Komentari na vest

Rasel slavio u Sprintu, Kimi nije izdržao pritisak

Stojan Bušatović

pre 29 dana

Igra baterija je će biti izjednačena na desetinke
U

Uncledrew

pre 30 dana

Rasel je poceo dosta prljavo da se ponasa na stazi

vaalent

pre 30 dana

Kakva je ovo trka bila

Djordje Kuzmanovic

pre 30 dana

kako je mali napadao celu trku svaka mu čast brate biće prvi
M

MlađoL

pre 30 dana

I Antoneli i Rasel loše podnose pritisak ali bolid im dozvoljava da voze kako god i biće top2
P

Popce

pre 30 dana

Dobra uvertira za kvalifikacije i trku sutra