Komentari na vest

Dokuov slučaj i rođenje beba: Od „kad budeš imao decu, shvatićeš“ do „nije on rodio, ne doji, zar ne?“

N

Neko mora kući

pre 19 minuta

Pored onog betonskog stuba u špicu napada,za Belgiju nema pomoći.Kako ga nabiti loptom pa da ona završi u mreži? Dupli pas ne zna odigrati ni na treningu a ako razgrne dvojicu ili trojicu i to se završi faulom za protivnika.
s

sova 966

pre 41 minuta

verovatno cu imati dostà minusa,ali pisem iskreno.meni je to malo preterivanje..inace imam dvoje dece i nisam prisustvovao porodjaju.oko 2.ooo g to i nije bilo moguce.cini mi se.svi su tu i zena i dete.naredne godine bice sa tobom.mozda tì i dosade.malo realnosti.sve je to zivot.
T

Tennis goat

pre 26 minuta

Ja ti dajem plus. Svaki otac treba da dobije ukor ako tokom zivota nije prisutan u zivotu deteta, ali ne za ovo, zaista ne. Biti prisutan porodjaju je lepo, no i ocevi i majke kao da polako zaboravljaju kako su zdrave porodice funkcionisale milenijumima. I ocevi i zene postali su previse mekani od svog ovog komfora koji danasnji zivot pruza. Doku je morao da ostane uz ekipu ovde
s

srka

pre oko 1 sat

To samo govori o neozbiljnosti belgijske reprezentacije. Nema se šta tu više pričati.
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

.. Pa nije stvar sto samo drži za ruku.. Stvar je biti prisutan.. Ko ima decu shvatice hvala Bogu
T

Tennis goat

pre 29 minuta

Biti prisutan tokom zivota. Sada je na misiji. Mnogo su stvari otisle izvan kontrole
b

bojebos

pre oko 1 sat

Ni jedna krajnost ne valja, pa tako ni ovde. S jedne strane nije isto da dobijes slobodan dan na poslu, treba ti 15 minuta do bolnice i da predjes pola sveta i nazad. Samo mali broj ljudi na planeti ima taj luksuz.
T

Tennis goat

pre oko 1 sat

Prava zena ce razumeti da ce otac biti tu kada je to zaista potrebno detetu, nece porodjaj vrteti oko sebe, vec imati u vidu citavu porodicu, te ce imati razumevanja da otac ima i misiju, u ovom slucaju fudbalsku, koja im je inace i obezbedila lagodan zivot. Ali ne mora uopste da se radi ovde o fudbalu svakako
m

milos111106

pre oko 1 sat

slaba reprezentacija

Cipele

pre oko 1 sat

Svaka cast. Porodica na prvom mestu
T

Tennis goat

pre oko 1 sat

Bas zato treba da bude uz reprezentaciju u ovakvom trenutku, da nastavi da joj obezbedjuje hleb.
T

Tennis goat

pre oko 1 sat

Prisustvo porodjaju, kada se sve sagleda realno, bez filtera i lepih fraza, ne govori da ce neko staviti porodicu na prvo mesto, ali vidim da ljudi nisu spremni da to sagledaju
s

sektas

pre oko 1 sat

Njemu je to posao, ko vama vas, vi bi radili kad vam se dete rodi?
T

Tennis goat

pre oko 1 sat

Ovo, pogotovo ovo nije samo posao. Predstavljas svoju zemlju. Svakako svetsko prvenstvo je "veoma vandredna situacija na poslu" ako cemo to tako gledati
V

Vlad World

pre oko 1 sat

Nisam roditelj jos uvek, a dace Bog da se i to desi, ali da mi se desi to kao sa Dokuom, nema sile koja bi me zaustavila da prisustvujem rodjenju deteta! Milion komentara kvazi "novinara" me ne bi dotaklo! Jedan je Sarunas!
N

Natalii29

pre oko 2 sata

cestitsmo, radujemo se utskmicsma
T

Tennis goat

pre oko 2 sata

Zamislite da je umesto SP u pitanju rat i da je Doku ovo uradio. Tu vam je odgovor sta je jedina ispravna odluka u ovakvim situacijama.

