Komentari na vest

Klop o pauzi za hidrataciju: Dobro za igrače, za trenere, a i za nas u godinama da odemo u toalet

g

gostttttttt

pre oko 1 sat

Niko te nista nije pitao

Golub86

pre oko 1 sat

najveća legenda među trenerima
B

Bacoglavac

pre oko 1 sat

Требали су да поделе текму ан 1/3, не на 1/4 кад већ изводе ове глупости. Избаци се полувреме, два пута по 5-6 мин и ето им га, бољи би био темпо утакмице него ово сецкање на 20
F

Flaki

pre oko 2 sata

Jedini čovek koji ima višak zuba je Jirgen Klop 🤣
J

Jakov1503

pre oko 3 sata

Pauze uništile svetsko i intizitez igre