Komentari na vest
Ludnica u Sarajevu, Tuzli, Mostaru... Amar Memić: Dajte tu Ameriku da im pokažemo!
Danijela62
pre 27 minuta
veliki uspeh za bosnu svaka cast.

ilnima male
pre 39 minuta
лудница у 23 посто Федерације.У Републици Српској нико уво не боли као ни у Херцег Босни
Malilija031
pre oko 1 sat
Momci su ostavili srce i dusu na terenu i pokazali da znaju sta rade ogromno postovanje
dejanjovanovic782@gmail.com
pre oko 1 sat
Bravo bosanci mislio sam kad je Dzeko izasao da je velia greska ali izmene su bile savršene
M
Manipulacija
pre 39 minuta
A Hercegovci?E moj vi, koja manipulacija da je BiH samo okolina SA ili Bosna ili samo "Bosnjacka".
M
Mile led
pre oko 1 sat
Bih je svidjalo se to nekima ili ne jedna od najnetalentovanijih nacija u sportu , tako da je ovaj prolaz ravan tome kao da tkz. zvezda napravi makar jednu pobedu u top 8 dok se opet ne ugasi, odnosno pravo cudo.

ilnima male
pre 39 minuta
не лупетај секташ
Марјан Симоновић
pre oko 1 sat
Sa ameriku 0:0 verovatno, drzace se bosna
M. K.
pre oko 1 sat
🤣Krenulo se sa busanjem u grudi bez osnova. Sanse protiv USA su max 10%
R
Republika Sandzak
pre oko 1 sat
BRAVO BRAĆO BOSNJACI 👏 👏 👏 🇹🇷
Н
Неутралац
pre 43 minute
Није санџак, него Рашка!
V
Vratice se rode
pre oko 1 sat
Bih izbacuje Švabe a u finalu padaju od Kroasana
t
tisikaomadjija
pre oko 1 sat
Lepo što su prošli, ali realno daće im Ameri 3 komada, Nemci mozda i 5

milan98838@gmail.com
pre oko 1 sat
I treba da slave, prolaz u nokaut fazu zasluzili momci svojom borbom. Svi igraju nema manekena u njihovoj reprezentaciji....
V
Vart
pre oko 2 sata
Lepp, i treba. Bosanci da slave. Ovaj Katar je idealni primer zasto je prosirenje na 48 tima uzasna ideja. Ljudi nemaju blage veze sa futbalom. Njihovi futbaleri igraju u katarskoj ligi, ne samo zbog dobrih para koje imaju kao domaci futbaleri, vec sto nigde drugde ih ne bi bili angazovaki. Mozda bi neko igrao za Lozanu ali ne onu iz prvog ranga, nego iz drugog, Lozanu Oushy.
N
Nisu
pre oko 1 sat
...to Bosanci, a inace sta je sa Herzegovcima? Pitas li se? Gde vam je mozak da mi je znati.
P
Pjer Karden
pre oko 2 sata
Nikada za njih hrvate i albance to je stvar kućnog vaspitanja,znam jako dobro šta nam misle.
A
Ahhahahahaa
pre oko 1 sat
A šta ti i tvoji mislite o njima, to je pitanje, uvijek žrtve…
@
@Ahahahahaha
pre oko 1 sat
Znamo da ne visimo na vasim sajtovima i da ne idemo u bosanske zvezde granda.
Veljko Djoric
pre oko 2 sata
i treba da bude ludnica
S
Saut
pre oko 2 sata
Šta se slavi? Je l su postali evropski, svetski, olimlijski šampioni? Je l su uzeli medalju neku? Slave pobedu protiv Katara beduina hahahahahahahaah
1
1111hhgc
pre oko 2 sata
Sta ti slavis?
Poraz od Albanije?
P
Pfc
pre oko 1 sat
Klasican navijac crvene zvezde. Slavi ulazak u ligu evrope posle ispadanja iz kvalifikacija za ligu sampiona, a smeje se tudjim uspesima...
S
Saut
pre oko 1 sat
Teletabisu ja slavim zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj košarci, zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj odbojci, zlata, srebra i bronze u vaterpolu, Novak Đoković, Jelena Janković, Ana Ivanović, Nenad Zimonjić svetski broj 1 u tenisu. I tako i dalje i bliže, neko slavi medalje sa Olimpijada, svetskih i evropskih prvenstava neko pobedu protiv beduina, svako u skladu sa svojim mogućnostima.
T
Terry
pre oko 1 sat
Sport se deli na FUDBAL i ostale sportove
H
Hahaha retardu
pre oko 1 sat
Slavio bi ti i onomad da ste pobedili Zelenortska ostrva u prijateljskoj utakmici ali neće pa neće. A da zaboravih i petardu od Meksika.
k
kikoman
pre oko 1 sat
slavio bi i ti da smo mi dobili te tzv beduine...nego si tako vaspitan kad je tvoje, najbolje je, kad je tudje pljuni...
S
Saut
pre oko 1 sat
Teletabisi slavite još malo pa opet nazad u rupe miševi mali, nećete se kvalifikovati ni na jedno veliko takmičenje ni u jednom sportu ni u jednoj konkurenciji o medaljama da ne pričamo.