Scaloneta

pre oko 2 sata

Nisam roditelj i nemam pravo da komentarišem
T

Tennis goat

pre oko 2 sata

Imas pravo da komentarises, jer ne moras biti roditelj da bi imao zdrav razum na ovu temu
N

Nebitan10

pre oko 2 sata

"Nista ja tu ne bih dirao" za ovo sto je izjavio Sarunas, sramota novinarske profesije postaviti uopste takvo pitanje, postati otac je najlepsi osecaj na svetu, ma sedmom si nebu a sto je Sarunas pitao ovog novinara pitam i ja ove dole, da li ste i vi neciji otac?
D

Dragan VG

pre oko 2 sata

Da li iko od vas primecuje iste komentare sa vise razlicitih profila? Jedan apel Mozzart sportu-presecite taj kretenizam, jer ce vam ljudi napustiti sajt. Postaje nepregledno i neprivlacno uopste biti ovde. Nekada je bilo mnogo smislenih komentara na razne temu. Dovoljno nam je prokletih botova svugde druge. Ne treba nam ta beda jos i ovde.
@

@

pre oko 1 sat

U potpunosti se slazem sa tobom ali nazalost tesko dopiru nasa misljenja do njih. Koliko sam primetio dosta njih je batalilo komentar sekciju bas zbog takvih likova. Jedan komentar pejstovan 3x samo jer ljude ne zanima tema vec su tu zbog fri beta.
L

Lusiliu

pre 20 minuta

Dragan@ u tome i jeste fora ,ko god se setio svaka cast,ono pre ne puste ti komentar pa sve je jasno,sad ovim generisanim glupostima napred nasi,super je to tim,lopta je okrugla naprave kakofoniju i bilo sta normalno se izgubi u gluposti,zato ljudi vise nece ni da pisu. Ali izum kao ideja je svaka cast.
F

Fanste933

pre oko 2 sata

čestitamo im, sada moze d ase igra

alexandar1987

pre oko 2 sata

obe situacije se mogu opravdati ili ne....ne treba ici u krajnost

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Koliko dana pišete o tome što će se Dokuova supruga poroditi.
G

Gost3902040

pre oko 2 sata

Da li je moguce da se o ovome i dalje pisu tekstovi i vode debate?

Vladimmir89

pre oko 3 sata

Svaka cast za Sarunasa, to je prava izjava. Nista svetije nema od deteta i porodice, kakav fudbal i ostalo, igrace svakako jos koji mec. A, ovoj doticnoj novinarki bih postavio pitanje, da li ima decu i zasto ne? i koliko pasa trenutno cuva i neguje? Sramota kakve izjave od nje i Kina.
p

plavacc

pre oko 2 sata

dotična bi prodala sve bebe sveta za par klikova

gajo krusica

pre oko 3 sata

Rodjaci, svi Zeremija na Fantasy, protiv NZ-a ide gol i asistencija...
R

Rezzapereca

pre oko 3 sata

Ovim zenama nista ne odgovara, kad ne odes sto nisi dosao, kad dodjes sto si dosao. Stvorila se neka mrznja prema muskarcima od strane zena, ovo nije normalno vise nista

d.o.o.

pre oko 1 sat

Nije to Dokuova zena rekla, nego ova glupaca od novinarke. I to nije bila mrznja prema muskarcima, vec upravo suprotno, uvlacenje muskarcima u dupe time sto predstavlja fudbal vaznijim od prisustva porodjaju (sto je vid podrske zeni i svedocenje jednom od najvaznijih trenutaka u zivotu majke i oca. A van tog konteksta, zasto se stvorila mrznja od strane zena prema muskarcima, pa ne znam, obrazuj se malo na temu opresije zena od strane muskaraca, informisi se o tome kroz sta su zene propatile tokom istorije (i danasnjice) zbog muskaraca, pa ti mozda to donese odgovor na pitanje.
D

Daki1984

pre oko 3 sata

Jedni smatraju da dolazak deteta potpuno menja pogled na zivot i prioritete, dok drugi misle da to ne mora da utice na profesionalne obaveze
j

jocy9933

pre oko 3 sata

Pametan potez. Porodica na prvom mestu pre svih
Z

Zxnn

pre oko 2 sata

A ko mu dira porodicu, kakve veze sad ima porodica sa ovim,zena i dete su tu svakako, nece pobeci, sta da kazu ljudi koji rade na drugom kraju sveta pa ne vide zenu i decu ko zna koliko dugo,on nece ostati tamo godinama pa da ih ne vidi

Ruzica70

pre oko 3 sata

Totalno podrzavam coveka. Svaka na mestu

FC RED STAR

pre oko 3 sata

Roj Kin mi najači...objasnio
d

drgenije1989

pre oko 3 sata

Roj Kin uzasno los covek, i kao fudbaler nista specijalno, ozbiljan kasapin. Na foru napravio karijeru. Kao igras prosek, kao trener 0, moral 0, ljudske osobine 0. Debakl
F

Forlan

pre oko 3 sata

Kakav je čovek, ne mogu da sudim jer ga ne poznajem. Znam da ima često stavove koji si kose s većinom, da li su to njegovi stavovi ili deo show-a, zaista ne znam. Ali reći da je Roj Kin kasapin koji je na foru napravio karijeru, to može samo onaj ko veze nema o fudbalu. Taj kasapin je samo jednom povredio čoveka i to namerno da bi mu se osvetio. Čvrst igrač sa odličnim pasom, neumoran i često strelac ključnih golova. Odličan u ulazu iz drugog plana kao i u igri glavom. Pogledaj malo utakmica ili bar highlights-a, obrazuj se
B

