Komentari na vest

Montela ostaje selektor: Nije vam ovo klub, pa da tek tako menjate

Petar Lukić

pre 10 minuta

Nije on kriv što igrači igraju loše ili to što ih gol jednostavno neće
G

Gost Zrenjanin

pre oko 1 sat

Tako se radi,i uspeh mora doći,sreća se u sportu vraća. Nije ih hteo gol inače bi bili u igri da prođu grupu. Dobra su reprzentacija,a i sprečili su našu moguću bruku,izbacili Kosovo u baražu.
A

Aleksandar Denic

pre oko 1 sat

Bez dobrog i pravog spica nista napravitu nece

Стефан Васиљевић

pre oko 2 sata

Ako se ovo ispostavi kao tačno napravili su pun pogodak. Bez obzira na razočaravajuć rezultat, selekcija koja ima kvalitet i potencijal i može da naprsvi rezultat već na predstojećem šampionatu Evrope.
D

Drale1998

pre oko 2 sata

U pravu je kaveci ako je ovo uspeh zelim mu puno uspeha.
U

Uncledrew

pre oko 3 sata

Sto bi ga menjali? Nije on kriv..nisu imali srece jednostavno