Komentari na vest

Mesi - SRJ, SCG, Srbija 18:16, i gde smo u odnosu na svetsku elitu

T

Tvrdjava

pre 31 minuta

Nismo jedini od zemalha sa negativnim skorom protiv legende Mesija
N

Natalii29

pre oko 1 sat

Mesi .je dobar mnogo ..da li je potrebno ponavljati
M

Marko Živac Gornji Grad

pre oko 1 sat

Na sledećem prvenstvu sveta, sigurno stižemo Mesija😀

Nenad_999

pre oko 1 sat

Poprilicno ponizavajuce deluje ovaj podatak
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Ma tu smo , dobro smo, svratite.
B

Bezbozni Mesija

pre oko 1 sat

Hrvate prestizemo ako na njih padne meteor, i ond aza jedno 100 godina.
n

nica25

pre oko 2 sata

Koga vide briga za nas i gde smo¿
N

Nebitan10

pre oko 2 sata

Poseban pozdrav za gospodina pod nadimkom Chica za tvoje miljenike sa pozicije 6...

Magistar

pre oko 2 sata

Hrvati 145 golova… a mi se i dalje lozimo da smo sila u regionu i poredimo se sa nekim. Sve pare da ulozimo u kosarku, vaterpolo, odbojku (ajde i rukomet) i da se dignu ruke od fudbala

Joco Inter

pre oko 1 sat

Kakvi bre golovi, čitaš li šta piše.. Ovo je Mozzart napravio listu bodovanja od '98. Ako hoćeš tačan broj golova od prvenstva u Francuskoj do Katara bilans je : Srbija (SRJ, SCG) 16 - Hrvatska 46
F

Fanste933

pre oko 2 sata

pa jedan jw od bolkih zar ne
D

DS1989

pre oko 2 sata

Kako gde smo? U odnosu na svetski vrh mi smo miljama daleko, nismo bas dno dna ali nismo vise ni neka zlatna sredina mi smo u donjem delu po svemu...
Š

Šta reći

pre oko 2 sata

Koga je više briga gde smo mi? Mislim da je svima jasno da smao mi propali u svakom smislu
И

Иди бегај

pre oko 2 sata

И ово је висока позиција собзиром како манекени играју.
q

qr

pre oko 2 sata

Daleko smo mi od svetske elite u svakom smislu i kontekstu te reči...