Komentari na vest

Tišina zna da odjekne i ponekad bude glasnija od reči

S

Stroksi

pre oko 1 mesec

Kao drugo..Sramotna izjava da su od 11 koji su napravili bojkot samo 4 standardni.....Mene bi bilo sramota da to izjavim za osvajace Oi i Eu u Beogradu....
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Sto da ne cuti kad je placen dobro.A to sto se prodao desava se.Tuga lik

Dajana09

pre oko 1 mesec

Naravno da nema odgovora mozda ga nekad bude

Goran Radovanovic

pre oko 1 mesec

Kad krenu svi da se pitaju,to ce biti haos
B

Brundo

pre oko 1 mesec

Samo drastične mere pomažu.

Bojancetnik

pre oko 1 mesec

Tišina zna da odjekne i ponekad bude glasnija od reči tako je
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Politika i sport ne ode zajedno
B

Brundo

pre oko 1 mesec

Neka Soro nadje bolje vaterpoliste od ovih kad mu nisu po volji.Hteo je da bude predsednik VSS.Eto mu, dobio je mesto predsednika pa neka sad resava probleme.
K

KacaKM

pre oko 1 mesec

Svaka čast za Bili Berona u tekstu 🤣🤣🤣
l

lika

pre oko 1 mesec

osvoje tri olimpijska zlata u nizu i on kaze da je to trenutak inspiracije i nije ga sramota, nema on obraz

Mmrvic

pre oko 1 mesec

Samo kada se politika u sport umesa to ovakonizgleda
E

Emili89

pre oko 1 mesec

Ma on se pravi lud i ceka da sve prodje..... Sramotno je kako je uopste dosao do te pozicije

wizard 1987

pre oko 1 mesec

i tako svaki dan...
R

Radde

pre oko 1 mesec

Ako ovi trenutni sad unistavaju nesto sto je jedino dobro u sportu,makar po misljenju vecine,to znaci i da su ucestvovali makar malo u stvaranju toga dobrog,ili to u kontra slucaju ne vazi.
M

Milan.2303

pre oko 1 mesec

Ne, to znaci da su ovi momci nešto dobro uradili UPRKOS onima koji bi uslove za nešto dobro trebalo da im obezbede.
P

Popce

pre oko 1 mesec

U nekoj uređenoj zemlji igrač Brazila nikad ne bi mogao ni da se zaposli u savezu, a kamo li da bude predsednik istog.
j

jocy9933

pre oko 1 mesec

E sta ti je kad se umesa politika medju sportove
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Соро, пондеси оставку. Боље да оде један који не игра, него њих 11 који играју. Нека се кандидује за председника ватерполо савеза у Бразилу.

Stevan

pre oko 1 mesec

Vrati se kod Sapica tamo pripadas

Slobodan Milojkovic

pre oko 1 mesec

Kada se umesa politika u sport, to tako biva....

darkoni1991@gmail.com

pre oko 1 mesec

Uspeli ste da rasturite ono što je bilo najvrednije u reprezentativnom smislu. Svaka čast, verujem da nije bilo lako.
h

h7

pre oko 1 mesec

Uspeli su da rasture sve cega su se dotakli

Natasa27

pre oko 1 mesec

često se upravo tada najviše oseti emocija, poruka ili razočaranje.

Veljaa13

pre oko 1 mesec

Zato tišina ume da odjekne mnogo jače nego hiljadu reči.

Bosque

pre oko 1 mesec

Sta god da pipnete u ovoj zemlji,sve unistite.
G

Gostica

pre oko 1 mesec

Ko neće da igra,ne mora,njihova bruka,bez ucena molim.Hvala im za sve što su nam pružili do sada...idemo dalje...ima drugih koji tek treba da se pokažu i dokažu..ŠANSA za mlade vaterpoliste.

urosh

pre oko 1 mesec

Вероватно игра на карту да ће проћи време и народ ће заборавити, међутим, ту се грдно вара.

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Soro Sapiceva brazilska podguzna musica

Ivan Andrejic

pre oko 1 mesec

Vidis da si nepozeljan skloni se i vrati kod Sapica
G

Gavrilo69

pre oko 1 mesec

Najveće zlo srpskog sporta je partizan
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

Da, ovo nema veze sa vasim gazdom i ovima sto su sve u zemlji unistili, a cije ste odane sluge, vec ima sa Partizanom. E zato nam i jeste ovako i u sportu i u zivotu.
V

Vaterpolo

pre oko 1 mesec

Dečko, ne širi mržnju. Lep je dan, prošetaj, nađi neku ribu i pusti tu priču..

rudifeler

pre oko 1 mesec

sve dok partizan ne bude vracen tamo gde pripada bice ovako
A

Aebre

pre oko 1 mesec

Soro je eksponent vladajuće strukture koja navija za zvezdu
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

