Odnos prema VLN
pre 21 dana
Odnos prema ovom takmičenju je i u ženskoj i u muskoj konkurenciji vec godinama takav, da onda ni odnos igrača ne može biti drugačiji. Nije važno, to nam služi da isprobamo, da vidimo ovo i ono. Najbolji igrači ne učestvuju, selektori ne idu, menjaju ih pomoćnici ( sad je izuzetak, ali prethodnih godina ne). I sve vreme se ovde spominje kako je odbojka siromašan sport, kako se ne ulaze, itd. Slažem se, ali koliko kosta učešće na VLN? To je ozbiljan novac da bi se mi odnosili tako komforno prema tom takmičenju i da bi nam sluzio za isprobavanje koje čega. Putovanja, hoteli, pripreme, oprema, kotizacije, staf, itd. To su ozbiljni milioni, a mi prema tome imamo baš nas briga stav. Mi smo siromašni da bi se tako razbacivali. Kao vazno nam je da igramo VNL, a ne niže svetske lige, a ovamo nonšalancija. Pa mi u muškoj konkurenciji nemamo valjanog i pouzdanog primača, vodimo na takmičenja tog Perića koji je stalno povređen. U ženskoj nam igraju devojčice. Lepo je da igraju, da se bruse, ali ne na VNL.
Zemlja basketa
pre 20 dana
Pa ko je kriv?Nece igraci i igracice da igraju uzmu pauzu
Dobrovoljna baza druze.Hajde reci Tijani da igra sada kako?Lako je pisati na internetu.Dovedi Maju sledeci vikend??
Obe imaju za 6 meseci ugovor kao budzet OSS od ministartsva za godinu dana koji ide odbojci manje od milion eura godisnje.Pola plate nekog levog kosarkasa koji ne moze uci među 8 u evropi iz KK BLIZANACA
Ja bih rekao da su se one afirmisale kao igrači zahvaljujući reprezentaciji. A i ne treba reprezentacija da zavisi od njih. Bukilić je, na primer, tu ne znam ni ja na koliko takmičenja i svi konstatuju da to nije taj nivo, ali je ona i dalje tu. Nema bolja? Pa Tijana ima 29 godina, a Maja 42. Šta ćemo za par godina, gde su nam igrači? Otisli u Ameriku, odustali, itd.Valjda na takmičenja treba da idu najbolji igrači, a ne da popunjavamo broj. Ministar sporta je iz odbojke, pa sta je uradio za odbojku? Napravio kucu odbojke u kojoj nece imati ko da trenira, zato sto su sve unistili funkcioneri koje uhlebljavaju u Savez. Unistavanje pocinje od najmlađih selekcija, pa na dalje.
Zemlja basketa
pre 20 dana
Za @zemlja
Ma drugo je vreme
Decu pogotovo devojke sport ne zanima a one sve zaborave preko noci koje uspeju od 1 trenera do reprezentacije koja mlađim ne znaci puno i nece celo leto da budu tu
Ne moze tu nijedan pojedinac da promeni nista to je trend ode u USA i cao nece da igra i cao
Mnogi kritikuju selektore savez niko tu nista ne moze igrac se pravi u klubu a mi smo slabi sa trenerskim kadrom para nema i igracice idu na koledz a nove generacije gledaju sako sebe
Nedo bog da ih neko podvikne kao nekad generecaije koje su bile odose kuci bez pozdrava.Cuti i trpi igraj sa tim sto imas i to je to