Komentari na vest

Ludnica u Sarajevu, Tuzli, Mostaru... Amar Memić: Dajte tu Ameriku da im pokažemo!

Danijela62

pre 27 minuta

veliki uspeh za bosnu svaka cast.

ilnima male

pre 39 minuta

лудница у 23 посто Федерације.У Републици Српској нико уво не боли као ни у Херцег Босни

Malilija031

pre oko 1 sat

Momci su ostavili srce i dusu na terenu i pokazali da znaju sta rade ogromno postovanje

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 sat

Bravo bosanci mislio sam kad je Dzeko izasao da je velia greska ali izmene su bile savršene
M

Manipulacija

pre 39 minuta

A Hercegovci?E moj vi, koja manipulacija da je BiH samo okolina SA ili Bosna ili samo "Bosnjacka".
M

Mile led

pre oko 1 sat

Bih je svidjalo se to nekima ili ne jedna od najnetalentovanijih nacija u sportu , tako da je ovaj prolaz ravan tome kao da tkz. zvezda napravi makar jednu pobedu u top 8 dok se opet ne ugasi, odnosno pravo cudo.

ilnima male

pre 39 minuta

не лупетај секташ

Марјан Симоновић

pre oko 1 sat

Sa ameriku 0:0 verovatno, drzace se bosna

M. K.

pre oko 1 sat

🤣Krenulo se sa busanjem u grudi bez osnova. Sanse protiv USA su max 10%
R

Republika Sandzak

pre oko 1 sat

BRAVO BRAĆO BOSNJACI 👏 👏 👏 🇹🇷
Н

Неутралац

pre 43 minute

Није санџак, него Рашка!
V

Vratice se rode

pre oko 1 sat

Bih izbacuje Švabe a u finalu padaju od Kroasana
t

tisikaomadjija

pre oko 1 sat

Lepo što su prošli, ali realno daće im Ameri 3 komada, Nemci mozda i 5

milan98838@gmail.com

pre oko 1 sat

I treba da slave, prolaz u nokaut fazu zasluzili momci svojom borbom. Svi igraju nema manekena u njihovoj reprezentaciji....
V

Vart

pre oko 2 sata

Lepp, i treba. Bosanci da slave. Ovaj Katar je idealni primer zasto je prosirenje na 48 tima uzasna ideja. Ljudi nemaju blage veze sa futbalom. Njihovi futbaleri igraju u katarskoj ligi, ne samo zbog dobrih para koje imaju kao domaci futbaleri, vec sto nigde drugde ih ne bi bili angazovaki. Mozda bi neko igrao za Lozanu ali ne onu iz prvog ranga, nego iz drugog, Lozanu Oushy.
N

Nisu

pre oko 1 sat

...to Bosanci, a inace sta je sa Herzegovcima? Pitas li se? Gde vam je mozak da mi je znati.
P

Pjer Karden

pre oko 2 sata

Nikada za njih hrvate i albance to je stvar kućnog vaspitanja,znam jako dobro šta nam misle.
A

Ahhahahahaa

pre oko 1 sat

A šta ti i tvoji mislite o njima, to je pitanje, uvijek žrtve…
@

@Ahahahahaha

pre oko 1 sat

Znamo da ne visimo na vasim sajtovima i da ne idemo u bosanske zvezde granda.

Veljko Djoric

pre oko 2 sata

i treba da bude ludnica
S

Saut

pre oko 2 sata

Šta se slavi? Je l su postali evropski, svetski, olimlijski šampioni? Je l su uzeli medalju neku? Slave pobedu protiv Katara beduina hahahahahahahaah
1

1111hhgc

pre oko 2 sata

Sta ti slavis? Poraz od Albanije?
P

Pfc

pre oko 1 sat

Klasican navijac crvene zvezde. Slavi ulazak u ligu evrope posle ispadanja iz kvalifikacija za ligu sampiona, a smeje se tudjim uspesima...
S

Saut

pre oko 1 sat

Teletabisu ja slavim zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj košarci, zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj odbojci, zlata, srebra i bronze u vaterpolu, Novak Đoković, Jelena Janković, Ana Ivanović, Nenad Zimonjić svetski broj 1 u tenisu. I tako i dalje i bliže, neko slavi medalje sa Olimpijada, svetskih i evropskih prvenstava neko pobedu protiv beduina, svako u skladu sa svojim mogućnostima.
T

Terry

pre oko 1 sat

Sport se deli na FUDBAL i ostale sportove
H

Hahaha retardu

pre oko 1 sat

Slavio bi ti i onomad da ste pobedili Zelenortska ostrva u prijateljskoj utakmici ali neće pa neće. A da zaboravih i petardu od Meksika.
k

kikoman

pre oko 1 sat

slavio bi i ti da smo mi dobili te tzv beduine...nego si tako vaspitan kad je tvoje, najbolje je, kad je tudje pljuni...
S

Saut

pre oko 1 sat

Teletabisi slavite još malo pa opet nazad u rupe miševi mali, nećete se kvalifikovati ni na jedno veliko takmičenje ni u jednom sportu ni u jednoj konkurenciji o medaljama da ne pričamo.