Komentari na vest

Konseisao gasi požar: Nemamo obavezu da dodajemo Ronaldu, nije da gledam lica pre pasa

MisoK

pre oko 2 sata

CANNE Ljudi pa nije jedan igrac kriv za neuspeh, kolektiv je taj. I kad ne bude Ronaldau ekipi sa ovom igrom sve ce biti isto. nisam obozavalac Ronalda vec Mesija, ali nije on kriv za sve, nije fer.

Scaloneta

pre oko 2 sata

Pre 4 godine u Kataru CR im je bio teret i više nije mogao da igra na način na koji želi da igra i misli da može da igra. Sada, 4 godine kasnije, oni (i on) misle da se podmladio i da će zaigrati bolje nego tada, pa neće, može da igra samo gore, što je prirodno. U medjuvremenu je bio EURO na kojem nije postigao gol i takođe je bio loš. Bacili su 2 SP-a samo zato što nemaju čoveka koji će stvari da postavi na svoje mesto i da ga koristi isključivo kao džokera sa klupe 20 minuta do pola sata i to samo ako želi da pusti ostale igrače (a imaju ponajbolji vezni red na svetu) da vuku konce igre i ne traže njega po terenu non stop.
k

kdsb

pre oko 2 sata

Smesno mi je sto jedan od najvecih davitelja lopte u tom timu prica o negledanju lica pre pasa i razmisljanju u hiljaditim delovima sekunde 😂
M

Mandic60

pre oko 3 sata

Kaako da ne, sve se pitaš

wizard 1987

pre oko 3 sata

dojadise vise pricu sa njim....toliko mocnih igraca oni samo njemu....podbacio ceo tim i cao...
P

Plavacc

pre oko 3 sata

Ne radi se o tome,vec da nas prave blesavima,kao da nemamo oci i nismo videli da su ga napucavali celu utakmicu