Komentari na vest

Hteo je da bude golman, sad ga bacite gde hoćete i snaći će se: Tajno oružje više nije tako tajno

F

Fanste933

pre 43 minute

predobar strelac za njih

Ivan L

pre oko 2 sata

On i Vargas kada su usli protiv Bosne, za 20 minuta su postali druga ekipa.
R

Redjineli

pre oko 2 sata

Opasan igrač, čudi me da ga niko jos pre SP-a nije uzeo...
U

Uncledrew

pre oko 2 sata

Cistokrvni svajcarac ,kao i vecina
M

Mitro87

pre oko 2 sata

Plači malo. Jako su ko zemlja. Rodjen je u Švajcarskoj i prošao sve selekcije Servette Genfa. Kso i moja djeca koja su ovde rodjena isto da kažu danas ili sutra igramo za Švajcarsku neka igraju. Ako nemaš pojma i živiš u 1920 onda izvoli. Zato smo i tu gdje smo.

Na severu od 88

pre oko 1 sat

Moj Mitro,tu smo gde jesmo zbog takvih kao ti,što će šatro zarad nekog boljeg života da ćutke gledaju dvoglavog orla nekog novog šaćirija i džake,što će ti deca 10 puta za života biti u Srbiji,i to da ispoštuju tebe,a njihova verovatno nikada.Navijaj za crne švajcarce koliko hoćeš,hleb ti daju,ali mani se demagogisanja ovde.
M

M becks Sveps

pre 29 minuta

Ti si cistokrvni rasista. Sramota me je da delim nacionalnost sa takvim osobama!!!

Sijanda Ksulu

pre oko 2 sata

Sreca pa je odustao od golmana
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Maroko je veliki favorit po meni