Komentari na vest
Predstavljamo rivale Partizana u LŠ: Beograd će videti čudesne Gidsela i Nilsena
F
Fikse Berlin
pre oko 14 sati
Pozdrav iz Hamburga. Mala ispravka za naziv tima. Na srpskom bi to bilo Fikse (chs u nemačkom uvek daju ks). Npr broj šest (sechs=na srp. zeks). Po izgovoru baš ta reč Füchse (lisice) zvuči više Fukse ali zbog pravila da se u našem jeziku Ü čita kao I ispravno je Fikse. Pozdrav.
Predrag Blagojevic
pre 1 dan
Bice ko glineni golub vesprem u fuks
Z
Ze
pre 1 dan
Prevelik je ovo zalogaj za Partizan.
v
vladano79
pre 1 dan
Al ce biti tamburanja
V
Volleyball Crno bele 011
pre 1 dan
Zenski odbojkaski klub Partizan ima 1200 devojčiča san rukometnog kluba.
П
Па...
pre 1 dan
...не знам да ли сте знали, Партизан у рукомету има више сезона у другој лиги него у првој 😂😂😂
Vlada81pfc
pre 1 dan
Sve teski rivali ali bice uzivanje gledati nase kako igraju ligu sampiona
JEJICA
pre 1 dan
Ma partizan,njima i male bebe mogu rivali biti
L
LICNA ZAPAZANJA
pre 1 dan
Upravo na ovo sam mislio kada sam u nekom od prethodnih komentara rekao: "Deluje kao da su upisali fakultet posle osnovne skole"!
Potpuno nova ekipa, a niko ne zna koliki su dometi ovog sastava.
Bojao sam se moguceg debakla u prvoj sezoni LS, gde bi se vise izgubilo nego sto bi se dobilo. U ovakvom odnosu snaga Partizanove grupe, osvajanje jednog boda bio bi uspeh.
Mozda je logicniji put bio, Liga evrope, godinu dve, pa tek onda Liga sampiona.
Samo kazem
j
jzg
pre 1 dan
to ce biti spektakl sigurno
Rukomet
pre 1 dan
Svaki zreb nam je najteži,malo nemoguće,vise lici na alibi
i
ivan3333
pre 1 dan
Ovo je kao da smo u fudbalu izvukli psg i barsu. Nemamo apsolutno nikakve sanse, treba dati sve od sebe protiv porta.
micaredstar72@gmail.com
pre 1 dan
i naravno na kraju ukupno bodova nula
P
PAOKara
pre 1 dan
Vas je uspeh da ne pobegnete iz Leskovca.
D
Del Boj
pre 1 dan
Nije to rk cz deckonja.
r
rea
pre 1 dan
A ti si očekivao da će Partizan pobediti bilo koga u rukometnoj LŠ koja je u poređenju sa našom ligom i budžetom RKP svemirski brod? Poenta igranja LŠ je odlazak i Ligu Evrope, pa tamo dokle se stigne i pravljenje podloge za neke buduće sezone, Partizan u ovoj grupi može da igra jedino protiv Portugalaca u Beogradu. Fuhse i Vesprem su drim timovi, ekipe koje će verovatno biti na F4.
Petar Kocevic
pre 1 dan
retko koji golman nije gradjen kao bure
P
Pjer
pre 1 dan
Nemoj slucajno, da se pomisli da se igra u Nisu…
B
Bojan Titov
pre 1 dan
Ajmo crno beliiii!!!!
Valentina Kolar
pre 1 dan
Nadam se da će Partizan daleko dogurati
Sterlings Braunfels
pre 1 dan
Veoma težak žreb bodove tražiti protiv Porta.
A
Aki2244
pre 1 dan
koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
i
ivi
pre 1 dan
Dobrodosli u crno beli pakao nikad do sad nigde niste igrali u takvoj atmosferi
Do poraza
pre 1 dan
Ivi ,sutra cemo odmoriti od tebe. Moraš ići da gledaš robote :-))





_(1)_(1).jpg.webp)


