Srbi u Parizu, 4. avgust: Sve u znaku istorijskog meča Novaka Đokovića

Vreme čitanja: 2min | ned. 04.08.24. | 02:42

Nema puno događaja, ali tu je onaj najbitniji

Pred nama je već deveti dan na Olimpijskim igrama, za Srbiju će biti do sada najmanje događaja, ali zato tu je onaj najvažniji, onaj koji smo svi dugo čekali. Decenijama. Novak Đoković je u finalu Olimpijskih igara.

Sve oči će biti uprte u njega kada se od 14 časova bude borio za zlatnu medalju protiv Karlosa Alkarasa.

Znamo svi koliko će ovaj uspeh značiti Novaku koji je u karijeri osvojio sve što se moglo osvojiti, ali fali za zlatna medalja sa Olimpijskih igara.

Ulazak u finale je već istorijski uspeh za njega jer nikada do sada to nije uspeo, ostao je samo još jedan korak, onaj najteži protiv neverovatnog Španca Karlosa Alkarasa.

Ni on ni Đoković nisu izgubili set do sada na ovim Olimpijskim igrama. Sada neka pobedi bolji, cela Srbija će gledati.

Pored Novaka imamo biciklizam. Nastupa Jelena Erić, takođe od 14 časova, videćemo šta će ona uraditi.

Nadamo se da će do 17 časova Novak završiti posao i to pobedonosno pa ćemo moći da gledamo na miru naše odbojkašice koje igraju meč protiv Kine.

Za kraj dana od 18.35 imamo basketaše koji igraju protiv Litvanije kako bi zacementirali drugu poziciju u prvoj fazi takmičenja koja im garantuje direktan plasman u polufinale.

Sve u svemu, ponovo ćemo biti prikovani za televizore, pre svega zbog Novaka Đokovića.