Komentari na vest

Rukometni karavan ne miruje, posetio Kovin

P

Palanka

pre oko 1 mesec

Pa sta se desava u Boru, Kozoi opet izgubio, opet sudije lopovi... Cccc, a taman je hteo kup da uzme, i na kraju cetvrti u prvenstvu... Eeee Kizoi ne ide to bas tako... Mora se raditi i trenirati, ne samo traziti srecu u JKP KG.
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Bravo nit je izgorela niti ce rukomet se igra u srbiji
I

Ivi Kivi

pre oko 1 mesec

Sendvič za bota.
m

maxi rukomet

pre oko 1 mesec

izgorela nam rukometna kuca do temelja
M

Mini hanfball

pre oko 1 mesec

Nit je izgorela , nit ce izgoreti a maxi rukomet bi to voleo nema sta , ali ovi sa mozarta znaju ko si , i bravo za tebe
m

maxi rukomet

pre oko 1 mesec

sendvic za nepismenog bota mini hanfall
m

mixica

pre oko 1 mesec

Bravo za promociju rukometa,sport koji nam je doneo mnogo medalja i radosti koji je u zapećku vec godinama jer sva deca uglavnom prate samo fudbal i kosarku
G

Goran Ljig

pre oko 1 mesec

Decaci na fudbalu devojcice na kosarki i fudbalu
L

Ljigavko

pre oko 1 mesec

Govori neistinu
A

Analiza prava

pre oko 1 mesec

Dečaci idu masovno na fudbal pa kosarku a odbojka i rukomet su 3 i 4 izbor Devojcice idu na odbojku 80 posto a sve ostalo je totalno nebitno i nemasovno u zenskom sportu u Srbiji