijednog prvi put u istoriji. E Florentino, Florentino
G
Gost gostić
pre 18 dana
Grešku su napravili, igrač je Real SOSIJEDADA
ljiljana63636363
pre 18 dana
Svi kriju karte
Marko Pavlovic
pre 18 dana
Koje karte? Proći će kao uefalona farselona u LŠ
Nebojsa Antic
pre 18 dana
klubske sezone su duge i fizicki dosta naporne izmedju toga imindijala je kratko vreme za adaptaciju tj.pripreme svi se cuvaju uglavnom

Meda74
pre 18 dana
Čovek je samo isprobo neke igrače da vidi ko koliko može. Španci su po meni jedni od kandidata za osvajanje prvenstva.
Marko Pavlovic
pre 18 dana
I biće jedno od najvećih iznenadjenja kada uz argentinu ispadnu do 1/4finala
bet366.dx.am
pre 18 dana
Skoro svi favoriti su pukli na poslednjim utakmicama. Nije to slučajno?!
Marko Pavlovic
pre 18 dana
I mi od mexika. Opuštanje
P
Predrag Petrovic
pre 18 dana
ogromna bruka spanaca sa kojim god timom da su igrali nereseno protiv iraka i to pred svojom publikom
G
Gost555
pre 18 dana
Sa kim je uopste igrala Spanija ako sme da se zna?
Lalala
pre 18 dana
Svaki prijateljski mec komentar "oprostaj od domacih navijaca" da li je to neka nova moda...
Marko Pavlovic
pre 18 dana
Možda se sprema rat za kataloniju ili slično, pa će biti suspendovani njihovi stadioni,ili porušeni.
Možda oni znaju nešto što mi ne
Aleksandar Ernjakovic
pre 18 dana
Bice zanimljivo...
vacke86@gmail.com
pre 18 dana
Pametno odrađeno, svi nosioci reprezentacije su imali naporne sezone i trenutno je bitnije da se odmore nego da se dodatno naprežu i rizikuju povredu.
m
mixica
pre 18 dana
De La Fuente ako mesa epruvete neka ide u hemicare ovo veceras je sramota za spaniju koja vazi za fudbalsku naciju pa valjda je i njihov drugi i treci tim kvalitetniji od azijskih prvih timova
Marko Pavlovic
pre 18 dana
Pao si tiket, priznaj.
N
Nenad Petrovic
pre 18 dana
.. Malo se igraju..
Predrag Blagojevic
pre 18 dana
Utakmica je ionako prijateljska nije neko iznenadjenje I prosli mec su igrali oo
Kosta Caran
pre 18 dana
Tvrda je Irak ekipa mozda i otkinu bodove nekome u grupi smrti
Marko Kolasinac
pre 18 dana
Moze im se i drzis ostale reprezentacije i konkurente u nepoznanici ko ce da igra, kako ce da se igra i koji sistem.
M
Ma da bre to
pre 18 dana
Da inace spanija sad debituje na velikim takmicenjima i malim ekranima pa se ne zna kako igraju. Daj ne lupetaj molim te 90% sastava ja znam unapted kako ce da izgledaju spanij, portugal, nemacka, francuska...a ne njihovi protivnici. Problem je kako smisliti taktiku da ih zaustavis...cuj krije taktiku...od kurasaa ili haitia? 😂
O
Obreee
pre 18 dana
Jamal je 2024te je rekao da mu je zelja da do svoje 21 godine osvoji 2 spanske lige,mundijal i ligu sampiona,za spansku je ispunio rijec,da vidimo za ovo drugo.
Marko Pavlovic
pre 18 dana
I da naplaćuje autogram deci i drugim navijačima.
Lipovaca
pre 18 dana
Veoma loše izdanje Španije.








