
Poslastica za region: Miloš Janičić u UFC, debi možda u Areni
Vreme čitanja: 2min | uto. 23.06.26. | 15:29
Crnogorski borac ušao u istoriju, stigla potvrda i na instagramu
Dugo se govorilo, sada je i zvanično: crnogorski borac Miloš Janičić postao je novi član UFC rostera. Njegovo pojavljivanje biće pravi spektakl za regionalnu publiku u Beogradskoj Areni prvog avgusta, ako do toga dođe...
Popis borbi za dugo isčekivani UFC u Srbiji već je dostigao broj od 11 zakazanih borbi, a Janičić je danas na svom instagram nalogu potvrdio da je novi član elitne borilačke organizacije.
Izabrane vesti
Da li ćemo njegov nastup gledati već za malo više od mesec dana u Areni ili će njegov debi sačekati neki naredni dogadjaj još uvek ne znamo.... Za očekivati je da ga gledamo na jednom od evropskih događaja, a prva destinacija nakon Srbije je Francuska samo mesec dana kasnije.
Crnogorski nokauter naglasio je da će se u svojoj prvoj borbi u prestižnoj organizaciji, odmah naći na glavom popisu borbi.
Jedan gol menja sve! ⚽ Zaokruži 3+ u prvih 10 minuta! ⏱️
Janičić trenutno ima osam pobeda u nizu u MMA ringu. Nakon pobede u maju prošle godine na FNC- ovom spektaklu u Beogradu, protiv Marka Bojkovića i pobede protiv UFC-ovog veterana Aleksa Oliveire u decembru prošle godine bilo je pitanje dana kada će se za Janičića naći mesto u najjačoj svetskoj organizaciji. Kratak izlet iz MMA i tri pobede u “Dirty Boxing” organizaciji čiji su vlasnici legendarni Džon Džons i Majk Peri, nisu mogle čelnike UFC-a da ostave ravnodušnim.
Borac koji je napunio 29 godina može da se pohvali impresivnim podatkom da je u svojih 19 pobeda, svaki meč završio prekidom. Ostaje da saznamo u narednom periodu ko će se naći na putu crnogorskom borcu ka njegovoj 20. pobedi u karijeri, i da li će to biti pred domaćom publikom.








