Komentari na vest
Grupa u kojoj remiji ne odgovaraju nikome
Denis Miljkovic
pre 16 minuta
Konacmo jedna "normalna" grupa za gledanje

Meda74
pre oko 1 sat
Belgija je mnogo loša ako nepobedi Novi Zeland i trba da prođu dalje
U
Uncledrew
pre oko 1 sat
Konacmo jedna "normalna" grupa za gledanje
R
RendiOrton13
pre oko 1 sat
Potpuno besmisleno pravilo da idu i trećeplasirani jer može da se šteluje do iznemoglosti kao Paragvaj i Australija.
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Biće dobre tekme, ali Iran i Belgija bi trebale da prodju.
d
djuka2025
pre oko 2 sata
belgija ako ne pobedi bice velika sramota... u najgoroj su grupi i jos nemaju pobedu... za sad su i vise nego podbacili
S
Sale22
pre oko 2 sata
mora belgija do pobede
S
Smithny
pre oko 2 sata
igro sam na belgiju
B
Bacoglavac
pre oko 2 sata
Уопште није провокација да они промовишу лгбт
Danijela62
pre oko 2 sata
belgija i iran izraziti favoriti videcemo
ineska
pre oko 3 sata
bice fudbala u ranim jutarnjim satima
M
Mirkoxx22
pre oko 3 sata
Al ce bude remi na kraju
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.








