Komentari na vest
Prekinut crni niz Srbije od pet poraza: Raspoložene Anja Zubić i Nina Čajić
S
Sinisakantona
pre 5 dana
Teča misli da je reprezeentacija njegova . Njegove izjave posle utakmica i kritikovanje devojaka je smešno.
M
Miodrag 1
pre 6 dana
Iskren da budem, kada smo poveli sa 2:0, odmah me uhvatila zebnja, zbog prošlogodišnjeg meča protiv Dominikane, gde smo posle 2:0 na kraju izgubili meč sa 3:2, gde sam ja popio pola litra kafe i popušio preko pakle cigateta. I ovde je u jednom trenutku u trećem setu bilo na putu da nam se desi nešto isto. Ali ono što je dobro ove nedelje je da smo definitivno dobili Ninu Čajić i Anju Zubić i na putu Branku Ticu. Ali najviše smo dobili totalnim povratkom Slađane Mirković, i to ne samo u ovom meču, već i u prethodna dva izgubljena meča. Gledao sam Amerikanke (naš sledeći protivnik) protiv Češke i mišljenja sam da ovakvom igrom ove nedelje možemo da se nosimo sa njima, kao što smo to činili protiv Japanki i Italijanki.
D
Delboy
pre 6 dana
Zuba je sad glavna!
S
Savski venac
pre 6 dana
Imamo sasvim ok nove repke i musku i zensku
Zuba zna posao pun pogodak ss Rumumom kao kada je doveo i Santarelija a i kod devojaka se polako slazu kockice .Sve u svemu mirise na dobro
Bilo bi lepo da bude jedna medalja za Srpski sport u 2026 od odbojke.Na euru mozemo do medalje
V
Volleyball Kraljevo
pre 6 dana
Pa nece Covic sa kosarkasicama valjda doneti koje ne idu ni na svetsko 2026 il sa basketasicama koje ne odose na evropsko 2027
Fudbalerke daleko od plasmana na takmicenje gde nikad nisu ni bile pored svoje kuce fudbala kao Srbija od Kine.Vaterpolistkinje samo katastrofu dozive a rukometasice zadnja dva takmicemja zadnje a na OI nisu bile pola veka
Medalja u inat dusmanima!
A
Analiza prava
pre 5 dana
Zenska odbojka je dozivela revoluciju od 2016 uzete su prve medalje na OI do tada nismo znali sta je polufinale OI.Igrana su finala na 3.najveca takmicenja OI EP SP
Do tada nismo znali sta je finale SP kao ni OI.Po prvi put je odbranjeno osvojeno zlato na evropskom 2017-2019
Po prvi put osvojeno pa odbranjeno zlato na SP 2018-2022
Po prvi put uzete medalje dve vezane na OI
Ponovljen usoeh iz 2011 zlato na EP muske i zenske odbojke 2019
Po prvi put uzeta svetska liga 2016 godine
Nakon godina price zavrsava se centar za odbojku a savez ima i terene na beach volley.
Obe ekipe bile prve na cev listi a devojke i prve na FIVB listi sto je bilo nezamislivo do 2016

ljubisa rajkovic
pre 6 dana
Bravo devojke 👏👏👏 i Dominikanke su nam dugo kost u grlu. Dosta puta smo gubili od njih.
Valjda će onoliki porazi u 5 setova nešto pozitivno da donesu.
Najbolje se uči iz poraza.
B
Brundo
pre 6 dana
Dominikanska Republika nije merilo.Ovu sezonu igraju očajno.Već imaju 0-6 i najverovatnije će da ispadnu.
M
Miodrag 1
pre 6 dana
Pa i prošle godine su bile očajne, pa se spasili da ne ispadnu iz Lige nacije u zadnjem kolu, ali nas odraše od 2:0 sa 3:2.
B
Brundo
pre 5 dana
Moramo da pobedjujemo bolje plasieane reprezentacije zbog više poena na FIVB rang listi.Slaba vajda od pobeda nad Tajlandom i Dominikanskom Republikom.
A
AleksaZemun
pre 6 dana
Bravo za ove divne devojke
S
Safety
pre 6 dana
Zubo javi se , jel se baskaris
J
Jocika
pre 6 dana
Selektor je uvek nešto nezadovoljan. Naš stručni štab mrtva puvala. Bravo devojke bravo i samo napred
S
Sedi 1
pre 6 dana
Doneo 20 medalja a u fudbalu selektor pun energije i nikad.ne ode ni na jedno takmicenje.
j
jokicvv.
pre 6 dana
nisu lose malo im fali za ove vece utakmice
K
KargoKult
pre 6 dana
Gledam i slušam Terzića na tajmautu, obraća se Zubić:"Ništa me ne slušaš. Zašto? Zašto?" Gleda u nju, tajmaut teče i dalje gleda u nju. Devojka skupi hrabrosti i kaže:"Nisko mi digla loptu.", "Šta nisi?" Ona ponovi: "Nisko mi digla loptu." Ovaj je gleda belo, pogleda u Mirković i kaže:"Slađo, digni joj visoku loptu." I to je rekao onako ironično sa prezirom. Devojke se okreću ka terenu a on za Zubić dobacuje "Sram te bilo!"
Pa zar se tako ponaša jedan selektor, majku mu?!?!?!?!?!
b
bad
pre 6 dana
sve si bre to video na taj mautu i ako u to vreme idu reklame?
nikosnikos942@gmail.com
pre 6 dana
Idi ti pa budi selektor
S
Sve pedagozi 2026
pre 6 dana
E da se tako ponasao Dule Vujosevic pa Žoc itd itd koje su to scene bile uletanje u teren napad na sudije zile iskacu dok urlaju psovanje i davljenje igraca pred punom halom
M
Miodrag 1
pre 6 dana
Brate mili gledaj ti neki drugi sport, jer se u ovaj uopšte ne razumeš. Jer da se razumeš i da si pratio našu reprezentaciju kada su osvajale najveće medalje, sličan pristup je imao čak i prema Tijani, Brankici i Maji.
K
KKK
pre 5 dana
@bad, reklame idu između setova, ne za vreme tajmauta
A
Akubg
pre 6 dana
De je onaj brundo koji je rekao da se gleda omer pobeda i poraza opet ispada da sam upravu 🤣🤣😎😎
S
Savet mali
pre 6 dana
Popi lek bice ti lakse
A
Aki2244
pre 6 dana
Blizu su top 8 10 poena 10 mesto ako dobiju amerikanke top 8 a u bg sa najjackm sastavom ako i muski jice na final four obozavam ovaj sport 😍😍❤️❤️
J
Juhu juhu
pre 6 dana
Dolaze Maja i Tijana zbog tebe dobri Aki da odigraju utakmicu zivota protiv Bugarki u julu dok je 40 stepeni napolju
T
Toza Kikinda
pre 6 dana
Al se ne razumes nista kao ja u pravljenje horor filma.








