Komentari na vest

Poslednja srpska linija odbrane u evrokupovima

demonac123@gmail.com

pre oko 1 mesec

Steta za Srpski vaterpolo ali to se desava kada pokusavaju da UGASE PARTIZAN KOJI JE U POSLEDNJIH 20 GODINA SAMO IZBACIVAO IGRACINE I CELA REPREZENTACIJA JE DUGO VREMENA BILA CRNO BELA ALI VRATICE SE PARTIZAN GDE MU JE I MESTO A TO JE NA KROVU SVETA
S

Srb. .

pre oko 1 mesec

Srećno momci. Znam da ste spremni i hrabri. Večeras dajte sve od sebe pa kako bude. Jedino ste nam vi ostali da branite čast klubskog sporta u evropi

Ivana Radovanovic

pre oko 1 mesec

Vazna je utakmica,srecnoo.

daganma

pre oko 1 mesec

Srecno ljudi, videcemo vas.
V

Vaterpolo

pre oko 2 meseca

Vazna utakmica za nbg bas tezak protivnik ali kod kuce imaju sanse.Barceloneta odlicna bice im tesko da uzmu titulu ali igraju stvarno dobro ali pored Reka I Ferencvarosa ce Im biti tesko.Nbg veceras mora odigrati bas dobru utakmicu da bi ostao u igri za f4 bice dosta tesko ali uz bas dobru odbranu imaju sansi.
П

Плава капица

pre oko 2 meseca

Срећно, мајстори!
G

Ghoust13

pre oko 2 meseca

Ovaj Frankenštajn klub nikoga ne zanima...