Komentari na vest
Iranci stigli u Meksiko, Amerikanci im uskratili 15 viza
V
Vladica1983
pre 14 dana
smeskw zive .......
Predrag Blagojevic
pre 14 dana
Nije politici mesto u sport sila boga ne moli
R
Realantip
pre 14 dana
Kakav promasaj od svjetskog, od organizacije do svega.
Jedino je Meksiko zasluzio domacinstvo!

Meda74
pre 14 dana
Sramota za fudbal.
Radojkovic Milos
pre 14 dana
Navijam da osvoje!
j
jokicCCvv.
pre 14 dana
u al bih voleo da sad pokidaju sve
Marko Markovic
pre 14 dana
Kako ce da ih pokodaju jaooo
I
Iranci
pre 14 dana
Koliko bih voleo da se "inate" tj da ne napuste zemlju, nego da budu u njoj sve vreme dok ucestvuju, i da prodju sto dalje, sto dalje od USA... Smrdljiva FIFA cuti i gleda, ovamo sere kako sport mora biti odvojen od politike, ovamo puni dzepove od politicara koji diktiraju ko moze da ucestvuje na Svestkom a ko ne...
Marko Markovic
pre 14 dana
Mogu oni sve mi se nista ne pitano
b
bajazitbajazit12
pre 14 dana
u al bih voleo da sad pokidaju sve
M
Mrek Nemanjic 3
pre 14 dana
Sramota kakav teror bruka mesaju sport i politiku,sport sportistima bruka americkih vlasti jos ne mogu da se oporsve od fijaska u ratu
pika557
pre 14 dana
Iranci nece nista da uradw, avion-mec-avion za meksiko nazad, nema sanse da mogu da se prilagode
b
boka12
pre 14 dana
sramotni ameri kao i uvek
g
goksi63
pre 15 dana
Super bravo svaka cast odlicna vest
J
Janaćko
pre 14 dana
Nemoj da propuštaš terapiju.
D
Dejan23
pre 15 dana
au kako to mogu da rade
nenad japundzic
pre 15 dana
Trebalo bi da zbiju redove i odigraju iznad mogucnosti i pokazu inat i snagu.








