Komentari na vest

Uroš Simić ponovo u Zvezdi

marija1989.mm@gmail.com

pre oko 1 mesec

Dobar je mlad igrac...

Dusica072

pre oko 1 mesec

Uros je dobar mladi igrac i sa njim ce im tim biti odlican
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Dobra pojacanja,taman da se izbori opstanak i naredne godine

vaalent

pre oko 1 mesec

Nadamo se da ce biti pojacanje..

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

Nadamo se da ce biti pojacanje..
G

Gost123123

pre oko 1 mesec

Iz šupljeg u prazno
N

Nikolakg96

pre oko 1 mesec

Uros Simic okej igrac mlada nada sto bi se reklo :D
M

Mikisa121

pre oko 1 mesec

Zvezda ce imati mladu ekipu i svaka cast na zaokretu sa poslovanjem Bitno je samo da puste Marjanovica golmana da ide Jer kvari prosek godinaa i kvari atmosferu u ekipi
B

Benvenuti

pre oko 1 mesec

Nenad formira jedan mladi i perspektivni tim za razliku od skrbica koji ni ne dolazi na marakanu niti sta doprinosi i privredjuje klubu , ali nece da se skloni jer kad prodaje proteze bitno mu je da kaze da je predsednik zvezde , ej srbijo medj sljivama