A idi soro napusti to vise
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Pa bvk zvezda je imala svog kandidata Viktora Jelenica Partizan nikad nije glasao za njega pa vidi gde smo dosli cuj bvk zvezda drugoligas iz bivse sfrj oni pricaju o vaterpolu tuga i jad
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Najbolje je da podnese ostavku, da se ne blamiramo više. Mada, to je u domenu naučne fantastike
K

KmeKme

pre oko 1 mesec

Znaci Zvezda jedina uzdrzana. A "ugnjetavani" sa Banjice koji jedini imaju bazen 24 sata na raspolaganju kao i Sapicev NBGD na 11tom aprilu glasali za Sora. Pametnom dosta. Ajde grobari komentar, vadite se malo,trabunjajte nesto?

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ajde Soro pakovanje, izgubio si prvom rečenicom i ispao ...

Kraj Svega

pre oko 1 mesec

Crni sori šta uradi
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Tacno zamislja bilija berona sa kapicom crvene zvezde hahaha
a

ale gale

pre oko 1 mesec

Aman zaman, pustote coveka da dise i radi posao na koji je izabran. Kako znate da nece biti uspesan i kao predsednik VSS? Kritikujetega radi kritike, pa me zato neodoljivo podsecate na domacu neprincipijelnu opziciju. Zato, pamet u glavu... neptincipijelnj
T

TezakPosao

pre oko 1 mesec

A koji on to ima posao da radi?? Koji to predsednik saveza uopste sta radi?? Jedino prave dilove sa sponzorima i nista drugo i kako da utrose novac budzeta? Da ne vide profit u tome,bavili bi se necim drugim.
j

jel su

pre oko 1 mesec

Ti rekli da baš tako napišeš???
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

Izvini, ali kako moze da bude uspesan ako niko ne zeli da igra kada je on tu. Sa cime i sa kim ce doci do tog uspeha? I koji ce to uspeh biti?
K

Ksjsv

pre oko 1 mesec

To ga je sef Sapic savetovao, misli da ce frka proci protokom vremena kao sto njegovom sefu prolazi.

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 1 mesec

Strasno sta se desava
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Partizan da preuzme savez kao ranije da se smiri ovo ludilo dosta je bilo ovog haosa
R

Rokook

pre oko 1 mesec

Pa Soro i jeste Partizanovo dete direkt iz Partizana otisao u Fluminense, pa nazad u Partizan pa ponovo u Fluminense, pa Partizan pa Botafogo
U

United

pre oko 1 mesec

Čeka da mu neko napiše ceduljicu pa da je pročita.
М

МаркоЦЗ

pre oko 1 mesec

Може се и без репрезентације. И без спортиста. И без студената. И угасите то светло да људи могу да спавају.
G

Giggs

pre oko 1 mesec

Ljudi to i upravo rade,zadnjih 10ak godina... Kako drugacije da se objasni da nam se sve ovo odvija ispred ociju i nista?
S

Slobodan Soro-izjava

pre oko 1 mesec

"Samba,rumba,ča ča ča....."

Vaskon

pre oko 1 mesec

Istorija ne pamti po dobru one koji su zbog vlasti želeli da promene narod koji nije bio dostojan njihove veličine...
k

koki 87

pre oko 1 mesec

muzika za uši gorile smo
p

pa šta

pre oko 1 mesec

vi očekujete,da vam se Brazilac obrati na srpskom jeziku???

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Šta da kaže, kad je sve gore i gore kako progovori. Mada, šta god da kaže ne menja, mora da ide.
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Nadrealno, nemas selektora, svi se povukli iz reprezentacije a ti i dalje cutis i teras po svome iliti njihovom. Selekcija sa najvise medalja u istoriji nekog sporta tek tako izbrisana, pa nece moci gospodine Soro...Svi ti okrenuli ledja a ti uveravas narod da te i dalje voli, voli ali mozda onaj iz BIH

nancyfensi

pre oko 1 mesec

Pametno, dobar potez

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

А шта људи да кажу. Најгоре је када се политика умеша у спорт, не у смислу финансија, без тога не може спорт да опстане, већ кад хоће да се кадрира у смислу подобности.
H

Hi lmav

pre oko 1 mesec

Cuj ne u smislu finansija. Samo se u Srbiji sipaju tolike pare iz budzeta u sport. Tebi je to koliko vidim normalno. Sedi jedan!

Dragan Peric

pre oko 1 mesec

Da olako opustimo da se unisti najtrofejniji srpski sport.. VELIKA SRAMOTA..
Z

Znik

pre oko 1 mesec

Pametno rade, do sad se svaki put pokazalo kao dobar potez. Cutis, pravis se lud, prodje instagram algoritam i ljudi zaborave, kao da nekog u ovoj zemlji stvarno nesto zanima.
S

Soro,

pre oko 1 mesec

ako si otet trepni triput...