Komentari na vest
Džud Belingem kao kralj džungle: Englezi izbegli evropsko minsko polje i naoštrili se na Brazil i Argentinu
Mirko Zlatanović
pre oko 1 sat
Kotrljaju al dokle ce videćemo kad počne prave utakmice
Z
Zoki1906
pre oko 1 sat
Ne kontam zasto su prvo odigrali onako loše
U
Ugarte
pre 42 minute
Zbog kladionica zato što je mnogo ljudi igralo golove prvo poluvreme,realno da su hteli i zapinjali mogli su 2 u prvom da daju.
R
Ridji anglosaksonci
pre oko 2 sata
Za ovo lelemudanje u prvom pol źelim vam sve najgore seme vam se zatrlo i da Bog da ispadnete odma ili bar posle sledece utakmice.Da vas ne vidim!
B
Brko
pre oko 2 sata
Brazil koji timski igra očajno, individualno jedino Vinisijus nešto uradi, vi već upisali u 1/8 finala? Kakva profesionalnost. Japan će ih sašit
Zivot je igra
pre oko 2 sata
Brazil il argentina aut....
F
Figaro
pre oko 2 sata
Nikad nista od engleza. Bss lose. Maks polufinale kao i uvek.

ledesma247
pre oko 2 sata
Da li na Brazilce ili male samuraje, ostaje da se vidi... 🇯🇵
@
@
pre oko 2 sata
Kakva grehota sto se vec sada sastaju...
Saša Stanivuk
pre oko 2 sata
Ispadaju u oba slučaja,dal Brazil dal Argentina😁
K
Koventri1986
pre oko 2 sata
Večito kalkulišu,večito nameštaju.Da Hrvatska nije povela protiv Gane,da im nije bilo ugroženo prvo mesto,ne bi dali gol do sutra.Išli na x,da se uzme još neka para na kladionici.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre oko 2 sata
Друго полувреме далеко квалитетније. Енглеска као да има малих проблема са завршницом. Правили су прилике и заслужено су победили, али су се и мучили.
A
Antonioo
pre oko 2 sata
Dobar vezni red ima Engleska predvodjena Belingemom








