Komentari na vest

Zapaljivo kao nikad ranije: Verbalni sukobi Šapića i navijača, salve zvižduka i pobeda Radničkog

Mihailo Pelic

pre oko 1 mesec

sssssssssssssssssss

M Nalog

pre oko 1 mesec

e sapicu sta ti uradi
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Plastika ima kratak rok trajanja videces uskoro provincijo iz milwalaaaaa

90Jelena

pre oko 1 mesec

a bio je kul tip a onda je usao u politiku
I

Ivi

pre oko 1 mesec

SEDMOSTRUKI PRVAK EVROPE SAMO JE NAS PARTIZAN VATERPOLO PUSTITE OVE PLASTIKANERE OSNOVANE PRE PAR GODINA SAMO
M

Millwall

pre oko 1 mesec

Bolje plastika nego paraziti kao vi i Zvezda.
n

nikolabe

pre oko 1 mesec

Kako si radio tako se i vraća

rusbre

pre oko 1 mesec

jedva čekam gašenje novog beograda
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Idemo radnicki,gazi,lomi,Gangula idi treniraj Trst u Italiji

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Mnogo mi je drago da je Novi Beograd izgubio.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Гангула се и даље заноси да може против свих

patr0_

pre oko 1 mesec

E moj Sapicu, sta ti je ta stranka trebala

Milos Kostic

pre oko 1 mesec

Unistise nam sport.
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa ne mora da da podrsku, ali bilo bi lepo

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Konačno i vaterpolo da je zanimljiv. Malo prozivanja nije na odmet.
m

mmyyaat

pre oko 1 mesec

Da Radnickii bude sampionn!
T

Tatjana91

pre oko 1 mesec

Saponja borben na maks neda se

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

E moj Šapke!Upuv'o si se!

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

HAOS U DRŽAVI A NE U BAZENU.

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Bravo za Urosa Stevanovica i vecinu reprezentativaca. Da pobedi sport, da pobedi pravda, da Radnicki bude sampion!
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Pa naravno da ce da bude haos
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Samo da se politika ne mesa
P

PalermoBanjaluka

pre oko 1 mesec

Idemo Radničkiiiii!!!
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

Ne znam kako ga nije sramota da se pojavi na utakmici u lozi

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Šapić!? Ima li nekog normalnog u ovoj zemlji?

urosh

pre oko 1 mesec

да ли је Гангула свестан да је са српским народом завршио за сва времена?
A

Adam18

pre oko 1 mesec

Ovaj Sapic los covek mnogo ,sve pobede,sav sportski uspeh moze samo da baci u vodu
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

Bravo Sapicu!! Nedaj se!!
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Kako lepa atmosfera. Idemo radnicki
m

markoncic

pre oko 1 mesec

Šapke, zakasnićeš na sabor .

KAYA

pre oko 1 mesec

Bravo za Kragujevac, idemoo!!

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Očekivana pobeda

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

nazalost politika se mesa u svaki sport
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

jedno je sigurno zavrsicete svi u crno belom loncu samo je pitanje dana
A

Adam18

pre oko 1 mesec

Sapic je bukvalno unistio sa svojom politickom karijerom sve sto je uradio u sportu i tu ljagu nikad nece sprati sa sebe.
P

Peroslav

pre oko 1 mesec

Mislim da ovaj derbi nikad nije bio praćeniji ispade boks meč

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Čestitke za Radnički bravo svaka vam čast samo napred 👍
r

realnost

pre oko 1 mesec

Glusac tipicna prica, jedna lasta ne cini prolece
Ж

Жив је дража, умро није

pre oko 1 mesec

Дери ћацику 🏆🏆🏆
B

Bnm

pre oko 1 mesec

BRAVO KG!!!!!!!!
S

Student voli vaterpolo

pre oko 1 mesec

Novi Beograd kao deo Beograda volim, ali ćaci klub Novi beograd prezirem. Niko na NBG ne navija za ćaci klub.
S

Sasa-Bg

pre oko 1 mesec

A Radnicki koji je to klub, ko njima daje pare. A kao Novobeogradjanin jel ti bilo lepo sto bazen 11 april nije radio 15 godina. Jel ga Djilas, Vučić ili neko treći renovirao ili isti taj Sapic koga ti prezireš. Pa naravno da ga je renovirao Sapic, a ti sto lupetaš i sto si ljubomoran to je dokaz malograđanštine. Znaš li ti koliko je taj Sapic sklonio dece sa ulice, koji se sada bave sportom. Sapic je sportista, jedan od najboljih vaterpolista na svetu. Jesi li kao Novo Beogradjanin išao na 11 April da gledaš Nbg protiv Pro Reka, Olimpijakosa, Brese Itd. Lepse ti je da je ugašen 11 April i da ne radi. Ja sam isto Novobeogradjanin i meni je bas lepo sto bazen radi sto ima jedan dobar klub Nbg i sto mogu da gledam vrhunske vaterpoliste kako igraju tu. A sve zahvaljujući tom istom Šapicu. Zato sto covek voli taj plemeniti sport on i ulaze. Svaka mu čast. A pobede i porazi to se dešava, danas pobedis sutra izgubiš šta je tu loše. Zato Šapicu samo napred i puna podrška.
d

