Komentari na vest

Aveti prošlosti iz Hihona: Austrijanci ne mogu da biraju, ako ne izgube – idu na Špance

m

milos987

pre 19 minuta

Treba da se uvede zreb posle grupa da ne bi bilo kalkulacija
B

Bacoglavac

pre 26 minuta

Сигурно нису чули за ту утакмицу из 82 пре данашње... Одиграће Х ко кућа

Meda74

pre oko 1 sat

Svako gleda svoje dvorište x ko kuća
h

hahaahahht

pre oko 1 sat

Najsmijesnija je Spanija u svemu ovome. Toliko su kao zeljeli da se onaj odgođeni mec Argentine i Spanije odigra (pobjednik Copa Americe i EURA), a sada kada su mogli odmah da igraju protiv Argentine u 1/16 oni su izveli protiv Urugvaja najjaci sastav kako ne bi izgubili i kako bi izbjegli duel sa Argentinom tako rano
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Najbolje neka nameštaju i svetsko.. Onda ukinitite fudbal

Joco Inter

pre oko 1 sat

Pogledajte tekst pre nego što ga izbacite. U to vreme kada se igralo to SP 1982 na kojem je na kraju trijumfovala Italija, nije Zapadna Nemačka bila šampion sveta, već Argentina.
S

Sekcija Lajkovac

pre oko 1 sat

Zbog našeg Marka svim srcem uz Austriju!

Ranijeri

pre oko 2 sata

Pa nisu budale da ne igraju iks i idu kuci