Brko

pre oko 2 sata

Evo Forlane Diego i ja ću potvrditi, Roj Kin je bio teški prosjek od igrača, ništa više. Engleska seljačina i krkan. Na udaranje i prgavost izgradio karijeru, slično Van Bomelu, samo što je tehnički bio gori od nizozemca

Kostelo13

pre oko 2 sata

@Brko Pre svega Roj Kin je Irac, velika razlika. Mnogo veća nego Hrvat i Srbin. Drugo, čovek je bio jedan od najboljih veznih igrača 90tih godina u Engleskoj
Џ

Џаипур

pre oko 3 sata

Лепо је и рекла ова госпођа. Како јој је помогао Доку што је отишао тамо? Порађала се у Лондону, уз врхунско особље око себе и сигурно све најбоље услове. А овај лети, мења временске зоне и сад се као враћа , као помоћи ће много. Али добро, да је стварно његова земља, као што је то случај са Норвежанином и он би испратио то онлајн. Није морао ни да се враћа, нек га подоји мало кад се већ толико исцимао, а они су испали свакако. Подршка за Остигара, нек догура далеко па да има мали шта да слуша од тате како је било тог лета у Америци.
Р

Реално

pre oko 3 sata

Е мој дечкић...
D

Delija TB

pre oko 3 sata

Kakve veze ima pomaganje?! Druze nije otisao da pomogne, nego da prisustvuje porođaju! Prvo njegova zena ce biti srecna kada vidi svog muza koji je uz nju, lakse ce pregurati sve emotivno. Drugo, on zeli da bude tu kad se dijete rodi i da ga dodirne, vidi, drzi. Sta god zeli! Vaznije je i od drzave, i od fudbala i od svih gluposti! Da li ste bre normalni da pricate tako?!
p

plavacc

pre oko 2 sata

ja nisam ni mogao da prisustvujem zbog komplikacija a da mi je neko u hodniku rekao aj pali nećeš ga ti dojiti i to zbog tamo nekog fudbala...

Veljaa13

pre oko 4 sata

Jedni smatraju da dolazak deteta potpuno menja pogled na zivot i prioritete, dok drugi misle da to ne mora da utice na profesionalne obaveze

Natasa27

pre oko 4 sata

Zanimljiva tema koja pokazuje koliko se misljenja razlikuju kada su u pitanju porodica i profesionalni sport
D

Das ljudima

pre oko 4 sata

Internet i pokazu koliko su bolesni. Objavljujete raznorazne gluposti na sportskom sajtu. Zasto?
T

Tennis goat

pre oko 4 sata

Mislim da je mnogo vaznije biti prisutan u zivotu deteta onda kad mozes pomoci. Ako si na svetskom prvenatvu, ostajes na svetskon prvenstvu i to bi jedino trebalo da bude logicno, tako jedino niko ne gubi
v

vule ilic

pre oko 4 sata

Pisite o fudbalu a ovakve vesti ostavite za Blic ženu.
C

Cccc

pre oko 4 sata

Da mu se kuja trebala oštetiti niko mu ne bi zamerio sto je otišao, ovako u pitanju je rodjen je deteta. Prokleti zapad.
Н

Неутралац

pre oko 4 sata

Само будала може да замери човеку који је отишао да присуствује рођењу свог детета. Тачка на расправу.
Z

Zxnn

pre oko 2 sata

Niko mu ne zamera al poenta je u tome da na svetskom moze ostati najdalje do 17 jula i to ako igraju finale a to je 3 nedelje,i ta zena ako ga voli i ceni reci ce mu da se bori za svoj san koji ima svako dete koje pocinje da se bavi fudbalom a to je da bude prvak sveta a da ona i dete budu podstrek da jos jace i bolje igra

Kostelo13

pre oko 2 sata

Zknn Pravo napišeš niko mu ne zamera, i onda mu zameriš. Ili imaš neki problem u glavi ili si samo klinac kojem je najveće uzbuđenje u životu fudbalska utakmica ili kad su skraćeni časovi. Rođenje detete apsolutno ne može da se poredi ni sa 10 svetskih prvenstava pogotovu ako prvi put postaješ otac
Z

Zxnn

pre oko 2 sata

Kostelo Ko uporedjuje bilo sta, procitaj dobro komentar umesto sto pametujes, niko mu nije rekao da se odrekne zene i deteta a ovde se tako predstavlja, kao da mora da se odrekne zene i deteta radi igranja na svetskom
M

MrZrex

pre oko 2 sata

Sta ima zena da mu ista govori i da se pita, to je i njegovo dete, hoce covek da bude tu kad se rodi, kraj price.