delfini

pre oko 1 mesec

Vasilije hitno da menja sredinu, ili inostranstvo, ili nasa liga, nadam se da takav talenat nece biti protracen

nenanena2

pre oko 1 mesec

Tako je bre Urke, da se zna ko je tata ovog sporta!!!
S

Sabansa

pre oko 1 mesec

Urkee… jeste drugari?
P

Propobg

pre oko 1 mesec

Umesto da se igra pravi oko Martinovica, forsira se Gladovic. Pljevancic totalni promasaj, kako zivi tako i igra
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Vremena se menjaju vreme tece ali jedno je sigurno zavrsicete svi u crno belom loncu samo je pitanje dana jer Partizan je vaterpolo
d

dekadent

pre oko 1 mesec

Bravo Kragujevcani braco!
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

ocigledno da ne stima tu nesto, ali pitanje zbog cega
t

tnt 1234

pre oko 1 mesec

svakom gangulinom porazu se veselim
G

Glusac

pre oko 1 mesec

Nevezano za njegov stav o reprezentaciji, ali sta je sa njegovom formom i odbranom? Par utakmica koje sam gledao tokom sezone, uz ovu danas i iskreno jako slaba odbrana. Da li je ono EP bio neki bljesak ili o cemu se radi? Ako neko upuceniji moze da kaze? Ali Filipovic danas za dve klase bolji golman.
G

Gostimir Filip

pre oko 1 mesec

Par utakmica koje sam gledao... sve si rekao
V

Vasilijemart

pre oko 1 mesec

Posle onakve uloge u repki, sta je u klubu? Marginalizovan, totalno nebitan igrac…
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Tako je bre Radnicki je uz vaterpoliste i studente.Idemooooo breee
g

gangula je

pre oko 1 mesec

vjecito drugi,luzerski tim .

KinjoBo

pre oko 1 mesec

ima li neki snimak sa Gangulom bitangom,kakav idol nacije je bio...a gledaj sada
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Kragujevac u vaterpolu osnovan daleke 2012 godine i oni pricaju o atmosferi na vaterpolu buahahahahaha samo je Partizan vaterpolo
V

Vremena

pre oko 1 mesec

Se mijenjaju i nista nije vjecno. Onaj sistem je napravio partizan i mladost a ovaj (napisi klubove po svojoj zelji). Tako da sistem odlucuje.
O

Ogi RFK

pre oko 1 mesec

Па наравно да смо основали клуб тек 2012 јер пре тога нисмо ни имали затворени базен. Битно је да сте ви институција иза које од 1945 стоји држава како год се она звала.
M

Mile g

pre oko 1 mesec

Ovo je poput tkz. zvezde koja bilo gde da ode bude docekana zvizducima. Narod je napokon otvorio oci!
K

Koller

pre oko 1 mesec

Jel realno da je RTS iskljucio ton u prenosu sa Kragujevackog bazena, jao majko mila koja su to djubrad!
R

RKG

pre oko 1 mesec

Puni Novi Beograd, imate srece jer se poklapalo sa fudbalom, tek cete sledecu u KG videti sta vas ceka...
V

Vaterpolo

pre oko 1 mesec

Radnicki dosta bolji na pocetku serije odlicni u odbrani.Nbg dosta slabiji nego protiv Barcelonete u ls.Zasluzena pobjeda Radnickog imaju kvalitet da uzmu titulu ali duga je serija.Radnicki bi mogao da iskoristi ovaj dobar pocetak serije izgledaju dosta dobro u napadu.Odigrao je Radnicki jednu od boljih utakmica ove sezone ovo je bio nivo lige sampiona sto se Radnickog tice.

cikakure123

pre oko 1 mesec

Pa kako drugačije! Bravo kragujevčani, gospodo!
u

uefamafia

pre oko 1 mesec

Priča se da je Gangula nervozniji nego inače jer je ponovo morao na ušivanje...
D

Dejan cz

pre oko 1 mesec

Sad da su beogradjani pametni pa da svi navijaju za Radnički, a prosto zbog Šapića, a ima još razloga koje gradjani znaju, pa će se nadam desiti da Radnički ima podršku kao da je u svom bazenu, protiv ovog političkog projekta
c

cole manojle

pre oko 1 mesec

niko u bg-u ne voli gangulin klub, niko.
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Što Šapiću da neko nešto zameri? 🤣
S

SUNĐER BOB

pre oko 1 mesec

uh sto mi dragoo
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Samo gazi Gangulu
I

Ivan OL 91

pre oko 1 mesec

Tako je i onda naredne sezone u LŠ, još pojačani Radnički tradicionalno ispada iz grupe sa Jadranom iz Splita, a Gangula prolazi u četvrtfinale.